“سفید مردم پاسخ نمی دهند به درد ما آنها پاسخ به ایشان”: آنچه در آن مانند به یک روزنامه نگار در امریکا

به عنوان معترضان به خیابان به تقاضای یک حساب با خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند از خبرنگاران وظیفه پوشش کسانی که در تظاهرات گرفته اند به رسانه های اجتماعی به تقاضای حساب خود را. روزنامه نگاران از رنگ بسیاری از آنها را سیاه کرده اند تجربیات خود را با پرداخت عدالتی و تبعیض و خصمانه مدیریت در شرکت های رسانه ای مانند Refinery29, نیویورک تایمز, پیچیده و Bon Appétit پیشرو به دهه اواخر mea culpas و سطح بالا خروج در سراسر صنعت است. در قلب این گفتگو در اتاق های خبر در سراسر کشور است که اتصال دو که روزنامه نگاران پیدا کنیم: ما در حال انتظار برای انجام شغل ما همراه با اضافی پرداخت نشده و نامرئی کار ما محل کار عادلانه تر. ما به عنوان برچسب “اقدام مثبت استخدام,” تهدیدی به عنوان حساسیت خوانندگان برای دیگران کار می کنند و داوطلب خدمت سربازی به عنوان تنوع مشاوران برای ما اتاق های خبر در حالی که همه ما در پوشش مرگ و میر افرادی که بیشتر شبیه ما از همکاران ما انجام دهد. تخته سنگ تشکیل یک پانل از روزنامه نگاران به بحث در مورد اتصال دو و این طولانی سر رسیده لحظه از حساب. —Rachelle همپتون

Jelani کاب تحریریه در نیویورکر.

Errin Haines سردبیر بزرگ در 19thجدید خروجی رسانه ها در مورد تقاطع از جنس سیاست و سیاست. او قبلا ملی نویسنده در مسابقه برای اسوشیتد پرس.

الکس ساموئلز سیاسی است که خبرنگار تگزاس تریبون.

Carvell والاس یک کمک نویسنده برای مجله نیویورک تایمز. او از یک پدر و مادر مقاله نویس برای تخته سنگ و یک میزبان از پادکست مامان و بابا در حال مبارزه است.

Rachelle Hampton: به عنوان روزنامه نگاران شده اند که پوشش ناآرامی و همچنین فقط به عنوان افرادی که احتمالا صحبت شده در مورد خشونت پلیس برای مدت زمان طولانی تا چه حد از شما دیدن این لحظه به عنوان متفاوت است ؟

Errin Haines: من تحت پوشش بسیاری از تظاهرات شروع با فرگوسن در سال 2014. این بسیار متنوع تر است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر سفید مردم در خیابان ها. من از دیدن آسیایی آمریکایی ها در خیابان ها. من از دیدن Latinos در خیابان. من فکر می کنم بیش از این دوره از کسانی که در تظاهرات مردم به خصوص مردم رنگ—آیا نوع شروع به خود را به عنوان یک سرنوشت مشترک. و حتی سفید آمریکایی ها شروع به درک که سرنوشت خود را به سرنوشت سیاه و قهوه ای مردم در این کشور است. آن باقی مانده است دیده شود که چه نوع همبستگی نگه می دارد درست است ؟

A demonstrator celebrates as a business burns during rioting following the grand jury announcement in the Michael Brown case on Nov. 24, 2014 in Ferguson, Missouri.

یک تظاهرکننده جشن به عنوان یک کسب و کار می سوزاند در طول شورش پس از هیئت منصفه اعلام در مایکل براون در مورد Nov. 24, 2014 در فرگوسن میسوری است.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

Jelani کاب: من فکر می کنم بخشی از آنچه متفاوت است این است که متاسفانه ما عادت به دیدن مردم می میرند ، ما می توانید لیست تعدادی از آنها: Tamir برنج, اریک گارنر, Philando کاستیا و پایین خط. اما همه کسانی که در مرگ و میر تا به حال برخی از راه مردم می تواند نقشه کشیدن deniability قابل قبول و به نوبه خود این را به گفتگو در مورد سیاه, افراطی, و آن را یک نوع از آزمون رورشاخ. “به این ویدیو نگاه کنید چه می بینید؟” اما برای کشتن کسی که در طی نزدیک به دو ساعت است مشقت بار راه برای مردن. و برای مردم به شاهد که هیچ راهی وجود دارد شما می توانید در اطراف این واقعیت است که آن را در زمان فوق العاده ای سطح تعهد به خاموش کردن زندگی خود را. و پس از آن من فکر می کنم عدم وجود هر گونه دیگر روایت است که می تواند متصل به آن ساخته شده است که مردم می گویند “آه صبر کنید شاید این چیزی است. شاید آنچه مردم شده اند گفت: در تمام طول شده است درست است.” و سپس من تو را دیدم حداقل با مردم صحبت می کردم به یک شمارنده-واکنش میان برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار که عصبانی بودند که در آن زمان چیزی که وحشیانه و ترسناک به شوک مردم وجدان به باور ما چه بوده است گفت: در تمام طول.

