مقام کاخ سفید: آمریکایی ها را “فقط باید به زندگی با” عظیم Coronavirus افزایش


Kudlow leans over to speak into a microphone set up in the middle of a road as two women wearing masks stand at a distance behind him.

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow در خارج از کاخ سفید در آوریل 15.

درو Angerer/گتی ایماژ

سه پرجمعیت ترین ایالت در آمریکا ثبت شده خود را در کمترین روزانه بالغ جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه. کالیفرنیا اعلام کرد بیش از 7000 در حالی که فلوریدا و تگزاس اعلام کرد حدود 5500 هر. این “رای مثبت” از آزمایشات در این کشورها در حال افزایش است که به معنی افزایش موارد کشف شده است توضیح داد: با افزایش تست در دسترس; در فلوریدا و تگزاس مثبت نرخ را حدود دو برابر در هفته گذشته سه برابر شده و در ماه گذشته است. هر دو این کشورها’ فرمانداران بوده است صریح در مورد نگه داشتن به عنوان بسیاری از کسب و کار و فضاهای عمومی باز که ممکن است با وجود توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی; نه دولت نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک ، آن را تنها در هفته گذشته که تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را آغاز کرده است و تاکید بر ضرورت پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس در سراسر میله های لوکس فروشگاه ها و ناخن سالن که باز شده است به تگزاسی برای ماه گذشته است. (ابوت قبلا گفت که او شخصا توصیه می شود با پوشیدن ماسک اما نقاط صحبت کردن در مورد این موضوع شامل این نکته است که به نیاز به کسی برای قرار دادن یکی می تواند یک نقض “آزادی.”)

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow خطاب وضعیت در روز پنج شنبه صبح با CNBC:

هیچ موج دوم آینده. آن را فقط به نقاط داغ. آنها ارسال در CDC تیم ما باید روش های تست ما رو تشخیص ما رو PPE. و من واقعا فکر می کنم این خیلی خوب است وضعیت.

Kudlow نیز صحبت کرد و به خبرنگاران در فرد در کاخ سفید گفت که “ما در حال رفتن به نقاط داغ بدون سوال” و این که “ما فقط باید با آن زندگی کنیم.”

در اینجا چیزی است که ایالات متحده روزانه مورد تعداد نمودار خط در حال حاضر به نظر می رسد مانند:

A blue line representing the United States' rate of COVID-19 cases rises, falls, and then begins rising again.

آن را به معنای واقعی کلمه موج دیگری! این چیزی است که یک کودک می رسم اگر شما از آنها خواست تا به رسم دو موج.

Kudlow قبلی برجسته به عنوان یک مقام کاخ سفید بود Feb. 25 در آن مصاحبه گفت coronavirus شده بود “موجود” در آمریکا با توجه به دانشگاه مدل ذکر شده در یک شنبه نیویورک تایمز بصری در مورد گسترش این بیماری همه گیر تعداد موارد کشف نشده در این کشور افزایش یافت و از حدود 2000 به حدود 32,000 بین Feb. 15 و 1 مارس.

در روز پنج شنبه Kudlow همچنین گفت دولت نمی خواهد پاسخ به افزایش تعداد با تشویق یکی دیگر از سراسر کشور مستند صحبت می کند که به او انگیزه برای کم اهمیت جلوه دادن همه گیر—یعنی او معتقد است که آن را شغل خود را برای پیشبرد منافع “اقتصاد” به عنوان تعریف شده کوتاه مدت بالا-شاخص های خط که آسیب دیده و هنگامی که کسب و کار نزدیک است. اما تقریبا در همان زمان تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت مشغول اعلام “مکث” در دولت بازگشایی خواهد شد که نه می تواند خوب برای فروش و یا استخدام. این عدم امکان ساخت کامل بهبود اقتصادی بدون کامل بهداشت عمومی, بازیابی یک اتصال است که تقریبا در هر مقام رسمی در آمریکا به جز hard-خط مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران دیدم آیند. اما اگر Kudlow مطبوعات تور بود و هیچ نشانه ای کاخ سفید را موضع رسمی این است که آن را هنوز هم ترجیح می دهند که به اذعان واقعیت است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به سیاسی Gabfest.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>