کاخ سفید حرکت می کند به بی اعتبار Fauci به عنوان مخالفت با تهمت آشکار


Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, speaks during a Senate Health, Education, Labor and Pensions Committee hearing in Washington, DC, on June 30, 2020.
Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال سخنرانی در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنوایی در واشنگتن دی سی در تاریخ 30 ژوئن 2020.
AL DRAGO/گتی ایماژ

برای ماه, Dr. Anthony Fauci شده است چهره کاخ سفید در واکنش به کروناویروس بیماری همه گیر. در حال حاضر دولت بالا متخصص بیماری های عفونی است طرد و دولت به نظر می رسد به طور فعال در تلاش برای بی اعتبار ساختن حرفه ای مدنی با بیش از 50 سال در خدمت دولت و زیر کمربند خود را. هر دو روزنامه واشنگتن پست و شبکه خبری سیبیاس دریافت یک لیست از ناشناس رسمی دولت است که با اشاره به نظرات که Fauci ساخته شده بود قبلا در مورد شیوع کروناویروس که بعدها ثابت می شود اشتباه است. “چند مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در همه چیز” یک مقام رسمی گفت: هر دو از رسانه ها.

آنچه که در این لیست گنجانده? Fauci نظرات در ماه ژانویه که coronavirus بود “نه یک تهدید عمده.” آن را نیز شامل اطمینان Fauci که حامل بدون علامت نیست نقش قابل توجهی در گسترش COVID-19 و نظر خود را در ماه مارس که “مردم نباید راه رفتن در اطراف با ماسک” در میان دیگران است. حتی Fauci حامیان اذعان کرد که 79 سال رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده بسیاری از اشتباهات در اوایل coronavirus بحران است. اما او به سختی تنهایی. مورد در نقطه, جراح عمومی جروم Adams اذعان یکشنبه که دولت بود “تلاش برای اصلاح” پیش از این پیام است که توصیه می شود در برابر پوشیدن ماسک. “ما به دنبال علم و هنگامی که ما یاد بگیرند که بیشتر ما توصیه, تغییر,” او گفت:. آدامز رفت و برگشت در تاریخ به توضیح دهید که چگونه این نوع از اشتباهات اتفاق می افتد: “خوب این برای مردم مهم است به درک که یک بار پس از یک زمان ما تجویز سیگار برای افراد مبتلا به آسم و زالو و کوکائین و هروئین برای مردم به عنوان درمان های پزشکی. هنگامی که ما یاد گرفته بهتر از ما بهتر است.”

دولت با توزیع یک سند علیه Fauci است که “ویژگی بیش از یک کمپین سیاسی مخفیانه انتشار ‘مخالف تحقیق در مورد حریف از کاخ سفید در تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر” به عنوان NBC آن را قرار می دهد در زمانی که Fauci است که به وضوح کنار و به طور فزاینده ای خود را اختلافات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ، Fauci گفت: بار مالی که او نیست جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در همه گیر برای حداقل دو ماه و او در گذشته شاهد مغلوب ساختن پیشی جستن در فرد در کاخ سفید در ژوئن 2 به عنوان آن را نیز آشکار شده است که دولت با مسدود کردن تلویزیون ظاهر. “من یک شهرت به عنوان شما احتمالا نمیفهمد از صحبت کردن حقیقت در همه زمان ها و شکر-پوشش همه چیز” Fauci گفت: بار مالی. “و که ممکن است یکی از دلایلی که من شده اند در تلویزیون بسیار می بینم.”

تنش بین Fauci و کاخ سفید تنها رشد در این هفته پس از او مورد اختلاف در طول یک Facebook Live رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که کاهش مرگ و میر نشان داد که ایالات متحده در حال پیشرفت است. این استدلال یک “غلط روایت” Fauci گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا انتقاد Fauci روز پنج شنبه در مصاحبه با Sean Hannity و گفت که او “است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.” در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید این نوع درمان معمولا به معنی کسی است که در مورد به اخراج کنید اما رئیس جمهور به طور مستقیم نمی تواند خلاص شدن از شر او و مقامات اصرار دارند هیچ برنامه ای برای انجام این کار است. در حال حاضر دولت به نظر می رسد به تلاش برای بی اعتبار ساختن Fauci بنابراین آمریکایی ها هستند کمتر احتمال دارد به گوش دادن به او و بیشتر تمایل به این باور مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی به روز انتخابات نزدیک تر می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>