Carvell والاس: مشاهدات من در طول سال ها این بوده است که وقتی که می آید به مسائل مربوط به نژاد سفید مردم پاسخ نمی دهند به درد ما; پاسخ آنها به ایشان. و من فکر می کنم که برای تمام دلایل شما فقط ذکر Jelani این باعث درد در افراد سفید در راه است که شاید این چیز دیگر نیست. اما من همچنین فکر می کنم در مقابل افت COVID یکی از چیزهایی که واقعا به من حمله است که این اولین بار است که تعداد زیادی از مردم سفید تا کنون تجربه کرده اند که امریکا که ما تجربه تمام وقت. آمریکا که در آن نیروهای شما نمی توانید کنترل کنید کنترل شما را تهدید امرار معاش خود را در حال تهدید کننده سلامت شما است.

“واکنش اولیه من به جورج فلوید تصویری که من هنوز هم به تماشای این بود که من تو را دیدم یک عکس گرفته و من فقط مثل این بود,” من نه در انجام این کار امروز است.’ — Jelani کاب

من در یک اعتراض با بچه ها من برای اولین بار شب. آنها نوجوانان پس این شد اولین بار خود را واقعا در خیابان. و آنها مانند “آیا این چیزی است که آن را همیشه خواهم بود؟” و من گفتم: “خوب, این یکی کمی از سس مخصوص روی آن چون مردم شده اند cooped برای سه ماه.” و این فقط انرژی است. مردم مانند “من از خانه من. من با افراد دیگر. من هرگز نمی خواهم این را متوقف کنند.” نکته دیگر این است که سرمایه داری باعث می شود آن را واقعا سخت است برای مردم را به اعتراض و جمع آوری در خیابان, دلیل این که شما رو برای رسیدن به کار و شما می توانید زمان خاموش و رئیس شما واقعا دلسوز به وضعیت خود ، و در حال حاضر مردم باید در همه زمان ها در جهان است.

الکس ساموئلز: این اولین اعتراض من تا کنون پوشش داده شده است و یا بخشی از فقط به خاطر وقتی که همه چیز اتفاق می افتد در سال 2014 من هنوز در کالج. COVID نامتناسب مضرات سیاه و قهوه ای مردم کسانی هستند که مردم در درجه اول از اعتراض در خیابان. من محتاط بلکه کنجکاو برای دیدن آنچه که این به این معنی برای مردم سیاه و سفید رفتن به جلو.

Hampton: ما صحبت کردیم در مورد اینکه چگونه این لحظه احساس می کند اما در ابتدا آن را احساس sickeningly آشنا. Jelani خود را پوشش جورج زیمرمن را محاکمه یکی از اولین قطعه از روزنامه نگاری من تا به حال واقعا در ارتباط با. اما آن را تا به حال احساس می کنید مانند شما در حال نوشتن همان داستان و بیش از ؟

کاب: بله به نقطه که در آن شما در واقع می تواند تشخیص چرخه عمر آن است. وجود دارد یک تصویری می شود که برخی از توجه در رسانه های اجتماعی پرش در اطراف و سپس آن را می شود برداشت توسط رسانه های مترقی. سپس شما شروع به دیدن فعالان تولید, توجه, اطراف, آن, مردم به خیابان, رسانه, مردم شروع به چیدن آن را در رسانه های جریان اصلی. پس از آن همواره وجود دارد یک کنفرانس مطبوعاتی با غم زده خانواده گدایی برای عدالت است. وجود دارد و تلاش از به طور معمول یک پلیس اتحادیه برای دفاع از این اقدامات حتی زمانی که آنها abjectly غیرقابل دفاع. و سپس از آنجا به طور بالقوه همه چیز منفجر شدن به خشونت بالقوه همه چیز نیست. و سپس شما باید خواستار اصلاحات که اغلب دریافت نمی شود. من از طریق بوده است که در چرخه زمان به اندازه کافی به دانستن که در آن ما بر اساس آنچه که اتفاق می افتد در هر نقطه داده شده در زمان. و واکنش اولیه من به جورج فلوید تصویری که من هنوز هم تماشا بود که من دیدم هنوز تصویر در رسانه های اجتماعی از او دروغ گفتن بر روی زمین و افسر زانو در گردن او. و من تو را دیدم چهره اش و من فقط با خودم گفتم: “نه ، من انجام این کار امروز است.” و آن را احتمالا زمان من دو روز در واقع شروع به درگیر شدن با داستان.

