که بخشی از بی خانمانی در مترو آیا اندرو کومو پیدا کردن “نفرت انگیز”?


Governor Andrew Cuomo speaks during his daily Coronavirus press briefing at SUNY Upstate Medical University.

فرماندار اندرو کومو صحبت می کند در طول روزانه خود را Coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در مدرسه کسب و کار دانشگاه علوم پزشکی شمال ایالت.

استفانی رینولدز/گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خود را آغاز کرد مارس 28 کنفرانس مطبوعاتی تاکید کرد که به منظور ماهرانه حرکت مداوم coronavirus همه گیر مورد نیاز مردم به فاصله خود از احساسات خود را.

“جدا کردن احساسات از منطق” او گفت:, و اضافه کرد: “نمی توان احساسی نمی شود سیاسی است.”

نیم ساعت بعد کومو شد نگه داشتن صفحه اول نیویورک دیلی نیوز با یک عکس از یک فرد بی خانمان و وسایل خود را پر کردن عرض یک ماشین مترو و تیتر “توقف بعدی برزخ.”

“احترام به کارگران ضروری” فرماندار گفت. “است که نفرت انگیز چیزی است که اتفاق می افتد در آن اتومبیل های مترو. این بی احترامی به کارگران ضروری که نیاز به سوار شدن به مترو سیستم.”

با وجود خود مشاوره کومو شد تمرین سیاست از احساسات ایجاد حفره در این شهرستان را ضروری کارگران و جمعیت بی خانمان در برابر یک دیگر—دو گروه که با توجه به موجود بی عدالتی نژادپرستی و فقر را تا حد زیادی شده است از چپ به دفع کردن برای خود در طول بیماری همه گیر.

“سزاوار آنها بهتر است و آنها را باید بهتر” فرماندار گفت: مصرف یک طرف لشکر او تا به حال فقط مصرانه خواست. “ما باید به یک سیستم حمل و نقل عمومی است که پاک است,, که در آن قطار ضد عفونی هستند.”

تنها پس از آن او افزایش منافع افراد دیگر درگیر است. “شما افراد بی خانمان در قطار” او ادامه داد. “این حتی امن برای افراد بی خانمان در قطار. هیچ ماسک صورت. شما باید کل این شیوع. ما در مورد افراد بی خانمان بنابراین ما به آنها اجازه اقامت در قطار بدون حفاظت در این بیماری همه گیر از Covid virus هیچ. ما باید برای انجام بهتر از آن ما خواهد شد.”

اما او تا به حال گذاشته خود را اولویت ها: افراد بی خانمان در تلاش برای سوار کردن بیماری همه گیر در مترو شد و اصولا یک مشکل برای مترو. این انزجار او متمرکز شده بود که خطاب با تخلیه کردن و ضد عفونی قطار نه با دادن unsheltered مردم یک محل مناسب تر برای رفتن.

مترو مانند همه گیر پاسخ توسط فرماندار ، شهر نیویورک حمل و نقل سازمان تابعه دولتی متروپولیتن حمل و نقل که توسط یک کومو-منصوب رئیس و در زمان کومو خود را. روز چهارشنبه فرماندار خواستار یک طرح از NYCTA جزئیات چگونه آنها را تمیز و ضد عفونی کردن هر ماشین قطار شبانه. در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی رییس جمهور موقت سارا Feinburg گفت: MTA کارگران ضد عفونی هر 72 ساعت با یک سفید کننده محصول و یا مواد ضد عفونی کننده و تمیز کردن—پاک کردن نشت گسترده و غیره.—به صورت روزانه. روز بعد MTA گفت: ایستگاه خواهد بود بسته از 1 صبح تا 5 صبح هر شب در طول همه گیر برای تمیز کردن قطار. دو روز پیش MTA رد شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد به دنبال تعطیلی. کومو اضافه شده است که حمل و نقل رایگان برای کارگران ضروری ارائه خواهد شد در حالی که ایستگاه های در حال تعطیل.

عقب و جلو مورد ایستگاه تعطیلی نمونه به اختلاف در مورد کسی که طول می کشد مسئولیت برای بی خانمان ها و چگونه آنها آن را انجام دهد. MTA و کومو پرتاب سرزنش برای این شهر جمعیت بی خانمان خواب در قطار به د Blasio که اغلب اسنایپس بازگشت. این هفته فینبرگ گفت: او می خواست de Blasio به گسترش حضور پلیس در یک برنامه که در آن افسران و طرفداران محور افراد بی خانمان کردن قطار و اتصال آنها را با خدمات اجتماعی به طوری که آن را می تواند بهتر پوشش دادن تمام سیستم را در پایان خط ایستگاه. او همچنین گفت: MTA کد از رفتار اصلاح شده است به منع مردم از ماندن در یک ایستگاه برای بیش از یک ساعت به هر کس نیاز به یک قطار پس از یک “خارج از سرویس” اعلام و به ممنوعیت چرخ چرخ دستی های بیشتر از 30 سانتیمتر در عرض و یا طول است که شامل مواد غذایی و چرخ دستی های خرید بی خانمان مردم در استفاده از حمل و نقل وسایل خود را.

مقامات که ممکن است همیشه به خوبی با هم در حال مدیریت به تمرکز بر حفاظت از قطار از شرایط مردم است. دیگر خواستار مکرر بهداشت تلاش ها و نمایشگاه تمایل بیشتری به جرم فقر در نیویورک کومو ارائه شده هیچ ایده یا راه حل به آدرس چرا مردم نیاز به سرپناه در قطار در وهله اول. (تا زمان انتشار فرمانداری تا به حال نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

“اگر شما می خواهید برای کمک به بی خانمان نیویورک حرکت کردن در مترو و خیابان شما نیاز به ارائه آنها را در جایی امن برای رفتن گفت:” Giselle Routhier سیاست مدیر در ائتلاف برای بی خانمان ها. “در طول این همه گیر بسیاری از بی خانمان در نیویورک در حال به حق ترس از شلوغ جمع پناهگاه که در آن COVID-19 همچنان به گسترش است. بیشتر پلیس متوقف نخواهد شد افراد بی خانمان از پناه گرفتن در مترو به دلیل آن را نشانی از آنچه مردم در واقع نیاز به: امن, فضای خصوصی, به طوری که آنها می توانید مشاوره از مقامات بهداشتی برای حفظ فاصله اجتماعی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>