کاخ سفید می فرستد “oppo کمپرسی” im تلاش برای بی اعتبار ساختن Fauci پس از او اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus

کاخ سفید فرستاده خبرنگاران اسناد به دنبال بی اعتبار بالای بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci پس از او مورد اختلاف ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس.

یک مقام ناشناس کاخ سفید منتشر شد در بیانیه ای این ادعا که “چند تن از مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در همه چیز” و شامل “فهرستی طولانی” از نظر او ساخته شده در اوایل شیوع آن معلوم شد نادرست واشنگتن پست برای اولین بار گزارش شده است.

تبلیغات:

سند فرستاده شد به خبرنگاران در ظاهر هر جریان اصلی اخبار خروجی.

“تایید واشنگتن پست گزارش– WH آشکارا بی اعتبار Fauci,” سی ان ان کریستن هلمز توییتی.

“As @پایگاه سازمان تبلیغات اسلامی برای اولین بار در گزارش کاخ سفید [official] همچنین ارائه یک لیست طولانی از گذشته Fauci نظرات که نه سن و آنچه که خرس شباهت قابل توجه به یک oppo کمپرسی” ان بی سی نیوز به جاش Lederman اضافه شده است.

تبلیغات:

نیویورک تایمز’ مگی Haberman نیز اشاره کرد که آن را “گذاشته در سبک یک کمپین مخالفت تحقیقات document.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت در سال های اخیر مصاحبه هایی که او “مخالف” با Fauci در ارزیابی خود که coronavirus بدتر نه بهتر — در آمریکا نگرانی های خود را قابل مشاهده هستند در دیتا: این کشور گزارش داد یک رکورد بالا 67,211 جدید تایید موارد جمعه.

Fauci دیگر دادخواستها مغلوب ساختن پیشی جستن است و “هرگز در بیضی [دفتر] دیگر” یک مقام ارشد گفت: پست. این دو صحبت نکرده پس از هفته اول ماه ژوئن هر چند در این گزارش اشاره کرد که تهمت نمی تواند به طور مستقیم آتش Fauci که قوی حمایت هر دو حزب پس از بیش از 50 سال در موسسه ملی بهداشت.

تبلیغات:

تهمت نیز ناراحت Fauci را تصویب امتیاز. اخیر نیویورک تایمز نظرسنجی متوجه شد که 67 درصد از رای دهندگان اعتماد Fauci برای کسب اطلاعات در coronavirus نسبت به 26 درصد که اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کاخ سفید در پاسخ به آنها با تلاش برای سکوت او. ایسنا میزبان مارگارت برنان گزارش روز شنبه که کاخ سفید حاضر به تصویب مصاحبه با Fauci برای سه ماه.

تبلیغات:

“اخیرا کاخ سفید متوقف تصویب بسیاری از درخواست برای دکتر Fauci به نظر می رسد در تلویزیون اعتقاد به این امر کمک به کاهش عمومی تناقضات” سی ان ان Kaitlan Collins گزارش اضافه کرد که آنها را چاپ و پادکست مصاحبه های که او در آن مورد مناقشه ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور.

“به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ” او در مصاحبه ای گفت: در یک megyn kelly, پادکست هفته گذشته است. “منظورم این است که ما درست نیست.”

Fauci اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که “99 درصد” از coronavirus موارد “کاملا بی ضرر” گفتن بار مالی بود که “بدیهی است که چنین نیست.”

تبلیغات:

او حتی به نظر می رسد در یک Facebook Live رویداد با بهداشت ، Doug Jones, D-Ala., جایی که او مورد اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که این کشور نسبتا پایین مرگ و میر نشان داد که پیشرفت در coronavirus پاسخ آن را “نادرست روایت.”

“نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی” او هشدار داد.

لیست ارسال شده توسط مقام ناشناس کاخ سفید اشاره می کند که Fauci استدلال در اوایل شیوع آن وجود نداشت بدون علامت انتقال و عنوان خطر ابتلا به جامعه انتقال هر چند این زمانی بود که بیماری دیگر کارشناسان می گفتند همان چیزهایی که بر اساس داده ها.

تبلیغات:

Adm. برت Giroir این ادارات تست تزار تکرار کاخ سفید شکایت در NBC News یکشنبه.

“دکتر Fauci نیست 100 درصد درست و او نیز لزوما — و او اذعان می کند که — باید تمام منافع ملی در ذهن” او گفت:. “او به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

“Fauci حامیان اذعان کسانی که در اوایل اشتباهات نسبت دادن آنها به چالش های مطرح شده توسط جدید تا حد زیادی ناشناخته پاتوژن,” ارسال شده است. “آنها موافقت او عنوان امکان ویروس از شخصی به شخص در ماه ژانویه و اوایل فوریه و حتی آن را به عنوان بی سر و صدا کشت خود را در جوامع شرقی و غربی. و مانند دیگر مقامات بهداشت عمومی او در ابتدا گفت: نباید ماسک می پوشند اما در حال حاضر به شدت آن را توصیه می کند به خصوص زمانی که افراد نمی توانند حفظ فاصله حداقل شش فوت از افراد دیگر است.”

تلاش برای بی اعتبار ساختن Fauci برای پیشبرد رئیس جمهور اظهارات نادرست در ویروس نگران کارشناسان بهداشت عمومی.

تبلیغات:

“کاخ سفید حمله به دکتر Fauci هستند ناعادلانه و خطرناک” دکتر Vivek Murthy گفت که به عنوان جراح عمومی تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما. “او شده است در سمت راست #COVID19 به مراتب بیشتر از سیاستمداران که او را سرزنش. در طول بیماری های همه گیر علوم راهنمای خود را-حتی اگر آن را به لحاظ سیاسی ناخوشایند است. Covid صعودی است. ما نیاز به شنیدن بیشتر از دانشمندان و نه کمتر.”

“اگر آنها می خواهند به آتش و یا تضعیف Fauci آنها باید آن را انجام دهد در روز روشن و توضیح دهد که چرا” سناتور. برایان Schatz, D-هاوایی که خدمت در یک فرعی که نظارت بر سلامت هزینه کنند. “و اگر رسانه ها باید پوشش این آنها باید به گمنامی به قدرتمند مقامات برای کمک به آنها را به انجام کار کثیف خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>