کاخ سفید پروژه های COVID-19 مرگ و میر دو برابر خواهد شد در ماه آینده به عنوان برگ برنده هل متحده به بازگشایی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پروژه هایی که 3000 نفر می میرند روزانه از COVID-19 ماه آینده نزدیک به دو برابر فعلی مرگ و میر با توجه به یک سند داخلی اولین گزارش نیویورک تایمز.

این گزارش از سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی کرد که روزانه مرگ و میر را افزایش می دهد حدود 70 درصد از زمان به طور متوسط حدود 1,750 مرگ و میر در روز است. این آژانس همچنین پروژه هایی که تعداد موارد جدید را افزایش می دهد از 25,000 در هر روز به 200000 نفر در هر روز.

تبلیغات:

این دادهها شامل یک عرشه اسلاید بود که مارک با آرم مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). هم کاخ سفید و آژانس بهداشت را تکذیب کرد که پیش بینی شده بود صادر شده است.

“این است که کاخ سفید سند و نه از آن ارائه شده به Coronavirus نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت,” کاخ سفید در بیانیه ای گفت به واشنگتن پست. “این داده ها نیست و انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تحلیل کرده است.”

جاستین Lessler این اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health که ایجاد مدل و گفت: خروجی که تعداد آنها یک هشدار به جای “هوا.” او گفت: 100,000 موارد جدید در هر روز واقعی تر هر چند که شکل لولا در تصمیم گیری های سیاسی.

تبلیغات:

“وجود دارد بازگشایی حالات که در آن می تواند از کنترل خارج شود بسیار به سرعت,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به مراتب بیشتر خوش بینانه پیش بینی در اوایل این هفته است که مرگ و میر را در رسیدن به عنوان بالا 100,000 — آن را در حال حاضر تحت الشعاع 70,000 — و اصرار متحده به حرکت به جلو با برنامه های خود برای بازگشایی کسب و کار.

مقامات کاخ سفید طولانی به تکیه بر روی یک مدل از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن است. اما این مدل تجدید نظر شده بود روز شنبه به پروژه نزدیک به 135,000 مرگ و میر و یا بیشتر از دو طرح آن نشان داد در مارس 17, هنگامی که آن را برآورد تلفات فقط در شمال 60,000. این مدل پیش بینی شده بیش از 72,000 مرگ و میر قبل از روز دوشنبه به روز رسانی.

تبلیغات:

محققان ذکر شده تصمیم گیری به سهولت اجتماعی فاصله در ده ها تن از کشورها به عنوان دلیل برای افزایش, نوشته است که “افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11, نشان می دهد که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال coronavirus.”

علی Mokdad استاد بهداشت معیارهای علوم در IHME, سی ان ان گفت که “زودرس” reopenings شد یکی از چندین دلایل اصلی این افزایش است.

تبلیغات:

“یکی از آنها افزایش تحرک و قبل از آرامش زودرس و آرامش اجتماعی فاصله,” او گفت:. “ما در حال اضافه کردن بیشتر presumptive مرگ و میر نیز هست و ما شاهد تعداد زیادی از شیوع بیماری در غرب, به عنوان مثال.”

هر چند عواملی مانند تست ظرفیت و تراکم جمعیت بر مدل “یکی از مهم ترین تحرک است,” او گفت:. “ما شاهد افزایش در تحرک است که منجر به افزایش مرگ و میر در ایالات متحده است.”

سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی یک جمهوری خواه است که نزدیک به رییس جمهور و استدلال در مصاحبه منتشر شده در روز دوشنبه است که مورد نیاز برای پیش رفتن با برنامه های خود را به سهولت محدودیت به دلیل وجود دارد هیچ “راه حل کامل.”

تبلیغات:

“البته هر کس می خواهد به صرفه جویی در هر زندگی آنها می توانند, اما سوال این است که نسبت به آنچه در پایان در نهایت? وجود دارد راه هایی که ما می توانیم . . . موضوع وسط در اینجا اجازه می دهد که قصد دارد به مرگ و میر و قصد دارد به مرگ مهم نیست,” او گفت:. “. . . ما باید اجازه دهید به برخی از این مردمی برای بازگشت به کار, چرا که اگر ما را نمی, ما در حال رفتن به از بین بردن زندگی به سبک آمریکایی و این خانواده ها خواهد شد و این سال و سال های قبل از ما بهبود می یابند.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آن را به استانداران برای تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از مرگ و میر آنها برای پیدا کردن قابل قبول است.

“این تعادل چیزی است که یک انتخاب بسیار دشوار است” او با سی ان ان گفت. “چگونه بسیاری از مرگ و میر و چقدر درد و رنج شما مایل به قبول برای بازگشت به آنچه شما می خواهید به برخی از فرم نرمال هر چه زودتر به جای بعد؟”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>