هینز: من نیز تماشا نمی جورج فلوید تصویری در تمامیت آن. و قبل از این کار من در حال حاضر من در ارتباط مطبوعات ملی نویسنده در مسابقه. مقدار زیادی از کار من این بود که برای پوشش این قتل و این کشور در پاسخ به کسانی که می شناسد ، بنابراین من باید به تماشای آن فیلم برای, کار, حتی اگر آنها بسیار دشوار است برای من به عنوان یک فرد سیاه و سفید در آمریکا است.

من سمت چپ که کار به کار من در حال حاضر به عنوان سردبیر در بزرگ در 19thفکر من رفتن به قادر به تکیه بیشتر به جنسیت نیست که من نمی هنوز در مورد مراقبت از مسابقه اما جنسیتی چیزی بود که من می توانستم لوکس در نهایت با تمرکز بر روی تعداد زیادی بیشتر. بدیهی است که مورد نشده است ندارند.

زمانی که جورج فلوید داستان را شکست چرا که من می دانستم که که قرار بود به 19th , داستان من می دانستم که من مجبور به تماشای ویدئو که اگر من نمی خواهم به. و من نمی خواهم به. اما Breonna تیلور مرگ بسیار 19th داستان به دلیل این بود که یک زن سیاه پوست ضروری کارگر در گیر داغستان در آپارتمان او به دلیل عدم دست کشیدن حکم بود که خدمت در خانه. من هنوز هم سر در گم است که تنها چیزی که قادر به از طریق شکستن دیوار-به-دیوار پوشش همه گیر شد و نژادپرستی و به طور خاص نژاد پرستی ذاتی در سیستم پلیس در این کشور است. اما این که چقدر مهم است و چگونه فوری که احساس به کشور و به سیاه امریکا به طور خاص.

“من نمی خواهم به نوشتن در مورد تروما و درد. من می خواهم به نوشتن در مورد روابط و قلب و عشق و پرندگان و درختان و مسائل است.” — Carvell والاس

زمانی که من شروع به نوشتن در مورد مسابقه تقریبا 20 سال پیش من فکر کردم من که قرار بود به نوشتن در مورد بقایای Jim Crow عصر دستاوردهای است که ساخته شده اند در طول جنبش حقوق مدنی و چه کسانی که بازی کردن در جامعه ما است. اما چیزی که من خودم در مورد نوشتن در این مرحله از زندگی حرفه ای من است که از نو سنگر سازی و نژادپرستی و از دست دادن دستاوردهای آن.

ساموئلز: به عنوان یک روزنامه نگار من احساس می کنم مثل ما سعی می کنیم به دنبال راه هایی برای پوشش سیاه و شادی است. Juneteenth [بود] جمعه. یکی از خبرنگاران ما بود “چه مبارک چیزهایی که اتفاق می افتد ؟ چگونه می توانم بگویم یک داستان سیاه و سفید, شادی, نیست که یک داستان کسی که در حال مرگ و یا قربانی خشونت پلیس?” آن را بسیار سخت به پوشش بسیار تروما به دلیل اینکه این ایده وجود دارد که به عنوان یک روزنامه نگار شما باید برای پوشش این داستان است. و یا اگر یک فرد سفید پوشش است این داستان سپس شما نیاز به خواندن پشت سر آنها و مطمئن شوید که همه چیز حساس است و نوشته شده است در راه آن باید باشد و این که فقط یک بار اضافه شده.

والاس: هر کس همه هیجان زده در حال حاضر تمام شرکت ها مانند سیاه و سفید زندگی می کند و مهم خود را در زندگی مهم است. من همه این ایمیل از وندی یا هر چیز دیگری و این که هرگز در گذشته اتفاق افتاده. من اول مقدمه به این موضوع بود که رادنی کینگ زمانی که من 15 و از آن شده است بدون توقف پس از آن. و من هرگز دیده می شود شرکت های درگیر. بنابراین از یک طرف شما می خواهید به مانند “خوب است که جدید است. شاید این بدان معناست که چیزی در حال تغییر است.” اما با دیدن پنجره کوتاه برای بزرگتر جامعه توجه span سیاه و مسائل و راه آن مسائل برگزار می شود به عنوان یک اتفاقی فرعی چیزی که به عنوان مخالف به یک, روزانه, زندگی, تجربه, اگر من صادق بودن نیست که من خیلی امید.

به عنوان یک نویسنده شما همیشه سوال “من حتی انجام هر گونه خوب است در اینجا؟” من احساس می کنم آنچه که من می خواهم به انجام این است که نوشتن چیزی که بهبود می یابد همه مردم سیاه و بهبود می یابد همه نژاد پرستی. من می خواهم برای نوشتن فقط یک چیز است که باعث می شود همه چیز بهتر برای همه ما در این گفتگو و برای همه مردم ما را دوست دارم و برای همه خانواده های ما. دانستن است که من نمی تواند انجام دهد که گاهی اوقات فوق العاده خسته کننده است. و پس از آن من به یاد داشته باشید: بلکه بخشی از کار من به عنوان یک نویسنده این است برای قرار دادن مسائل در ضبط به طوری که مردم می دانند چه اتفاقی افتاده است. اگر ما نوشتن نیست پس چه کسی می گوید که چه اتفاقی افتاده و می توان اعتماد کرد ؟ و این چیزی است که نگه می دارد تا من. بنابراین آن را یک خوش بینی; آن را بیشتر تیره و تار حس وظیفه.

من نمی خواهم به نوشتن در مورد تروما و درد. من می خواهم به نوشتن در مورد روابط و قلب و عشق و پرندگان و درختان و چیزهای. این چیزی است که من علاقه مند هستم. و یکی از چیزهایی که من واقعا از روی حیله و تزویر برای من به عنوان یک نویسنده است که بسیاری از سفید خوانندگان است که زمانی که من نوشتن چیزهای که پس از آن مردم سفید واقعا هیجان زده است. من فکر می کنم بخشی از آن است که آنها مانند “اوه, در اینجا برخی از چیزهای سیاه و سفید که در آن هیچ یک دیوانه در من است. اجازه دهید من به اشتراک گذاری این.” و من گفتم: “نه من مقدار زیادی دیوانه در شما اما من واقعا صحبت کردن در مورد شما در حال حاضر.” و غیره وجود دارد این سوال را به عنوان معتبر به تجربه من از زندگی و نوشتن در مورد راه به نظر من این جهان است که از طریق روابط و عشق و صمیمیت و زیبایی و غیره. من تمایل به نوشتن در مورد آن می آید از تجربه من از سیاهی برای این 45 سال در حال حاضر. احساس می کند که معتبر به من اما انگار این مشکل از mistrusting چه سفید خوانندگان می خواهید برای انجام با آن. من نمی دانم اگر هر کس دیگری به این, اما برای من, من خودم به طور مداوم در حال مبارزه با نیاز به مرتب کردن چگونه سفید مردم در حال رفتن به استفاده و سوء استفاده از آنچه که من نوشته ام در خدمت خود داشت. و این فقط طاقت فرسا ،

هینز: که واقعی است. من قطعا که در آن شما در حال شاید 10 سال پیش. و آنچه که من تصمیم گرفتم این بود که نقش من این است که شهادت برای مردم است. دوره. اگر مردم سفید چیزی از آنچه که من نوشتن اما من نمی نوشتن برای مردم است. فریاد من سفید خوانندگان: ما عاشق شما قدردانی می کنیم اما آن را برای شما نیست. من نوشتن برای من مردم.

Hampton: همراه با مخاطبان شما در حال نوشتن برای, نیز وجود دارد این سوال که ویرایش شما و بسیار به ندرت آن را به کسی که به نظر می رسد مثل شما. و بنابراین نه تنها به شما در تلاش خود را برای انطباق با نوشتن برای مخاطبان; شما نیز در تلاش برای انطباق با نوشتن خود را و هویت خود را به ویرایشگر خود را به آنها را درک کنند.

در رسانه های ما به تازگی شاهد گسترده داخلی حساب اطراف نژاد با چندین بالا مشخصات ویرایشگر خروج در مکان هایی از جمله Bon Appétit و نیویورک تایمز op-ed صفحه. چگونه شما همه دیده می شود که حساب بازی که در آن شما کار می کنند ؟

“اگر یک فرد است که در پوشش یک داستان در مورد مسابقه و سپس شما نیاز به خواندن پشت سر آنها و مطمئن شوید که همه چیز حساس است و این اضافه بار.” — الکس ساموئلز

