سفید و متحدان جلوگیری از درخواست من اگر OK می کنم. مردم سیاه و سفید نیست OK

من تا به حال به اندازه کافی از این نمایشی مزخرف از “متحدان” صدور بیانیه در حمایت از. و من تا به حال به اندازه کافی از “متحدان” که من می دانم من ارسال خورشید از ایمیل چک کردن در و متون با قلب emojis و “تفکر شما” پیام برای دیدن اگر من OK و سپس درخواست من به آنها بگویید که چگونه به ضد نژادپرستانه در همان نفس: “می تواند به شما منجر به یک بحث نژاد پرستی و یا به من کمک کند صحبت کردن با مردم سیاه و سفید من می دانم ؟ و آنچه در کتاب من باید خواندن در حال حاضر؟” آیا خود را خود کار می کنند چرا که همانطور که می بینید, سیاه مردم مشغول هستند و با فشار دادن موضوع — بقای ما.

پلیس شده اند به قتل ما برای سال — آن را فقط در حال حاضر در حال فیلم برداری شده است. و امریکا انجام شده است آن را برای قرن ها — به آرامی کشتن ما طراحی شده توسط, از اولین مراحل از اجداد ما بر این خاک به عنوان اسیر مردم است. در حال حاضر کشور ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر با COVID-19; قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery, Rayshard بروکس و دیگران بی شماری هستند فقط نشانه ای از یک ویروس شده اند مبارزه برای 400 سال است. و آنچه که ما شاهد در این لحظه است که قرن ها ظلم و ستم و ضد سیاهی به نور در کشور است که هرگز ساخته شده برای ما بود اما توسط ما ساخته شده است.

تبلیغات:

به عنوان یک بالتیمور مادری من بود در خیابان ها در سال 2015 مبارزه برای عدالت برای فردی گری 25 ساله سیاه مرد دستگیر شد و برای هیچ چیز و در بازداشت پلیس درگذشت. و پنج سال بعد من اعتراض دوباره — این زمان مبارزه با اضطراب من به خطر زندگی من دو بار مانند بسیاری از دیگر افرادی هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این COVID-19 بیماری همه گیر. می توانم قرارداد coronavirus? اطمینان حاصل کنید. اما نژاد پرستی است یک ویروس بیش از حد — که نمی خواهد به من اجازه می دهد به نشستن در راحتی از خانه من و به عنوان دیده بان هزاران نفر به خیابان ها ریختند خواهان عدالت است. من می تواند ضرب گلوله کشته شده است و یا مورد ضرب و شتم و یا صدمه توسط پلیس ؟ کاملا. و اگر Breonna تیلور و بسیاری دیگر از زنان سیاه داستان هر نشانه من نیز می تواند تلقی شده است نامرئی.

اگر ما با استفاده از این لحظه — با میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور و جهان با توجه به سیاه و سفید زندگی می کند — برای دریافت واقعی در مورد رفع مسائل سیستماتیک در این کشور پس از آن ما در حال حاضر از دست داده است.

من عمه کاترین جاد که من با عشق من تماس بگیرید عمه کت قرارداد این ویروس افتضاح است و در بیمارستان مبارزه با آن و دیگر مسائل مربوط به سلامت. چند سال قبل او بیمار با نادر نخاعی بیماری است که فلج از کمر به پایین. عمه من بزرگ شده در سن پترزبورگ, Virginia. هر دو طرف از خانواده من هستند از وجود دارد. او بود که همیشه یک زن مستقل و متفکر که نیست صبر کنید برای کوه ها به حرکت می کند; او آنها را نقل مکان کرد. پس از گرفتن آموزش پزشکی در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون (بالا-رتبه بندی بیمارستان آموزشی با حمایت دانشگاه هاروارد) او تصمیم به نقل مکان به بالتیمور و ساخته شده است یک حرفه ای به عنوان یک فصاد. او کسی است که می رسم خون خود را و شما حتی نمی آن را احساس می کنید و یا می دانم که این اتفاق افتاده است. او همیشه دوست داشتن, سیاسی, گفتگو با من و مامان. فقط چند روز قبل از او آزمایش مثبت ما صحبت در مورد انتخابات ریاست جمهوری سیاست و همه گیر. رشد عمه من بود تا آگاه و زرنگ و دانا است که ما می توانیم در مورد همه چیز را سیاسی و همه چیز را سیاه و سفید و همه چیز را سیاسی ، او همیشه گوش به صحبت های رادیویی و سپس تماس بگیرید و مادر من به بحث در مورد آخرین بالتیمور مسائل جامعه و کدام سیاستمدار آنها کاملا نمی خواهد رای برای آن سال است. او بعد از نقل مکان به ایالت ویرجینیا زندگی می کردند و در زمان مراقبت از بیمار مادر بزرگ. به سرعت او بخشی از من, سیاسی و فعال آگاهی همراه با پدر و مادر من.

تبلیغات:

بنابراین با یک سنگین آگاهی کردم تا من برداشت و بیرون رفت و به اعتراض در زادگاه من با عمه من در ذهن من دانستن او است و مبارزه با این ویروس در بیمارستانی در ویرجینیا یک دولت است که مانند بسیاری دیگر به بازگشایی بیش از حد به سرعت. من رفتم دانستن است که او یک زن در یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که به طور مداوم با شکست مواجه و جان ما. اما مهمتر از همه من رفتم خارج دانستن است که اگر این جنبش اعتراضی تا به حال اتفاق افتاده است زمانی که من به سن او انجام داده اند همین است. اگر او می تواند از آن تخت بیمارستان و اعتراض او را بدون تردید.

همه از سیستم شکست خورده اند ما به عنوان مردم سیاه و سفید و به خصوص به زنان. اما ما یک انتخاب نیست اما به تقاضای احترام و عدالت به عنوان ما اغلب انجام می شود. پلیس در غرب ویرجینیا شهر به تازگی به دست آورد یک درجه نظامی MRAP (معدن-مقاوم در برابر کمین حفاظت شده) خودرو زرهی وقتی متحده در سراسر کشور در حال کاهش بودجه آموزش و پرورش با توجه به همه گیر رکود است. و حتی قبل از COVID-19, مدارس در سراسر کشور در حال حاضر shortchanging سیاه Latinx بومی و دانش آموزان در حدود 1800 دلار در هر دانش آموز در دولت های ایالتی و محلی بودجه.

نگاه من را انتخاب کنید به پلیس از یک مخزن به جای صندوق ما مدارس دولتی. من نمی جداسازی مدارس ما. من نمی ایجاد 1 درصد است. من نمی mismanage ما سیستم مراقبت های بهداشتی.من نمی ابداع بحران مسکن. من رای برای نژادپرستانه بی کفایت نادان بزدلانه خود جذب می شکست که ما به رئیس جمهور. من نمی شکستن این کشور است. مردم سفید بود.

تبلیغات:

مردم سیاه و سفید خسته شده اند. اما ما نیز خسته ما در تقاطع ها.

عمه من بود که زمانی بخشی از کشور ما سیستم مراقبت های بهداشتی در تلاش برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر برای مبارزه با او به خود در یک سیستم است که خود را شکست خورده و بی شماری دیگر زنان در وقت و زمان دوباره. Breonna تیلور EMT و emergecy تکنسین اتاق که کمک به صرفه جویی در زندگی در جهانی همه گیر و پاداش او بود و گرفتن شات حداقل هشت بار توسط پلیس در حالی که در خانه خود. فعال Oluwatoyin “حلق” Salau صحبت علنی در مورد قاتل او آزار او و هیچ کس عمل کرده است. همه زنان ضروری است. به عنوان یک فمینیست هستم خسته از تماشای زنان سفید پوست جذب فعالیت های فضا زمانی که 53 درصد از آنها رای دادند برای 45 جمهور. سیاه, ترانس مردم هستند که به قتل بیش از حد. درد واقعی است. و درد در تقاطع ها از هویت ما واقعی است, بیش از حد.

تبلیغات:

عمومی مجازات جورج فلوید در دست اجرای قانون است وحشتناک و بی معنی. و دختر جوان سیاه که فیلم برداری قتل او نیز آسیب دیده اند. دختر خود را نیز ممکن است دچار آسیب های روانی بیش از حد.

ما با صدای بلند و اعتراض مسالمت آمیز است نه فقط در مورد انجام ندادی. آن هم در مورد سیستمیک و نهادی بی عدالتی است. و آن را در مورد ایجاد یک جدول جدید به دلیل همبستگی صندلی که مردمی را به ما بدهد در حال حاضر به اندازه کافی خوب نیست. آن است که در مورد عدالت اجتماعی در کشور است که در هر نوبت با این نسخهها کار به ظلم و ستم و کشتن ما — از redlining شیوه های مسکن به سیستم مراقبت های بهداشتی به یک سیستم عدالت کیفری است که به معنای قفل ما قبل از ما حتی می توانید و موفق شوند. آن است که در مورد عدالت آموزشی برای اطمینان از دانش آموزان سیاه پوست هستند و نه نگاه به جایی که آنها می آیند اما کسانی که آنها را می توان و مسیر رو به جلو آنها می شود.

