در حالی که DeSantis نادیده گرفته و دولت شیوع این زن نگه داشته فلوریدا شناور


Florida Commissioner of Agriculture Nikki Fried speaks at the Climate Leadership Summit in Monroe County on December 5, 2019.

فلوریدا کمیسیون کشاورزی نیکی سرخ شده صحبت می کند و در این آب و هوا رهبری در اجلاس سران در شهرستان مونرو در 5 دسامبر 2019.

Monroe County هیئت شهرستان کمیسیون/فلیکر

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در طول ماه مارس بسیاری از کشورها تعطیل همه اما فعالیت ضروری به سرعت گسترش coronavirus. نه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. برای هفته DeSantis حاضر به بستن میله, رستوران ها و پارک اجازه می دهد اجتماعات بزرگ به ادامه در برابر مشاوره و مقامات بهداشت عمومی. فرماندار جمهوری خواه و در نهایت خاموش کردن میله در مارس 17 اما حاضر به نزدیک سواحل و یا موضوع کلی اقامت در خانه سفارش دهید. خود انفعال کشید ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما اجازه این ویروس به مارپیچی خارج از کنترل وجود دارد حدود 7000 COVID-19 موارد در دولت و 87 و میر اعداد است که در ادامه به افزایش نمایی. سرانجام در روز چهارشنبه DeSantis صدور یک فرمان اجرایی floridians تماس با اصرار به باقی می ماند در داخل خانه — هر چند آن را به صراحت مجوز خدمات مذهبی.

فرماندار languorous رویکرد به وقوع مجاز coronavirus به گسترش سکوت برای هفته در یک کشور با جمعیت زیادی از سالمندان آسیب پذیر ساکنان. در حالی که DeSantis کشیده پاهای خود را یکی دیگر از فلوریدا رسمی در زمان سرب در پاسخ به بحران است. فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده را در پاسخ به وقوع می ایستد در تضاد کامل با DeSantis’. یک دموکرات سرخ شده است به طور مستقل انتخاب عضو فلوریدا کابینه که وظایف فراتر از کشاورزی است. در طول coronavirus بحران سرخ شده باید اطمینان حاصل شود که کودکان هنوز به رایگان دریافت وعده های غذایی با وجود تعطیلی مدارس و نگهداری و عرضه مواد غذایی زنجیره غذایی از بانک ها در حال اجرا وادار فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های گاز به دنبال پروتکل های بهداشتی و محافظت از مصرف کنندگان از کلاهبرداری و تقلب مانند قیمت سنگ آهن در بازار. هر چند او می گوید او و فرماندار داشته اند ارتباطات ثابت قبل از این ویروس ضربه او را حفظ کرده است و این مسئولیت با کمک از DeSantis.

در 20 مارس سوخاری به نام DeSantis را تعطیل فلوریدا با صدور یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. فرماندار تنها درخواست خود را روز چهارشنبه در حالی که من در مصاحبه سرخ شده در مورد کار او و او در تلاش برای شکستن از طریق به فرماندار. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مارک جوزف استرن: آنچه بزرگترین چالش شما رو به عنوان یک کمیسر در طول همه گیر?

نیکی سرخ شده با: اولویت ما این است که مطمئن شوید که بچه های ما هنوز هم تغذیه می کند. به عنوان به زودی به عنوان ما کلمه ای که مدارس قرار بود بسته شود تیم ما بلافاصله منتقل اقدام به گرفتن فدرال چشم پوشی از وزارت کشاورزی ایالات متحده اجازه می دهد ما در تابستان BreakSpot و برنامه شروع به عامل. به طور معمول آن را تنها در عمل در طول تابستان که مدارس تعطیل هستند. ما تا به حال دو تلفن تماس در روز با هر منطقه مدرسه در سراسر ایالت فلوریدا به کشف کردن آنچه که برنامه های آنها را به محل قرار داده تا مطمئن شوید که 2 میلیون کودک در مدرسه ما سیستم که تکیه بر این وعده های غذایی هر روز هنوز در حال تغذیه است. طوری که شده است یک موفقیت بزرگ در فلوریدا.

