مقام کاخ سفید هشدار می دهد نرخ بیکاری می تواند صعود گذشته 20 درصد


In this photo illustration, a COVID-19 Unemployment Assistance Updates logo is displayed on a smartphone on top of an application for unemployment benefits on May 8, 2020, in Arlington, Virginia.

در این تصویر عکس یک COVID-19 بیکاری کمک رسانی لوگو نمایش داده شده در گوشی های هوشمند در بالای یک برنامه کاربردی برای مزایای بیکاری در 8 مه سال 2020 در آرلینگتون ویرجینیا.

اولیویه DOULIERY/گتی ایماژ

مقامات کاخ سفید آمریکایی ها می خواهند به آماده شدن برای چیزهایی که به بدتر شدن اوضاع در جبهه اقتصادی قبل از آنها شروع به بهبود است. کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hasset گفت: نرخ بیکاری می تواند “صعود نسبت به 20 درصد در ماه آینده است.” Hasset که رئیس شورای مشاوران اقتصادی گفت: CBS’ چهره ملت است که او “به دنبال نرخ شمالی از 20 درصد” قبل از بازار کار تثبیت. وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد که نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل است. صحبت کردن در سی ان ان دولت از اتحادیه, Hasset پیش بینی کرد که آن را نمی خواهد تا زمانی که “میانه تابستان” است که “ما در حال رفتن به شروع به رفتن به مرحله گذار” از قبل وجود دارد “بسیار قوی رشد در سه ماهه سوم و چهارم.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین توافق کردند که “گزارش شماره ها احتمالا بدتر قبل از آنها بهتر است” اما صدا کمی خوش بینانه تن در فاکس نیوز یکشنبه با اضافه کردن که “ما باید بهتر از سه ماهه سوم سال ما بهتر از سه ماهه چهارم و سال آینده است برای رفتن به یک سال بزرگ.”

اگر چه Hasset گفت که “شما باید واقعا بازگشت به رکود بزرگ” را ببینید اعداد مشابه وجود دارد که یک شیشه ای-نیم-کامل راه به دنبال وخیم اعداد. هر دو Hasset و Mnuchin تاکید کرد که به عنوان مخالف به رکود بزرگ هنگامی که نرخ بیکاری به 25 درصد در این زمان دولت روشن است آنچه که باعث بحران کنونی و آن را تا به چیزی برای انجام با اصول اقتصادی. “این است که هیچ گسل از کسب و کار آمریکا این است که هیچ گسل از کارگران آمریکایی. این یک نتیجه از یک ویروس” Mnuchin گفت.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow همچنین گفت: ABC این هفته که “وجود یک بارقه امید” در داخل اعداد. “ما تا به حال حدود 80 درصد از آن بود furloughs و موقت اخراج. که توسط راه نمی دهم که شما بازگشت به کار, اما آن را به شدت نشان می دهد که بند ناف بین کارگر و کسب و کار است که هنوز دست نخورده است.”

هنگامی که از او خواسته شد در مورد خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی Mnuchin گفت که او بیشتر نگران سناریو مخالف. “اگر ما این کار را با دقت کار با فرمانداران فکر نمی کنم وجود یک خطر قابل توجهی است,” او گفت:. “در واقع من فکر می کنم وجود یک خطر قابل توجهی از بازگشایی. شما در حال صحبت کردن در مورد چه خواهد بود دائم آسیب های اقتصادی به آمریکا و ما قصد داریم به بازگشایی در یک متفکر راه است که می شود مردم به کار با خیال راحت نگه می دارد که مردم اجتماعی فاصله گرفته.”

برخی از این نمی شد آماده به پرش بر روی خوش بینی ارابه موسیقی و هشدار داد در آن می تواند به مراتب طولانی تر برای بازار کار به بهبود می یابند. در میان ناباوری صدای بود Neel Kashkari رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو مینیاپولیس. “اگر این می رود برای یک دوره طولانی از زمان, من فکر می کنم آن را برای رفتن در فاز برای یک یا دو سال” او گفت: ABC این هفته. Kashkari هشدار داد که “بدترین و در عین حال به کار جبهه متاسفانه.”

در میان نگرانی در مورد آینده اقتصادی اخبار Mnuchin و Kudlow وجود دارد گفت: بحث های مداوم با نمایندگان مجلس در مورد آنچه که باید گنجانده شود در دور دیگری از coronavirus تسکین قانون. در همان زمان هر چند برخی ارشد تهمت مقامات دولت در حال رشد به طور فزاینده ای نگران اثر محرک تلاش در بدهی های ملی, به گزارش واشنگتن پست. “بسیاری از مردم در این دولت نگران هستند جمهوری خواهان باید به طور کامل تسلیم استدلال بر هزینه های آنها می خواهند به آن آدرس” گفت: Jason پای معاون رئیس جمهور قانونی امور در FreedomWorks. “و آن را کاملا معتبر و نگرانی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>