هینز: ما اول شد newsroom در این میان آنچه در جریان است در حال حاضر برای ایجاد Juneteenth به عنوان یک شرکت تعطیلات چیزی است که من می خواهم تحت فشار قرار دادند ، که مهم بود برای من به عنوان یکی از ما چند سیاه, کارکنان, اما 19th است که تنها در حدود 140-ish روز—ما در حال تلاش برای ایجاد اتاق خبر که بسیاری از ما آرزو می کنم ما می بود. این امر می تواند یک چیز اگر [بالاتر یو پی اس] گفت: “اوه آره ما را Juneteenth یک شرکت تعطیلات” که قرار بود به میزان تلاش های خود را. اما من این بخت خوب از کار با و برای زنان سفید پوست بودند که فکر کردن در مورد این مسائل قبل از جورج فلوید تا کنون تبدیل به یک برچسب. من نفرت را به در اتاق خبر, جایی که من در تلاش بود برای مقابله با مسائل مربوط به نابرابری و نژادپرستی نظاممند در کار من تنها به همچنین مقابله با آن در اتاق خبر. که بسیاری.

کاب: Condé Nast نیز شناخت Juneteenth به عنوان یک شرکت تعطیلات. در یکی از راه های آن comports با یک نگرانی است که من تا به حال برای یک مدت زمان طولانی است که آن را عجیب و غریب که مردم جشن رهایی در این کشور یا آن ایده جشن Juneteenth بود منزوی به مردم و به طور خاص به Texans و در حال حاضر در سال های اخیر به طور گسترده تر به دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار. اما رهایی نمی گویند هر چیزی در مورد ما. گفت: آن را یک معامله بزرگ در مورد مردم سفید. اگر ما به دنبال کسی است که عمدا ایجاد حریق که گفت: “من سوخته در این جوامع” و پس از آن که فرد سوگند یاد کردن از آتش سوزی باید جوامع واقعا جشن می گیرند ؟ شاید که فرد می تواند خصوصی و بزرگداشت آن و می گویند, “من رفته از پنج سال بدون تنظیم هر چیزی در آتش است.” بنابراین شناخت Juneteenth به زوج با یک درک پیچیده تر از آنچه در این کشور است و آنچه در آن بوده است.

والاس: اتاق های خبر و دیگر شرکت های شناخت Juneteenth به عنوان یک تعطیلات نشسته در ذهن من همان راه ایده نمایندگی نشسته در ذهن من است. من اغلب خواسته به بحث در مورد اهمیت نمایندگی. و این کلمه همیشه بازدید من اشتباه شاید به این دلیل که آن را احساس می کند مجاور به یک نوع tokenism. من احساس می کنم مثل یک تفاوت وجود دارد بین نمایندگی و داشتن یک فرد نیاز به نشان دادن تمام این مسائل. اغلب زمانی که من یکی از معدود افرادی در اتاق خبر من احساس فشار برای انجام این کار است. به من Juneteenth احساس نمادین در راه است که من در زمانی که مارتین لوتر کینگ جونیور بعد شد و در اینجا ما در سال 2020 است.

هینز: کسی در این کشور کشته شد که ما در حال حاضر جشن می گیرند.

والاس: دقیقا. اگر مردم فکر می کنم که رفتن به من بود “در حال حاضر ما در اتاق های خبر در شکل خوب است. با تشکر از شما برای یک جمعه خاموش” پس از آن به عنوان مادر من استفاده می شود به می گویند آنها دیگر فکر می کنم در آینده. برای من این خیلی بیشتر را با: آیا ما می توانیم تغییر فرهنگ از راه همه چیز به شکل است ؟ و من فکر می کنم به اندازه این تغییر احتمالا کسانی بسیاری از مردم فکر.

کاب: آن هم فقط در سطح محل کار وجود دارد این دیگر پویا: پس از همه چیز شروع به پریدن وجود دارد این عجله برای پیدا کردن نزدیکترین فرد سیاه و سفید است که می تواند توضیح دهد این کار را برای شما. و هیچ کس نمی خواهد که. من گفته ام مردم دوباره و دوباره این کار را انجام نمی, به خصوص نمی توانید این کار را با کارکنان خود را. چرا که اگر شما در حال صحبت کردن به یک فرد سیاه و سفید در این مورد اغلب محاسبه آنها در حال ساخت در زمانی که کسی به شمار است که سوال این است که چقدر حقیقت می تواند آنها را تحمل کند? اگر من به شما بگویم تمام حقیقت شما در حال رفتن به در من ناراحت کننده برای شما. اگر شما تا به حال به راه رفتن در اطراف فکر کردن در مورد چقدر دور کردن علامت این جامعه است و راه هایی که حتی این شرکت و یا شما شخصا دخیل شده اند و پس از آن است که پس از آن می شود چیزی است که ممکن است مختل خود من در آینده در اینجا و یا خود من صعود حرفه ای. و پس از آن می آید با یک طرف کمک از نژاد مترجم کار است که هیچ کس واقعا می خواهد به انجام است. و ما خودمان را می چرخاند و آن را دوباره و دوباره.

