کاران: دولت کارگران استقبال قرنطینه آمریکایی ها بدون دنده محافظ یا آموزش


Passengers walk away from a jet and towards a bus. A group of officials in white protective clothes stand between the jet and the bus.

مسافران مدیره اتوبوس پس از ورود در پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در Jan. 29, 2020, پس از تخلیه از ووهان.

رویترز/مایک بلیک/فایل عکس

تعدادی از کارکنان دولت از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ملاقات و تعامل با آمریکایی ها که شده بود تخلیه از ووهان چین حتی اگر کارگران شده بود با پوشیدن دنده محافظ مناسب نشده است آموزش دیده برای دست زدن به بیماری های عفونی در بهداشت و درمان اضطراری یک whistleblower ادعا چهارشنبه.

با توجه به این شکایت بود که بررسی توسط واشنگتن پست حدود 27 نفر از دولت برای کودکان و خانواده یک واحد HHS ارسال شد به دو کالیفرنیا پایگاه به استقبال تخلیه آمریکایی ها در اواخر ژانویه و اوایل فوریه.

هیچ یک از آمریکایی ها تا به حال تایید موارد COVID-19 اما آنها در نظر گرفته شده بودند در معرض خطر بودند و قرنطینه پس از ورود در کشور است. شکایت مدعی است که این ACF کارگران نباید فرستاده شده اند به صحنه داده است که آنها معمولا فرستاده شده به کمک به مردم در دوره نقاهت بعد از بلایای طبیعی و نه بهداشت و درمان اضطراری.

پس از بازدید از ACF کارگران نمی شد تست قبل از بازگشت به خانه های خود در سراسر کشور—که برخی از آنها در پروازهای تجاری—از آنجا که پروتکل تنها مورد نیاز نمایش برای افرادی که آمده بودند در تماس با مورد شناخته شده و یا به تازگی از سفر به چین است. هیچ یک از ACF کارگران نشان داده اند که نشانه های پیمانکاری COVID-19.

شکایت زمینه با دفتر ویژه مشاور در نظر گرفته شده برای حفاظت از نام whistleblower پس از او گفته reassigned نادرست برای بالا بردن نگرانی. موسس شناخته شده است به عنوان یک ارشد HHS رسمی و او هنوز گزارش چهره تهدید اخراج شدن.

در جلسه پنج شنبه, Rep. جیمی گومز که با دریافت این شکایت به نظر می رسد به درخواست HHS وزیر الکس آذر در مورد اظهارات مطرح شده در شکایت است. “به دانش خود بودند و هر یک از ACF کارکنان در معرض خطر بالا evacuees از چین؟” آذر پاسخ داد: “آنها هرگز نباید بدون PPE مناسب” در اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی.

گومز ساخته شده و سپس مفاهیم شکایت روشن است. “آیا شما فکر می کنم که شکستن پایه پروتکل ها و افشای ندیده انسانی کارکنان خدمات به coronavirus قبل از اجازه دادن به آنها به طور پراکنده در سراسر کشور می تواند در معرض خطر کارکنان و دیگر آمریکایی ها؟” آذر گفت که او باور نمی کند که چنین آلودگی رخ داده بود.

روز چهارشنبه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید اولین مورد از کروناویروس در آمریکا از یک فرد که تا به حال هیچ ارتباط شناخته شده به یک فرد آلوده و یا سفر اخیر به یک پرخطر کشور است. روز قبل از CDC آمریکایی هشدار داد که آنها باید انتظار داشته باشید که یک coronavirus بیماری همه گیر است “نه آنقدر یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>