کاخ سفید در یادداشتی با اذعان به وجود “تهدید قریب الوقوع” قبل از سلیمانی ترور


President Donald Trump holds his hand up to his face as if whispering.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تحول توجیه مخاطره آمیز ایران اعتصاب پایان دقیقا همان جایی که شما فکر می کنید آنها خواهد: زباله.

درو Angerer/گتی ایماژ

در یک نظر قانونی موظف یادداشتی به کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشخص شده خود را قانونی و منطقی برای انجام ژانویه حمله هواپیماهای بدون سرنشین برای کشتن بالا ايراني, فرمانده مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد. دو صفحه طبقه بندی نشده یادداشت می آید پس از یک سری از تحول توجیه از کاخ سفید که مبتنی نیاز به انجام بی پروایی نشان دادن ترور در خارج از قانون اساسی از جنگ ساخت قدرت از کنگره چه تهمت مقامات به عنوان یک “تهدید قریب الوقوع” به آمریکا زندگی می کند. در این یادداشت اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده تنها گسترده امنیتی در توجیه این حمله را یک اقدام تحریک آمیز است که تا به حال بالقوه به نکته دو کشور به جنگ اما ارائه هیچ مدرکی از یک تهدید قریب الوقوع است. “ایران در گذشته و حال فعالیت های همراه با هوش در زمان حمله هوایی نشان داد که سپاه قدس ایران تهدیدی برای ایالات متحده در عراق” این یادداشت توضیح می دهد “و حمله هوایی علیه سلیمانی در نظر گرفته شده برای محافظت از ایالات متحده پرسنل و جلوگیری از آینده ایران طرح حمله علیه نیروهای ایالات متحده و منافع در عراق و تهدیدات ناشی از عراق است.”

“ماده دوم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا, قدرت رئیس جمهور به عنوان فرمانده مستقیم به استفاده از نیروی نظامی برای حفاظت از کشور از یک حمله یا تهدید به حمله قریب الوقوع و برای محافظت از مهم منافع ملی است. مقاله دوم در نتیجه مجاز جمهور به استفاده از زور علیه نیروهای ایران یک دولت مسئول انجام و هدایت حملات علیه نیروهای ایالات متحده در منطقه می گوید:” این یادداشت که تحویل داده شد جمعه به کمیته روابط خارجی مجلس. “اهداف این اقدام بودند برای حفاظت از ایالات متحده پرسنل برای جلوگیری ایران از برگزاری یا حمایت از حملات بیشتر علیه نیروهای ایالات متحده و منافع به تنزل ایران و سپاه قدس-رهبر انقلاب توانایی انجام حملات و به پایان, ایران, استراتژیک تشدید حملات و به پایان, ایران, استراتژیک تشدید حملات و تهدیدات به منافع آمریکا.’

که زبان آینه ابهام از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روزها و هفته های پس از Jan. 3 حمله. “قاسم سلیمانی که توطئه قریب الوقوع شیطانی و حمله به دیپلمات های آمریکایی و پرسنل نظامی اما ما او را در عمل گرفتار,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در آن زمان. در یک نقطه, رئیس جمهور ادعا کرد چهار سفارتخانه های آمریکا بوده است به طور خاص هدف قرار داده است. وزیر امور خارجه Pompeo سی ان ان گفت پس از این اعتصاب که سلیمانی “به طور فعال توطئه در منطقه به اقدامات یک اقدام بزرگ به عنوان او آن را توصیف کرد که قرار داده اند ده ها اگر نه صدها نفر از آمریکایی زندگی در خطر است.” هنگامی که تحت فشار قرار دادند Pompeo و بقیه تهمت کاخ سفید شروع به راه رفتن به عقب “تهدید قریب الوقوع” ادعا گفت: “این هرگز یک چیز است. … این یک جمعی. آن را کامل موقعیتی آگاهی از خطر و تجزیه و تحلیل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست زدن به حمله و توجیهی برای آن—rankled هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در کنگره است. سنا گذشت یک اندازه گیری 55-به-45 هفته گذشته که محدود کردن تهمت قدرت برای انجام عملیات نظامی در ایران. این حرکت را به دست آورد پشتیبانی از هشت سناتور جمهوریخواه: سناتور. مایک لی از یوتا رند پل از کنتاکی لامار الکساندر تنسی بیل کسیدی لوئیزیانا, سوزان کالینز از مین جری موران از کانزاس, لیزا Murkowski از آلاسکا و تاد جوان از ایندیانا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی