کاخ سفید نشست فوران پس از دکتر Fauci می زند تهمت را ارتقاء تست نشده هیدروکسی کلروکین

Axios گزارش یکشنبه شب که در یک مبارزه شکست در کاخ سفید بیش از آخر هفته در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus.

با توجه به سایت مشاور اقتصادی پیتر ناوارو رفت تا در برابر بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci بر ضد مالاریا مواد مخدر به مبارزه با COVID-19.

تبلیغات:

“این درام فوران به یک حماسه اتاق وضعیت مرحله نهایی مسابقات. مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار جمع آوری شده در اتاق وضعیت کاخ سفید روز شنبه در حدود 1:30 pm با توجه به چهار منبع آشنا با گفتگو. معاون رئیس جمهور مایک پنس نشسته در صدر جدول گفت:” Axios.

در پایان این دیدار کمیسر غذا و دارو Stephen هان آورده دارو که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تصمیم گرفته است یک “بازی-changer.”

دفاع از دموکراسی است. کلیک کنید به سرمایه گذاری در شجاع مترقی روزنامه نگاری امروز.

تبلیغات:

ناوارو پس از آن “آورده بیش از یک پشته از پوشه ها و کاهش آنها را در جدول. مردم شروع به عبور آنها را در اطراف” گفت: این گزارش.

“و اولین کلمات از دهان او هستند که این مطالعات که در او دیده می شود به اعتقاد من آنها عمدتا در خارج از کشور نشان می دهد روشن درمانی,'” یک منبع آشنا گفت Axios. “کسانی که این کلمات از دهان او.”

Dr. Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از نیروی کار توضیح داد که پژوهش در آن کافی نیست و تنها موردی. کسانی که تحقیق در مورد آن در فرانسه و چین ارائه نمی شوند برای یک گروه کنترل در تلاش های خود را.

تبلیغات:

بدیهی Fauci گفت: “موردی” مجموعه ناوارو کردن یک منبع توضیح داد.

“این علم است نه حکایت” منبع دیگری به یاد می آورد ناوارو گفت. او سپس شروع به سرزنش Fauci برای مشکلات ایالات متحده مواجه شد.

“شما کسی است که در اوایل در اعتراض به محدودیت های مسافرتی با چین” ناوارو فریاد زد.

تبلیغات:

با توجه به کسی که در اتاق Fauci نگاه اشتباه است. Fauci در واقع ستایش محدودیت های مسافرتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب آنها.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مداخله کرد.

“این بسیار روشن است که هر کس فقط تلاش برای بدست آوردن پیتر به نشستن و متوقف شود بنابراین مقابله” یکی از منابع به یاد می آورد.

تبلیغات:

ریاست جمهوری در قانون Jared کوشنر گفت ناوارو “را بله برای پاسخ گفته است:” ما از افزایش دارو به مناطق بالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ مواد مخدر در روز شنبه و یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی خود حتی گفت که مردم باید از آن استفاده کنید قبل از آنها قرارداد ویروس.

به عنوان داستان نوشته شده بود در سایت #FireFauci روند در توییتر با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ترویج برچسب.

تبلیغات:

خواندن گزارش کامل در Axios.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>