همه نمایشی اعمال همبستگی و مهربانی هستند و به طور موقت خوب — تا زمانی که این همان سفید ممتاز مردم خواسته می شود که در واقع نشان می دهد تا برای ما به انجام بیش از فقط ایستاده با ما در یک اعتراض. از آن گذشته زمان برای آنها را به استفاده از قدرت خود را و امتیاز به خطر و فداکاری چیزی شخصی و به طور بالقوه حتی مضر برای فشار برای تغییر معنی دار — راه همان است که مردم را به خطر می اندازند زندگی ما برای بیشتر فقط امریکا ما سزاوار است. و ما باید در حفظ و تماس آنها را در آن هل دادن آنها گذشته اظهارات خود را در زندگی به سوال در مورد آرایش خود را در اتاق و که دارای قدرت در سازمان ها و شرکت های بزرگ.

تبلیغات:

من امیدوارم که این لحظه ای است که یک نقطه عطف به سمت مسئولیت مشترک در نژادی و intersectional عدالت است. تغییر زمانی اتفاق می افتد که مردم را متوقف سازی-ما زندگی می کند. اما بدون توجه به آنچه ما باید ارزش زندگی ما بیش از هر کس دیگری.

ما نمی توانیم صبر کنید در سفید مردم را به صرفه جویی آمریکا و حتی حسن نیت — به دلیل چگونه از سفیدی به عنوان یک ساخت اجتماعی عمل به ظلم و ستم آمریکا در این کشور است. این لحظه ای است امیدوارم تابیده نور را در چه عمیقا عمیقا اشتباه با امریکا است. آن را بر روی آنها برای مقابله با خانواده و دوستان خود را در مورد چگونه به از بین بردن خود را از تعصب و ترس از ما. ما نه در جداول آشپزخانه. اما ما می تواند ساخت یک قوی تر جدول و قوی بنیاد برای خودمان. رک و پوست کنده اگر آنها نمی دانند که به shut the hell up sit down, گوش دادن و اجازه دهید ما منجر … پس ما باید منجر شود به هر حال.

من برای همه این آثار به بردگی پایین آمدن اما زمانی که این اعتراضات در نهایت فروکش و هشتگ فعالیت خاموش است ما باید همچنان به معنی گام برای ایجاد یک تفاوت. این کار ما به مردم را در قدرت همواره ناراحت کننده است.

تبلیغات:

ما فقط به عنوان اعتراض در خیابان ها علیه خشونت پلیس ما باید اعتراض در جلسات هیئت مدیره مدرسه. ما باید نشان می دهد تا در سالن های شهر و تقاضا مردمی گوش دادن به نگرانی های ما. ما باید پشتیبانی مبتنی بر جامعه مدنی و سازمان های حقوق با رهبری — نه فقط NAACP و آنهایی که آشکار خواهد شد که این زنده ماندن. ما باید نگه سیاه مردم با افتخار و شهرت و ثروت پاسخگو برای انجام بیش از فقط ابراز حمایت از اعطای وام به نام خود و سرمایه گذاری در درد ما. ما باید رای بدهند چون زندگی ما به آن بستگی دارد و نیاکان ما برای درگذشت و پس از آن حمایت های امیدوار کننده, سیاه نامزدها با یک چشم انداز برای آینده ای بهتر. ما باید حمایت از ما در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها که ما می دانیم خواهد بود ضربه سخت با توجه به دو بیماری های همه گیر. ما همچنین باید اجازه نمی دهد جریان اصلی سفید آمریکا برای همکاری انتخاب کردن و تعریف تعطیلات ما مانند Juneteenth (بدون تشک فروش لطفا!) یا به اعلام پیروزی زیرا آنها تصمیم به بستن یک بانک برای روز های در به رسمیت شناختن. ما باید به سرعت در راهپیمایی که Black Parade (با تشکر از Beyoncé) بی خیال و unapologetic چون ما می دانیم که پیشرفت مداوم و سخت اما عدالت به ارزش آن است. ما شده اند تحت ستم برای بیش از 400 سال و این لحظه ای است که بیش از حد دیر شده است. اما آنچه ما با آن مسائل ،

من امیدوارم که عمه من باعث می شود آن را از طریق تمام این — نه فقط coronavirus اما نژاد پرستی و تبعیض بیش از حد. من امیدوارم که همه ما خاله آن را.

اما در عین حال من خوب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>