کاخ سفید کنگره پرچم کاهش برای نیمه کارکنان به عنوان بزرگداشت پور در جان لوئیس: “ما باید از دست یک غول”


Rep. John Lewis thanks anti-gun violence supporters following a rally with fellow Democrats on the East Front steps of the U.S. House of Representatives October 4, 2017 in Washington, D.C.
Rep. John Lewis تشکر ضد خشونت اسلحه هواداران پس از یک رالی با همکار دموکرات در مقابل شرق مراحل ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان اکتبر 4, 2017 در واشنگتن ،
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

رهبران سیاسی و فعالان و مشهور شد و سریع به پرداخت ادای احترام به Rep. John Lewis به عنوان خبر پخش شده که حقوق مدنی آیکون مرده بود اواخر جمعه. مراسم تجلیل از ریخت و در تجلیل از رهبر حقوق مدنی و دیرین نماینده مجلس که بازی یک outsized نقش در سیاست آمریکا برای چند دهه. پرچم را کاهش داده شد و به نیمی از کارکنان در کنگره و کاخ سفید و همچنین ساختمان های عمومی و پایگاه های نظامی. در یک اعلامیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد پرچم را کاهش داد “به عنوان یک علامت احترام به حافظه و دیرینه خدمات عمومی از نماینده John Lewis.” مغلوب ساختن پیشی جستن را ندارد بیانیه ای در Lewis’ مرگ قبل از او وارد باشگاه گلف خود در ویرجینیا در صبح روز شنبه.

به عنوان تهمت که به ناودان لوئیس در سال 2017 برای بودن “تمام بحث…هیچ اقدام” بود و به ویژه سکوت مرگ معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام لوئیس یک “بزرگ مردی که شجاعت و دهه خدمات عمومی تغییر امریکا برای همیشه.” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany توییتی ستایش از لوئیس در روز شنبه در تماس تلفنی با “نماد جنبش حقوق مدنی” که “برگ یک میراث پایدار است که هرگز فراموش نخواهد شد.”

چندین رئیس جمهور سابق نیز سریع به پرداخت ادای احترام به لوئیس. “هنوز بسیاری از ما را وادار به زندگی می کنند برای دیدن خود ما میراث بازی کردن در چنین معنی دار و قابل توجه در راه است. John Lewis بود” رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفت. “و به لطف او ما در حال حاضر همه ما راهپیمایی سفارشات—به خاطر اعتقاد به امکان بازسازی این کشور عشق ما تا زمانی که در آن زندگی می کند تا به آن وعده داده است.” اوباما جورج دبلیو بوش ستایش لوئیس برای راه او “پاسخ وحشیانه خشونت با شجاع امید” و چگونه او “کار می کرد به کشور ما را به یک اتحاد کامل تر.” رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و سابق بهداشت ، هیلاری کلینتون گفت: “ما باید از دست یک غول” و توجه داشته باشید که در حالی که آنها را از دست Lewis آنها “سپاسگزار است که او زندگی می کردند به دیدن نسل جدیدی از آمریکایی ها را به خیابان ها در جستجوی خود به دنبال ‘محبوب جامعه.” سابق جیمی کارتر رئیس جمهور اشاره کرد که “همه آمریکایی ها صرف نظر از نژاد و یا دین مدیون John Lewis بدهی قدردانی.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نیز منتشر شد یک بیانیه از طرف خود و همسرش جیل. “ما ساخته شده است در این عکس از خدا و پس از آن وجود دارد, John Lewis” بایدن آغاز شد. “چگونه کسی می تواند در گوشت و خون بود خیلی شجاع پر از امید و عشق را در چهره خیلی نفرت و خشونت و انتقام?”

بسیاری از لوئیس’ همکاران در کنگره آمریکا نیز صحبت کرد تا در مورد حقوق مدنی و نماد. مجلس نانسی پلوسی به نام لوئیس “تیتان جنبش حقوق مدنی” و “یکی از بزرگترین قهرمانان تاریخ آمریکا است.” تشکر. Ilhan عمر گفت که “داشتن فرصت خدمت کردن به او را یکی از افتخارات بزرگ زندگی من است.” سناتور. الیزابت وارن مشخص لوئیس به عنوان یک “قهرمان واقعی آمریکا و قطب نمای اخلاقی ملت ما.”

و این نه فقط سیاستمداران دموکرات که در ستایش لوئیس. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در توییتر نوشت که لوئیس “جهان ما را تغییر عمیقی در راه است.” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به نام لوئیس “انسان فوق العاده—یک وطن پرست به معنای واقعی.” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ستایش لوئیس برای قرار دادن “زندگی خود را در خط مبارزه با نژادپرستی و ترویج حقوق برابر و آوردن ملت ما به بیشتر تراز با تاسیس آن اصول است.” سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی ستایش لوئیس به عنوان یک “غول در میان مردان است.”

فراتر از قلمرو سیاسی بسیاری از افراد مشهور نیز بود سریع به افتخار سناتور. “با تشکر از شما برای خدمات خود را برای تعهد خود را به تغییر و شجاعت شما” نوشت: Viola Davis. آنجلا باست نوشت: “اوه ما چگونه خواهد سوگواری خود را از دست دادن و در عین حال در تلاش برای ادامه مبارزه خود را برای عدالت برای همه ما!”

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود که به همراه لوییس در آخرین حضور عمومی به بازدید از Black Lives Matter پلازا ماه گذشته گفت که در حالی که کنگره اغلب “به عنوان وجدان کنگره” او همچنین اغلب احساس “مانند وجدان ملت ما وجدان نسل های طولانی جنبش برای ارائه در وعده برابر با عدالت و فرصت های برابر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>