کاخ سفید مشاور امنیت ملی تکذیب دخالت روسیه در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین قاطعانه رد گزارش می دهد که روسیه با دخالت در سال 2020 انتخابات در حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در این آخر هفته. و به عنوان او پس اوبراین نیز ترویج گزارش که روسیه دخالت در سال 2020 دموکراتیک اولیه به نمایندگی از ایالت برنی ساندرز.

هفته گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات اطلاعاتی تعیین کرده اند که روسیه در حال کار برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. این مقامات گزارش هشدار داد خانه کمیته اطلاعات و جریان رئیس جمهور در تجزیه و تحلیل خود را به عنوان به خوبی. روز جمعه مشخص شد توسط واشنگتن پست که روسیه نیز اقدام به دخالت در ساندرز کمپین و Sanders, نمایندگان مجلس و رئیس جمهور تهمت مطلع شدند از این عنوان است.

در ABC را در این هفته در روز یکشنبه اوبراین گفت: میزبان جورج Stephanopoulos که بار ها و ارسال گزارش هشدار در مورد روسیه در تلاش برای دخالت در رئیس جمهور به نمایندگی هستند نادرست است.

“من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت مجددا انتخاب” او گفت:.

و در CBS’ چهره ملتاو گفته مدیر مارگارت برنان که او دیده نمی شود اطلاعات مورد استفاده در خانه جلسه خود را, اما وجود دارد درک می شود “هیچ اطلاعاتی” در پشت آن. او همچنین گفت: تنها وجود دارد گزارش های خبری در مورد این جلسات به دلیل اطلاعات بوده است “به بیرون درز کرد.”

“من این secondhand اما از جمهوری خواه کنگره است که در این کمیته وجود دارد هیچ اطلاعاتی در پشت [گزارش],” او گفت:. “من را دیده اند هر اطلاعاتی برای پشتیبانی از این گزارش که به بیرون درز شد در خارج از خانه.”

زمانی که Stephanopoulos خواست اگر او خواسته بود برای دیدن هر یک از آن گزارش یا اطلاعات دست اول, اوبراین پاسخ داد: “همه من می دانم این است که جمهوری خواهان در کنار خانه شنیدن ناراضی بودند با شنیدن و گفت که با وجود هوش بالا چی بود که گفت.”

این مقام در ادامه به تمایز بین هوش و تجزیه و تحلیل استدلال آنچه ارائه شد به خانه بود تجزیه و تحلیل او این بود که مطمئن بود تا با حمایت هوش اگر چه او روشن نیست آنچه که تجزیه و تحلیل شده اند ممکن است بر اساس.

مشاور امنیت ملی نیز در مواجهه با سوال در مورد ناگهانی فردی گری سابق اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش berated مگوایر در مورد خانه مطبوعاتی قبل از شلیک او یک حرکت است که Vox را Alex Ward — و دیگران — گزارش شده بود که “کاملا” مرتبط با جلسه.

“این درست نیست” اوبراین گفت: از گزارش ABC. “من در آن جلسه و رئیس جمهور عصبانی نبود با جو مگوایر.”

و او گفت: CBS که “مگوایر همیشه برنامه ریزی در ترک در عرض چند هفته آینده.”

این روایت به نظر می رسد در تناقض با آنچه که روزنامه نگاران را گزارش کرده اند. اما اوبراین را به نظر می رسد برای تایید گزارش که ساندرز شده بود در جریان 2020 دخالت به منظور ترویج این ایده که ساندرز است که کرملین ترجیح نامزد شده است.

“آنچه که من شنیده ام از اف بی آی و … است که روسیه می خواهم برنی ساندرز را به نفع حزب دموکرات نامزدی” اوبراین گفت: CBS. “آنها احتمالا می خواهم او را به رئیس جمهور قابل درک است چرا که او می خواهد به صرف پول در برنامه های اجتماعی و احتمالا باید آن را از نظامی به طوری که حس می شود.”

رسمی نداد در مورد نحوه گزارش ساندرز می تواند درست باشد در حالی که این خبر در مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه بود اما پاسخ خود را یکشنبه آینه روایت ترویج شده توسط رئیس خود را هفته گذشته در پی گزارش.

در یک تجمع برای هواداران در لاس وگاس در جمعه تهمت اذعان کرد که او در واقع گفت: “یک هفته پیش” در مورد روسیه تلاش علاقه او اگر چه او قاب این جلسه به عنوان گفت: در مورد دشمنان خود را در تلاش برای شروع “شایعات” در مورد او.

اما مانند اوبراین او تردید در تحلیل جامعه اطلاعاتی, تماس هر گونه پیشنهادات روسیه امیدوار است برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را “گمراه کننده است.”

وی همچنین به گزارش های خبری در توییتر تماس آنها را جعل:

ساندرز که همچنین دخیل در تلاش های روسیه در انتخابات دخالت, در زمان قطعا متفاوت رویه: او را محکوم کرد همه دخالت او در گذشته انجام داده است.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور” ساندرز گفت: در بیانیه ای به واشنگتن پست. “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم راه رفتن یک کاملا متفاوت خط: اعتراف به این که تداخل اتفاق می افتد اما استدلال آن دو است — به عنوان اوبراین بالا انجام داد — و نه لزوما اتفاق می افتد به نفع هر کسی.

“من فکر می کنم روس ها و چینی ها و دیگران می خواهم به ایجاد اختلال در آمریکا رای دهندگان” اوبراین گفت: در این هفته. “و این بدان معنی نیست چرا که آنها ترجیح می دهند یک کاندیدای خاص. این به دلیل این رژیمهای مستبد است که آیا دموکراسی اعتقاد دارند و آنها می خواهم برای دیدن آمریکایی ها در هر یک از دیگر است.”

وضوح در اطراف انتخابات دخالت مهم است به دلیل آن است که البته یک شبح است که آویزان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری پس قبل از او حتی سوگند یاد کرد. اما این نیز مهم است که آمریکایی ها درک کنند که چگونه و به چه میزان هر قدرت خارجی در حال تلاش برای نفوذ در نتیجه انتخابات پیش از رای گیری به خصوص با توجه به سوالات بیش از تداخل می تواند هر کسی را بارور زمین مسابقه نتیجه انتخابات آمریکا به طور کلی.

با توجه به این واقعیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است نه تردید به چرخش حقایق — چنین به عنوان نتیجه گیری از مولر گزارش — در گذشته باعث می شود آن را تا حدودی مشکل را اوبراین در کلمه خود را از آن در غیر این صورت ممکن بود. اما صرف نظر از دقت اوبراین اظهارات روز شنبه خدمت کرده اند به تنها بیشتر آب گل آلود در اطراف روسیه و دخالت و به چه درجه ای است که کشور در تلاش است برای افزایش هر نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>