Hampton: چیزی وجود دارد من تا به حال شده فکر کردن در مورد به تازگی به عنوان کسی که خیلی به روزنامه نگاری است که خشم که تربیت هنگامی که شما مجبور هستید برای آموزش مردم در زمانی که شما از لحاظ تئوری قرار است برای یادگیری هنگامی که شما مجبور به توضیح به ویراستاران ارشد چرا یک قطعه بد بود و چرا مردم در توییتر آمد برای آنها. به تازگی برادر من تقریبا در چشم ضربه با فلفل گلوله در یک اعتراض و من ارسال آن را در توییتر و یک ویرایشگر messaged من روز دوشنبه مانند من شده فکر کردن در مورد چگونه وجود ندارد و جدایی از کار و زندگی برای شما. من آن را قدردانی, اما من هم یک فکر دوم از آن زمان من از بودن در اینجا برای دو سال برای این اتفاق می افتد ؟ من گفتم که من نوشته ام در مورد این دو سال من در مورد این بحث همواره قدردانی می کنم که این ساخته شده شما به این فکر کنید اما من نمی دانم چه چیزی برای انجام با این یا.

هینز: “که در آن شما بوده است ؟” این است آنچه که من اغلب خودم گفت: به مردمی که در حال آمدن به من در حال حاضر, و گفت:, “چگونه می توانم شما را ؟ من واقعا نمی دانم. من متاسفم که من نمی بینم قبل از این.” خوب ببخشید من بیش از حد. چه می خواهیم در مورد آن انجام? ما در حال کمک به. آیا ما می توانیم آنها را تشویق به حفظ و یادگیری خود به خود ؟ اطمینان حاصل کنید. آیا شما فقط جهت است که کپی از سفید شکنندگی و یا آیا شما در واقع آن را باز کنید? شما در واقع رفتن به شروع به خواندن آن ؟ آه و راه شما می رویم به نگاهی به این کتاب ، آیا شما مایل به انجام در حال حاضر ثابت کند که این کشور خود را بیش از حد ؟

ساموئلز: من فکر می کنم این چیزی است که بسیاری از روزنامه نگاران و مردم در حال حاضر این است که “من متاسفم. چگونه ما می تواند شما را؟” اما پس از آن به پایان می رسد که در آن. مردم در حال بیرون آمدن از چوب در زمانی که این همه اتفاق افتاده است. مردم من تا به حال صحبت از دبیرستان بیرون آمدن گفت: “من متاسفم. چگونه می توانم به شما کمک کنم؟” و آن را مانند “این جریان بوده است پس قبل از جورج فلوید.” در حال حاضر ما با داشتن گفتگو در تگزاس تریبیون در مورد اینکه آیا ما باید سرمایه گذاری B در سیاه و سفید. [یادداشت سردبیر: تخته سنگ نیز به تازگی تغییر سیاست خود را به سرمایه گذاری B در سیاه و سفید.]

هینز: ما با داشتن این مکالمه به عنوان به خوبی.

ساموئلز: نگرانی من به ارمغان آورد تا با اتاق خبر این بود که من نگران ما قصد داریم این منفعل حرکات بدون هر گونه فداکاری واقعی برای تنوع. ما تا به حال یک آموزش تنوع چند سال پیش. که واقعا در آن است. اما پس از آن شما شروع به فکر کردن در مورد خوب در اتاق های خبر که کشونده ؟ کسانی که در نوشتن این داستان ؟ کسانی که در ویرایش داستان ؟ من احساس می کنم این حرکات از “من متاسفم. چگونه می تواند ما را به مراقبت از شما ؟ Blah, blah, blah” آنها و آنها زیبا است. اما در پایان روز آن است و نه حتی نزدیک به آنچه که “متحدان” نیاز به انجام برای حمایت از سیاه و خبرنگاران در اتاق خبر.

هینز: و نه تنها که اما فقط به خاطر سیاه و روزنامه نگاران هستند در خیابان ها بدان معنا نیست که آنها عصبانی نیست. و من فکر می کنم که چیزی که جریان اصلی اتاق های خبر نیاز به درک. زمانی که آنها بپرسید که چگونه می توان آنها را حمایت و یا آنچه که آنها می توانید آنها باید آماده برای پاسخ به دلیل پاسخ این است که من پرداخت استخدام و ترویج بیشتر افرادی که مثل من و متوقف نمی پوشش این زمانی که تظاهرات متوقف شود.

Hampton: این احساس می کند مانند یکی از stopgaps سردبیران اغلب برای مقابله با عدم تنوع در اتاق خبر, به ویژه در لحظاتی مانند این است که برای رسیدن به مترجمان آزاد است. و Carvell من فکر می کنم شما باید طولانی ترین حرفه ای به عنوان یک مترجم آزاد در اینجا. من کنجکاو هستم به آنچه که می خواهد در لحظات مانند این و چگونه شما در مورد آنها احساس.

“فریاد برای من سفید خوانندگان: ما عاشق شما قدردانی می کنیم اما آن را برای شما نیست. من نوشتن برای من مردم.” — Errin Haines

والاس: من از گفتن بسیاری از مردم هیچ. که می پرسد: اگر من که واقعا صادق هستند نوع بدتر است. و من می دانم که این اتفاق می افتد به من و دیگر مترجمان آزاد—مردم فقط و انتظار شما را به نوشتن چیزی در آینده 23 ساعت برای $300. و شما فقط می خواهم به معنای واقعی کلمه که در آن شما یک ماه پیش ؟ من وجود دارد, من در حال نوشتن بودم برخي قاعدههاي كلي. اما شده است وجود دارد این چشم انداز مثبت این سراسیمگی از توسعه از افرادی که به وضوح نمی شد آشنا با کار من به هیچ وجه جدی. شما فقط می تواند بگوید راه آنها درخواست شد به من و آنچه که من را به نوشتن در مورد آنچه آنها ارائه شد من در عوض برای آن است. آن را خسته کننده برای قرار دادن آن را به آرامی. پس از آن من چند ایمیل, مانند, آه, می تواند به شما توصیه شخص دیگری ؟ و من شبیه هیچ. من در حال حاضر با توجه به زمان بیش از حد به این در حال حاضر. من شنیدم از یکی دیگر نویسنده از دوستانم که کسی در تلاش برای به دست آوردن آنها را به نوشتن در مورد Juneteenth. ایمیل آنها را روز قبل در 3 p. m. و بودند مانند “شما می توانید نوشتن در مورد تاریخ Juneteenth فردا ظهر برای 300$?” آن را من انجام نداده اند من مشق من انجام نداده انتساب من انجام نداده خواندن. در حال حاضر من فقط نیاز به پیدا کردن نزدیکترین فرد سیاه و سفید پیدا می کنم در توییتر و آنها را به قید وثیقه من.

ساموئلز: یکی از چیزهایی که مردم در مورد سیاه و سفید بودن به نام به نوشتن در مورد Juneteenth یا به نام به نوشتن در مورد فلوید مورد زمانی است که وجود دارد فرصت های شغلی و فرصت ها در اتاق های خبر وجود دارد و می شود یک سوال از تنوع البته مردم می خواهند یک “گوناگون استخدام” حتی اگر من نمی دانم چه متنوع, استخدام است. آیا این معنی است که شما می خواهید بیشتر زنان بیشتر مردم سیاه و سفید بیشتر بومی مردم ؟ آنچه در آن است شما می خواهید ؟ و پس از آن از مردم خواسته می شود از طریق خود Rolodex تلاش برای پیدا کردن افرادی که با آنها احساس خوبی خواهد بود مناسب برای این کار است. و پس از آن کسانی که نامزد اغلب با گذشت بیش از برای کسی است که یک فرد از رنگ و یا بسیار جوانتر از آنجا که اتاق های خبر می خواهید برای رفتن به این مسیر ارزان تر.

Hampton: برخی از قاب حساب اطراف نژاد در اتاق های خبر به عنوان یک نسل تقسیم مانند جوان و فعال روزنامه نگاران در آینده و تکان دادن گه. من فکر می کنم ما بسیار مناسب مخلوط از سنین اینجا, بنابراین من کنجکاو هستم که شما چگونه همه احساس که در مورد قاب.

هینز: آنچه شما در تلاش برای گفتن دارد ؟

Hampton: هیچ چیز در همه.

والاس: چه کسی در اینجا ؟ که پیر مردم ؟ که جوان مردم ؟

هینز: Elder هینز می تواند شما را لطفا پاسخ ؟ من در واقع تا به حال این sweatshirt وقتی شرلی Chisholm زد ضمنا فقط بنابراین شما می دانید.

Hampton: پس از این در نشریه نیویورک تایمز از نظر صفحه بیش از ایسنا op-ed [NYT نویس] باری ویس توییتی “جنگ داخلی در داخل نیویورک تایمز بین (عمدتا جوان) wokes این (بیشتر از 40+) لیبرال یکی از همان مواج در داخل دیگر نشریات و شرکت های سراسر کشور.” و در قاب بن اسمیت نیویورک تایمز قطعه آن بود که این روزنامه نگاران جوان که رادیکال توسط فرگوسن در حال حاضر می خواهید به تغییر همه چیز و در حال حاضر آنها در نهایت می تواند به عنوان سن آنها به ساختار قدرت. که قاب تحریک شده و من چون احساس می کنم مثل سیاه و روزنامه نگاران شده اند برای این مبارزه برای همیشه لطفا برای.

والاس: کل زمان. گوش دادن روزنامه نگاران شد 23 در سال 1965. روزنامه نگاران شد 23 در سال 1971. روزنامه نگاران برای پیتسبورگ پیک, بودند, 21, 22, 23. این نسل است. این است و نه سن. این است که مردم به طور مداوم در تلاش برای مبارزه با همان نبرد و بیش از بیش و بیش از دوباره و دوباره چون شما در حفظ و گرفتن در راه است.

هینز: ما در یک زنجیره اینجا. و این یک مبارزه است. بله زمانی که من نگاه به “جوان wokes” که در حال تکان دادن جدول می بینم خودم را در سن خود مبارزه همان مبارزه فقط به عنوان کسانی که مربی من دیدم من به عنوان کسی که مبارزه همان مبارزه است که آنها تا به حال به مبارزه با.

والاس: من کنجکاو به شنیدن هر گونه سیاه مردمی این استدلال که این نسل چیز. سال پیش زمانی که من برای اولین بار شروع کردن من نوشت: این قطعه در مورد hipsterism برای معاون. و من به پایان رسید تا داشتن تمام این مکالمات با تمام این سیاه مردمی در زندگی من در مورد راه hipsterism معاملات با گذشته طعنه و شوخی. و من صحبت کردن در این قطعه با یک دوست و او گفت: “ما لازم نیست که همان ارتباط با گذشته و پدر و مادر ما موسیقی است که شاید سفید مردمی انجام دهد.” به آنها این این چیزی که خنده دار است. این امر می تواند خنده دار اگر من repurposed آن می تواند خنده دار اگر من عینک این عینک و یا این ژاکت. برای ما نگاه کنیم که گذشته و ما مثل این بود که روحانی, راننده از مردم ما از ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما و اجداد ما مبارزه برای آزادی است. بنابراین ما نمی نگاهی به گذشته و می گویند که این است که برخی از نسل دیگر است که آنها نمی دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد. من امیدوارم که ما در نسل قبلی به عنوان افرادی که درگیر بودند معنوی همان مبارزه است که ما درگیر هستیم و آن این است که ما به نوبه خود به مبارزه با آن.

هینز: و نیز نگاه کنید که چگونه بسیاری از سیاه و سفید, روزنامه نگاران دوره در تمام سنین بدون در نظر گرفتن حرفه ای خود را تجربه امضا بر روی #IStandWithAlexis برچسب. الکسیس جانسون یک جوان سیاه زن در Pittsburgh Post-Gazette [که ممنوع از پوشش اعتراضات پس از یکی از توییت های خود را ویروسی رفت]. او حمایت از روزنامه نگاران در سراسر این کشور به دلیل آنها را ببینید در یک مبارزه.

Hampton: یک راه وجود دارد که در آن سیاه و سفید مبارزه می شود تنزل به جوانان در یک infantilizing راه است. سفید مردم اغلب نمی اذعان دارد که افرادی که هم سن و سال آنها را به عنوان که ممکن است در آنجا ماند در روزنامه نگاری به عنوان طولانی به عنوان آنها را و یا حتی در آنجا ماند که خاص newsroom به عنوان طولانی به عنوان آنها را به دلیل سوء استفاده. و به طوری که آنها فقط می تواند نوشتن آن را به عنوان یک دسته از twentysomethings در آینده و تمایل تغییر دهید.

هینز: یا به دلیل فشار برای تغییر به نظر می رسد متفاوت است. فقط به دلیل آن به نظر می رسد متفاوت لطفا فکر نمی کنم که همکاران خود را از 15 سال است که عصبانی نیست.

به روز رسانی 23 ژوئن 2020: این قطعه به روز شد برای روشن شدن Carvell والاس سن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>