چگونه است رژیم صهیونیستی است. DeSantis مشغول به کار با شما در طول این بحران ؟

ما تا به حال هیچ ارتباطی است. تنها ارتباطی که ما تا به حال از دفتر والی بود که آنها لغو شود ما در جلسه هیئت دولت که قرار بود در هفته آینده. و اکثر ارتباطی من شده است با مدیر ما مدیریت اضطراری—ما شده است و نگه داشتن او تا به امروز به خاطر آنها باید منابع اضافی آنها می تواند در دسترس است. ما نیاز به خرید مواد غذایی و آب و استراتژیک برای برنامه ریزی بلند مدت. اما ارتباطی بین خودم و فرماندار متوقف به وجود داشته باشد.

آیا شما سعی به رسیدن به فرماندار به صحبت کردن با او ؟

من. من نام او را شخصا یک تعداد انگشت شماری از بار به عنوان به خوبی به عنوان رئیس ستاد.

و آنها فقط نمی انتخاب کنید تا ؟

که درست است.

چرا شما فکر می کنم که ؟

برای قرار دادن کلمات در دهان او, اما من نمی دانم چه کسی فرماندار صحبت کردن به برای مشاوره اهداف تا آنجا که به جهت او را گرفتن دولت در حال حاضر. من نمی دانم که مشاوران او هستند. من فکر می کنم او تبدیل شده است بسیار جدا و واقعا نمی خواهید به شنیدن مخالفت با مواضع و یا نظرات خود را در مورد آنچه باید انجام شود در ایالت فلوریدا.

باید هر یک از پروژه های خود را و یا مسئولیت هایی که در تماس با این بیماری همه گیر شده است صالح توسط DeSantis?

هیچ. چون ما به طور مستقل انتخاب افسران و روشن داشته باشم سیلو از مسئولیت ها و اختیارات من نیازی به دریافت اجازه از او برای انجام کار من و برای مراقبت از دولت ما. تنها چیزی که مانع است, بهداشت و سلامتی از دولت ما. به همین دلیل من شده است هل دادن بسیار سخت برای ما به تعطیل.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد امتناع خود را به موضوع خاموش شدن سفارش برای بسیاری از هفته به عنوان ویروس گسترش یابد ؟

ما به نام برای خاموش شدن 12 روز پیش. چون من در خواندن همان مدل است که او به دنبال در همان داده ها و دیدن که ما تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار چرا که مردم ما بسیار شبیه به ایتالیا—21 درصد از جمعیت ما است و بیش از 65. من درک می کنم که او در یک نقطه سخت داشتن به وزن سلامت از دولت ما در مقابل ثبات اقتصادی و من هنوز هم امیدوارم که امروز که من اشتباه می کنم او حق و رویکرد خود را یک حق است. اما امید است نه سیاست. اگر او اشتباه دولت ما را ویران خواهد شد. آن را نه فقط از دست دادن جان—ما کل اقتصاد متکی به گردشگری است. کشاورزی است شماره 2 راننده اقتصادی اما گردشگری شماره 1. خیلی از نیروی کار ما است که در مهمان نوازی. و تا زمانی که ما قادر به ضرب و شتم این ویروس ما گردشگری است که قصد ندارم به عقب می آیند که بدان معنی است که اقتصاد ما در حال رفتن به می آیند. و به همین دلیل ما تاکید بر اهمیت کاهش گسترش مسطح منحنی گرفتن در مقابل این دلیل ویرانی به زندگی و رفاه می تواند ویرانگر باشد.

چگونه شما را توصیف فرماندار رویکرد همه گیر?

او شده است ما با تکیه بر دولت های محلی برای قرار دادن پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه سفارشات. و بسیاری از ما شهرداران شهرستان و کمیسیون را به شدت. آنها نشان داده ایم رهبری است. اما فرماندار است piecemealing دولت و این که چگونه فلوریدا عمل می کند. مردم به سفر در سراسر کشور به صورت روزمره. مردم ممکن است در مرکز شهر میامی اما زندگی در Broward شهرستان و یا کار در مرکز شهر اورلاندو و زندگی در شهرستان Seminole. و بنابراین مردم در حال سفر در کشور ما در همه زمان ها است.

