کاخ سفید اثر ترس از Coronavirus در انتخابات به عنوان جهان پرانتز برای همه گیر


Kuwaiti policemen wearing protective masks wait at Sheikh Saad Airport in Kuwait City, on February 22, 2020, before transferring Kuwaitis arriving from Iran to a hospital to be tested for coronavirus.

کویت پلیس با پوشیدن ماسک محافظ صبر در شیخ سعد فرودگاه در شهر کویت در فوریه 22, 2020, قبل از انتقال کویتی از ورود ایران به یک بیمارستان برای آزمایش coronavirus.

YASSER AL-ZAYYAT/گتی ایماژ

کاخ سفید نگران است در مورد امکان وجود دارد که می تواند یک بزرگ coronavirus شیوع در ایالات متحده است که می تواند سلامت هزاران نفر و چگونه است که می تواند بر امکان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودن رای. افزایش نگرانی می آید که سازمان بهداشت جهانی به طور فزاینده ای با استفاده از تر شوم زبان برای اشاره به این ویروس جدید است که نشان می دهد آن است که گسترش بیشتر به سرعت و به طور گسترده ای از آنچه قبلا متوجه شده و می تواند در آستانه رسیدن به یک بیماری همه گیر.

یک بیماری همه گیر در اصل اشاره به یک مرحله که در آن شیوع شکستن در بسیاری از کشورها و حتی قاره ها—در همان زمان. جدید کروناویروس که باعث بیماری شده است که به نام covid-19 در آستانه رسیدن به این مرحله است. CDC در حال آماده شدن برای که امکان آن را به عنوان آماده برای این ویروس شروع به گسترش بسیار سریع تر در ایالات متحده است. “ما شاهد جامعه گسترش در اینجا در ایالات متحده و در عین حال, اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که آن را در نهایت ممکن است رخ دهد” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت. “هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع برای موارد بیشتر و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

سازمان بهداشت جهانی است رسما اعلام کرد یک بیماری همه گیر نشده است اما باعث می شود آن را صدا مانند آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است. “پنجره فرصت است که هنوز هم وجود دارد اما پنجره فرصت باریک است” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز جمعه. “ما نیاز به عمل به سرعت قبل از آن را می بندد به طور کامل.”

نگرانی افزایش یافته است به خصوص afer سه کشور گزارش داده اند که untraceable coronavirus سلول های پدید آمده اند. پزشکان شده اند قادر به شناسایی منبع از شیوع بیماری در کره جنوبی و سنگاپور و ایران. “یک تعداد نقطه آتش سوزی اتفاق می افتد در سراسر جهان است نشانه آن است که همه چیز در حال تیک تاک, همراه, و آنچه ما در حال رفتن به در اینجا است که احتمالا یک بیماری همه گیر” گفت: ایان مک کی یک محقق در استرالیا دانشگاه کوئینزلند.

در کره جنوبی 229 اضافی موارد گزارش شده در شنبه, گرفتن مجموع به 433 با سه نفر مرگ ناشی از ویروس است. ایران, در ضمن, گزارش پنجمین مرگ ناشی از این ویروس با مجموع موارد شماره 28. در ایتالیا وجود داشته است 54 موارد با مرگ و میر. آنچه به نظر می رسد به خصوص در مورد در مورد این شماره های جدید است که بسیاری از این موارد به نظر می رسد که هیچ با لینک مستقیم برای سفر به چین است. در حال حاضر برخی از 78,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان در سراسر 29 کشور و بیش از 2.300 فوت کرده اند. این است که به خصوص در مورد چگونه به سرعت این ویروس می تواند در کشور با ضعف سیستم های سلامت به ویژه در آفریقا است.

در کاخ سفید در عین حال وجود افزایش نگرانی در مورد آنچه که یک بیماری همه گیر می تواند برای رئیس جمهور شانس انتخاب مجدد. “بزرگترین فعلی تهدید به رئیس جمهور انتخاب مجدد است این چیزی که خارج از کنترل و ایجاد سلامت و تاثیر اقتصادی” گفت: Chris Meekins یک ریموند جیمز تحلیلگر مالی. در حال حاضر تنها 34 مورد تایید شده اند در ایالات متحده, اما این است که یک تعداد همه انتظار رشد خواهد کرد. حتی اگر ایالات متحده است در امان از هر چند شیوع این ویروس هنوز هم می تواند ترجمه به خطرات اقتصادی پس از یک بیماری همه گیر “می تواند آهسته بازارهای جهانی و upend قوی اقتصاد آمریکا شده است که مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی زمین” یادداشت سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>