دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany پدر و مادر دریافت حداقل 1 میلیون دلار در بودجه امداد

یک شرکت اجرا شده توسط کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany پدر و مادر دریافت بیش از 1 میلیون دلار در چک Protection Program (PPP) وام با توجه به کسب و کار کوچک مدیریت اطلاعات منتشر شده این هفته است.

McEnany سقف بام بام تجاری شرکت در فلوریدا متعلق به McEnany پدر و مادر مایکل و جوانان دریافت در جایی بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار در کمک به دولت است. وام برای اولین بار گزارش روزانه نقطه.

تبلیغات:

به این دلیل که مدیریت کسب و کار کوچک است که اجرا می شود وام برنامه منتشر شده تنها در محدوده — و نه مقدار خاص از مقدار وام — دقیق مجموع ناشناخته باقی مانده است.

کنگره ایجاد PPP به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون قصد آن را برای کمک به کسب و کارهای کوچک در دیدار با حقوق و دستمزد در طول اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. اگر کارفرمایان خود قرار داده PPP پول به سمت کار حفظ و نگهداری و سایر هزینه های عملیاتی هزینه آنها نمی خواهد که به پرداخت به دولت بازگشت. (افشای: سالن دریافت PPP وام برای حفظ کارکنان ما و مستقل روزنامه نگاری در 100٪.)

The Daily Dot گزارش داد که حدود 30 نفر در McEnany بام به دفاتر شرکت های بزرگ. شرکت استخدام 141 مردم با توجه به وام داده است.

تبلیغات:

در مارس 27, مصاحبه با فاکس نیوز’ اد هنری McEnany گفت: PPP بودجه در نظر گرفته شده برای حمایت از شرکت ها با 10 نفر از کارکنان و یا کمتر.

“اکثریت قریب به اتفاق — به من اشاره کرد: 1 میلیون از 1.6 میلیون وام که رفت — بودند شرکت با 10 یا کمتر کارکنان کاخ دبیر مطبوعاتی گفت: در آن زمان. “این چیزی است که این برنامه طراحی شده است به انجام. که است که کمک به آن است.”

McEnany بام دریافت وام خود را در 8 آوریل. وجود دارد هیچ راه موجود برای پیدا کردن چگونه آن را صرف بودجه.

تبلیغات:

PPP گرفتار شده است بحث از آغاز و دولت ناظران و روزنامه نگاران در حال انتقاد از دولت را متهم به دخالت در پنهان کاری در اطراف $659 میلیارد برنامه.

در ماه ژوئن سنا شنوایی, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin شهادت داد که دولت هرگز نشان می دهد که شرکت های دریافت PPP وام.

تبلیغات:

“ما اعتقاد داریم که این اطلاعات اختصاصی و در بسیاری از موارد برای تنها مالکان و کسب و کارهای کوچک” Mnuchin پس از آن گفت. “این اطلاعات محرمانه است.”

هنگامی که روباه اد هنری فشرده McEnany در مورد شفافیت موضوع او گفت که دولت نمی بود همه چیز فقط به “لطفا رسانه ها.”

“ما در رابطه با گرفتن پول به مردم در حال حاضر،” “منظورم این است که نگاه ما در رابطه با cobbling یک لیست هم لطفا به رسانه ها.”

تبلیغات:

در نهایت SBA منتشر شد داده ها در جدا کردن تراشه ها جای دادند: وام برای $150,000 که نه نام هر متقاضیان و وام های بالای $150,000 که انجام دهد.

دوشنبه داده کمپرسی مطرح شده هنوز هم نگرانی بیشتر. میلیون ها نفر در کمک به دولت رفت و به میلیاردرهای مانند Kanye West و خانواده های اجرایی شعبه مقامات از جمله مقامات ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنر و وزیر حمل و نقل ایلین چائو.

McEnany شده است یک منتقد از جمله برنامه های گفتن سابق فاکس کسب و کار میزبان تریش ریگان در سال 2018 است که “این دقیقا درست است که رفاه گیرندگان باید احساس به اندازه کافی شرم آور برای ایجاد انگیزه در خود را از کمک به دولت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>