این خطرناک است به فکر می کنم که شما فقط می توانید قطع فلوریدای جنوبی و جلوگیری از گسترش. شما در حال شنیدن این از اپيدميولوژيستها در سراسر کشور و حتی کارشناسان که تهمت مشغول صحبت است. آنها گفت: “تعطیل کردن دولت است.” برخی از ما در جوامع روستایی و شهرستانهای ندارد و هر گونه موارد هنوز, اما اگر شما نگاهی به مدل آنها نشان می دهد که آن را به همه ما بیش از کل دولت در نهایت. تمام طول می کشد یک فرد رانندگی از یک قسمت از کشور ما به دیگر توقف در ایستگاه گاز رفتن به فروشگاه و آلوده است که کارگر—که به کل جامعه آلوده. پس از آن واقعا است محتاطانه به انجام آنچه که بهترین است برای شهروندان کشور ما و آن این است که بسته ما.

چرا شما فکر می کنم DeSantis حاضر به صدور اقامت در خانه سفارش در حالی که بسیاری از دیگر فرمانداران شد و خاموش کردن کشورهای خود را?

ما در حال شنیدن که فرماندار بود گوش دادن به کاخ سفید و کاخ سفید هفته گذشته گفت که این کشور تمام خواهد شد به عقب باز عید پاک. او بسیاری از نشانه ها از رئیس جمهور و بسیاری از نشانه ها از کسب و کارهای بزرگ. ما می دانیم که اتاق بازرگانی شده است واقعا هل دادن او به تعطیل دولت است. و من فکر می کنم که چه کسی او شده است گوش دادن به. او اساسا معتقد است که که این تصمیم درست است.

چه چیزی شما را از DeSantis قربانی در خارج از کشور بازدید کنندگان برای فلوریدا شیوع?

آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که رئیس جمهور ما را انجام دهد. بیایید مقابله با این مشکل در دست است. این است که زمان شروع به سرزنش افراد دیگر و یا ایالت یا کشور است. ما مردم امروز در بیمارستان که در حال مرگ در ایالت فلوریدا. بیایید تمرکز بر روی آنها. بیایید تمرکز بر چگونه ما در حال رفتن برای جلوگیری از گسترش. قرار دادن تقصیر را به گردن دیگران نمی توانید مردم را به کار سریع تر. آن را نمی کند صرفه جویی در آن زندگی می کند. آن را دریافت نمی کند اضافی ونتيلاتور. و همه آن را انجام می دهند این است که پنهان کردن توپ و تلاش برای منحرف کردن آنچه واقعا اتفاق می افتد در خود ما و دولت است.

DeSantis نیز حاضر اجازه دهید به یک کشتی کروز حوض در دولت است. وجود شیوع کروناویروس در کشتی و چهار نفر فوت کرده اند در حال حاضر. [توجه داشته باشید: پس از این مصاحبه DeSantis توافق اجازه دهید به کشتی 49 Floridian مسافران در ساحل اما تبدیل شده به دور از بقیه است.] آیا شما موافق با تصمیم خود را?

این یک تصمیم دشوار است اما شما باید همچنین نگاه انسانی اثر است. شما رو مردم در هیئت مدیره است که کشتی که بیمار هستند. من تصور کنید که منابع محدود هستند تا آنجا که مراقبت های بهداشتی لوازم و مواد غذایی است. ما رو به انجام چه چیزی بهترین را برای شهروندان ما, اما ما باید به یاد داشته باشید که این افراد در آن کشتی انسان هستند. ما باید به مسئولیت و وجود دارد راه هایی برای تریاژ این. ما می تواند باز کردن چادر و گرفتن منابع از کشورهای دیگر برای مقابله با این افراد است. ما می تواند تست مسافران آنها به عنوان دریافت کردن کشتی. من فکر نمی کنم که نگه داشتن آنها را در هیئت مدیره به طور نامحدود است و انسان دوستانه.

فقط اطلاعات شما به عنوان ما صحبت شد فرماندار منتشر اجرایی سفارش کارگردانی فلوریدا به ماندن در خانه.

در مورد زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>