رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروشان در مقامات کاخ سفید پس از وزارت دادگستری گفت: آن را نمی خواهد به اتهام اقدام سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe پس از بررسی این که آیا او به دروغ محققان.

دادستان کاهش یافته است و این تحقیقات به این که آیا McCabe دروغ زمانی که سوال در مورد رسانه ها نشت مربوط به یک پروب از بنیاد کلینتون پس از نزدیک به دو سال است. مورد ارجاع شد به یک هیئت منصفه عالی اما برای متوقف ماه. هیچ کیفرخواست آمد حتی به عنوان دادستان را رد کرد McCabe درخواست تجدید نظر به رها کردن این مورد با توجه به نیویورک تایمز.

تبلیغات:

این تصمیم خشم تهمت بود که “داده نشده سر بالا و ناراحت بود” چرا که او “معتقد است که بسیار به شدت عمل باید گرفته شود” یک مقام کاخ سفید گفت: واشنگتن پست. مغلوب ساختن پیشی جستن اینقدر عصبانی بود که “کاخ سفید وکلای نقل مکان کرد و برای آرام کردن رئیس جمهور” با توجه به گزارش.

McCabe تیم حقوقی گفت: DOJ رسیده و تنها ممکن است نتیجه.

“ما در ابتدا گفت: از تحقیقات جنایی تقریبا دو سال پیش است که اگر حقایق و قانون تعیین نتیجه بدون هزینه خواهد بود به ارمغان آورد” McCabe وکلا گفت: پس از روز جمعه تصمیم با توجه به بار. “ما خوشحالیم که اندرو McCabe و خانواده اش می تواند زندگی خود را بدون این ابر حلق آویز بیش از آنها را.”

تبلیغات:

McCabe گفت: آن را یک “رسوایی” که آن را در زمان دو سال برای وزارت دادگستری برای رسیدن به یک “نتیجه آشکار است.”

“فقط خیلی خوشحالم که بچه های من اصلا به زندگی می کنند با این کار دیگر او گفت:” در سی ان ان جایی که او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک عامل است.

McCabe در زمینه کت و شلوار مدنی در مقابل وزارت دادگستری در سال گذشته با این استدلال که او شلیک شد و با انگیزه های سیاسی. McCabe مواجه شده “غیر قانونی از زمین های خود را برای امتناع از بیعت با یک مرد تنها” کت و شلوار گفت. او نظارت تحقیقات هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و کمپین هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی سرور. یک بازرس کل وزارت دادگستری گزارش بعد زدم ادعا می کند که بررسی شد و با انگیزه های سیاسی که رئیس جمهور ادعا.

تبلیغات:

کت و شلوار به نام دادستان کل ویلیام بار به عنوان متهم. McCabe گفت: Barr اخیر مداخلات به وزارت دادگستری موارد مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن بودند ادامه از سیاسی شدن این بخش آغاز شد که با شلیک سابق FBI مدیر James Comey.

“من به شدت نگران آنچه که من دیده ام را در کاخ سفید و وزارت دادگستری کاملا رک و پوست کنده در هفته گذشته و قطعا رئیس جمهور را نوعی انتقام سخنرانی دراز وشدیداللحن پس از تبرئه . . . تنها نوع تکثير نگرانی های من,” او گفت: سی ان ان روز جمعه. “تعقیب سیاسی دشمنان و استفاده از سیستم عدالت کیفری و جنایی تحقیقات دقیق به نوعی انتقام در کسانی که دشمنان سیاسی است و نه چیزی است که باید اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا است.”

تبلیغات:

این تحقیقات به McCabe آغاز شد و پس از وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz گزارش داد که McCabe گمراه محققان در مورد نشت در مورد بنیاد کلینتون به وال استریت ژورنال در سال 2016.

اما این بار اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “بی امان انتقاد از وزارت دادگستری به احتمال زیاد پیچیده دادستان است.” یک شاهد کلیدی شهادت به هیئت منصفه که McCabe تا به حال هیچ انگیزه ای برای دروغ در مورد نشت چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها سعی در بی اعتبار کردن روسیه تحقیقات توسط وی از سوی مامورین که McCabe مغرضانه بود چون فوق العاده PAC که پشتیبانی خود را, که پس از فرار برای یک ایالتی ویرجینیا در سنای صندلی دریافت صدها هزار دلار در حمایت از دیرین کلینتون متحد سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma.

تبلیغات:

“مردی که مسئول این تحقیقات از هیلاری کلینتون پذیرفته اساسا از هیلاری کلینتون $675,000 که رفت و به همسرش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول مبارزات انتخاباتی خود تکرار یک دروغ امتیاز توسط Politifact کذب است.

McCabe نظارت رسیدگی به هیلاری کلینتون ایمیل و بنیاد کلینتون پس از همسر خود را در حال حاضر خود را از دست داده و 2016 نشت دیده می شد به عنوان مضر نیست — مفید — برای کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

دادستان کل سابق جف جلسات بعد اخراج McCabe تنها چند ساعت قبل از او را به تبدیل شدن به واجد شرایط برای مزایای بازنشستگی. این حرکت دیده می شد به عنوان “کینه جو” بار اشاره کرد و “همچنین ممکن است تضاد منافع چرا که آقای McCabe باز کرده بود رسیدگی به آقای جلسات پس از دریافت جنایی ارجاع از کنگره نشان می دهد که او تا به حال دروغ به نمایندگان مجلس در مورد مخاطبین خود را با یک دیپلمات روس.”

تبلیغات:

McCabe در او نوشت: پس از آن کتاب “تهدید” که مغلوب ساختن پیشی جستن “رفت و پس از من به خاطر F. B. I. باز روسیه مورد که منجر به انتصاب مشاور ویژه.” تحقیقات او گفت: مطرح “سوال در مورد مشروعیت حضور خود در کاخ سفید است.”

زمان وزارت دادگستری تصمیم در McCabe مورد شک و تردید به خود جلب کرد و پس از بر سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای به tweeting در مورد بخش تحقیقات یک حرکت است که بسیاری را دیدم به عنوان یک چهره-صرفه جویی در اندازه گیری پس از دادستان کل مداخله در مورد دیرین تهمت مشاور راجر سنگ.

اقیانوس اطلس را آدم Serwer پیشنهاد در توییتر که McCabe اعلام “ممکن است بخشی از بار را PR حمله رعد اسا آن را به نظر می رسد مانند [او] است حفظ به جای تضعیف DOJ استقلال.”

در واقع لحظات پس از McCabe داستان شکست تایمز گزارش داد که بر حال اختصاص یک دادستان به رهبری “بسیار غیر معمول” بررسی پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در مورد تماس های خود با مقامات روسیه و خارج از کشور کار در ترکیه قبل از تلاش برای راه رفتن تقاضای خود را.

تبلیغات:

سابق دادستان فدرال رناتو Mariotti گفت: وزارت دادگستری اتلاف منابع به دنبال یک سال بررسی McCabe بود که “بدیهی است که بیش از حد ضعیف را به اتهام” اما در حال حاضر دخالت در یک مورد که “منجر به محکومیت.”

“در Barr, DOJ, تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان بسیار دقیق و مورد سوال است. تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن را درک دشمنان دریافت منابع بیشتر از آنها شایستگی” او هنوز توییتی. “این نیست که چگونه وزارت دادگستری قرار است به کار . . . نظام حقوقی ما قرار است برای درمان شما همان که آیا شما تهمت را دشمن و یا دوست خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی