کاخ سفید اذعان می کند آن است که مسدود کردن ایمیل های است که نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر در اوکراین کمک


President Donald Trump waves as he and First Lady Melania Trump walk to Marine One before departing from the South Lawn of the White House in Washington, D.C. on January 31, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج به عنوان او و بانوی اول Melania Trump راه رفتن به دریایی یکی قبل از خروج از جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

اندرو CABALLERO-رینولدز/گتی ایماژ

ساعت پس از مجلس سنا رای دادند در برابر تماس شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه دولت اذعان کرد در اواخر جمعه در دادگاه پرونده دارد که دو دوجین ایمیل است که نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردن در خودداری از کمک نظامی به اوکراین است. تشکیل پرونده توسط وزارت دادگستری منتشر شد در نزدیکی نیمه شب جمعه, علائم اولین بار کاخ سفید اذعان کرده است که در ایمیل وجود دارد و آن تهمت درگیر شد در گفتگو در مورد کمک در اوایل ماه ژوئن است. ایمیل نیز نکردن از کنگره است.

هدر والش یک وکیل برای دفتر مدیریت و بودجه استدلال در پر کردن که 24 ایمیل باید تحت حفاظت “ریاست جمهوری امتیاز است.” والش به ذکر است که ایمیل هایی که فرستاده شد بین ماه های ژوئن و سپتامبر سال گذشته توصیف “ارتباطات یا رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و یا رئیس جمهور فوری مشاوران در مورد انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری در مورد دامنه و مدت و هدف از برگزاری در کمک نظامی به اوکراین است.”

تشکیل پرونده شد در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه توسط مرکز عمومی یکپارچگی که تا به حال به دنبال unredacted کپی از ایمیل. این redacted ایمیل شامل یکی از ژوئن 24,2019 بین مقامات پنتاگون است که موضوع خط “POTUS دنبال کنید.”

دلایل خودداری از تقریبا 400 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین و اینکه آیا آن انجام شد به فشار کیف به اعلام تحقیقات سیاسی کلیدی هستند به ناروا را استیضاح محاکمه. اما در حال حاضر که مجلس سنا رای دادند برای جلوگیری از شاهدان و دیگر شواهد جدید تهمت را تبرئه تقریبا مطمئن باشید در هفته آینده. تشکر. آدام شیف جمعه هشدار داد که محتویات ایمیل ها در نهایت تبدیل خواهد شد ، “حقایق را در خود وحشت” شیف گفت: در پایان سخنان. “اسناد و مدارک به رئیس جمهور پنهان خواهد آمد. شاهدان رئیس جمهور است و پنهان خواهد داستان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی