کاخ سفید بلوک Fauci از شهادت قبل از خانه اما سنا به نظر می رسد OK


Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, speaks next to Response coordinator for White House Coronavirus Task Force Deborah Birx, during a meeting with President Donald Trump and Louisiana Governor John Bel Edwards D-LA in the Oval Office of the White House in Washington, D.C. on April 29, 2020.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند و بعد به پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن در 29 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

کاخ سفید نمیخواهد Anthony Fauci به شهادت قبل از یک خانه کمیته فرعی بررسی شیوع کروناویروس و پاسخ این استدلال که آن را نمی خواهد به راه راست برای کلید رسمی به استفاده از زمان خود را در وسط یک بیماری همه گیر. اما ظاهرا ظاهر می شود قبل از مذاکرات-کنترل سنا یک موضوع کاملا متفاوت است.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به COVID-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن معکوس است که خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت. “ما متعهد به همکاری با کنگره برای ارائه شهادت در زمان مناسب.” دیر با صدور بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از واشنگتن پست منتشر شده قطعه ای که به نقل از یک سخنگوی خانه تخصیص s کمیته گفت: کاخ سفید بود و نه اجازه می دهد Fauci به نظر می رسد در یک کمیته فرعی جلسه در هفته آینده.

“کمیته تخصیص بودجه به دنبال Dr. Anthony Fauci به عنوان شاهد در هفته آینده کار HHS-آموزش و پرورش فرعی شنوایی در COVID-19 پاسخ به” اوان Hollander پانل را گفت. “ما مطلع شده است توسط یک دولت رسمی که کاخ سفید را مسدود کرده است دکتر Fauci از شهادت.”

یک مقام ارشد دولت رسمی را رد کرد که جلوگیری از Fauci شهادت تا به حال چیزی برای انجام با که مایل به نگه داشتن دکتر که مشخصات نمایی رشد کرده در طول این بیماری همه گیر از افشای اطلاعات است که می تواند آسیب رساندن به کاخ سفید است. “این muzzling آن را مسدود کردن آن را به سادگی در تلاش برای اطمینان حاصل شود ما قادر به تعادل نیاز برای نظارت مشروع نیاز برای نظارت, با مسئولیت های خود برای رسیدگی به COVID-19 کار در حوزه های مربوطه خود را سازمان ها و ادارات” این مقام گفت.

در عین حال ظاهرا این همان نگرانی وجود ندارد برای Fauci برنامه ریزی شده ظاهر در ایران-رهبری سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در مارس 12. “رئیس الکساندر به نظر می رسد به جلو به شنیدن از دکتر Fauci و دیگر مقامات دولت در بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته جلسه دوم برگشت خواهد شد که در روز شنبه, مارس 12” می خواند بیانیه ای از یک سخنگوی سناتور. لامار الکساندر.

و نگرانی در مورد Fauci زمان جلوگیری نمی کند او را و دیگر مقامات بالا از ظاهر شدن قبل از یک خانه نظارت کمیته شنوایی در مارس 11 و 12 بیش از coronavirus پاسخ. در آن زمان ایالات متحده تنها 1,000 گزارش coronavirus موارد در مقایسه با بیش از یک میلیون نفر در حال حاضر.

یکی از دلایل بی نام رسمی دولت که صحبت به پست ذکر شده در پیشگیری از Fauci از شهادت در مجلس تا به حال انجام با خطرات به سلامت از راه رفتن در اطراف در مکان های عمومی. در عین حال تهمت به نظر نمی رسد چندان نگران سلامت از قانونگذاران و کارکنان خود را با توجه به او به حمایت از حرکت به مجلس سنا به reconvene روز دوشنبه حتی اگر تمام 100 سناتور نمی خواهد بود قادر به غربالگری ویروس. “فوق العاده ای وجود دارد CoronaVirus تست ظرفیت در واشنگتن سناتور بازگشت به سرمایه تپه روز دوشنبه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در شنبه غلط املایی کاپیتول. رئیس جمهور در ادامه به تماس سخنران نانسی پلوسی “دیوانه” برای یادآوری مجلس نمایندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>