سفید supremacists با استفاده از anti-مستند اعتراض به جذب اعضای جدید

به گزارش از نیویورک تایمز ضد دولتی سفید supremacists به طور فعال در جستجوی نیروهای جدید از میان anti-مستند معترضان که به خیابان آمده اند در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواست.

گزارش شروع می شود و اشاره کرد که در حالی که نژادپرستان همیشه استفاده از اینترنت برای پیدا کردن افراد همفکر خود را در برابر تظاهرات خیابانی را تبدیل به جدید و زمینی حاصلخیز برای استخدام.

تبلیغات:

“اگر چه این تظاهرات که باید شکسته در سراسر کشور کشیده شده اند از طیف گسترده ای از مردم با فشار دادن به آسانسور stay-at-home سفارشات حضور افراط گرایان را نمی توان از دست رفته خود را با ضد مهاجر و ضد سامی نشانه ها و پیام های رمزی با هدف الهام بخش وفادار می گویند کسانی که پیگیری چنین حرکات” در این گزارش آمده در حالی که با توجه, “مارس به طور معمول یک ماه مشغول به سفید supremacists. وجود دارد این است که هیتلر تولد که آنها خودتون به یک جشن. وجود سالگرد Oklahoma City bombing داخلی حمله 25 سال پیش که 168 نفر کشته شدند و هنوز هم به عنوان محوری برای تماس جدید افراطی استخدام.”

با توجه به Devin Burghart که اجرا می شود موسسه تحقیقات و آموزش حقوق بشر “آنها هستند که بسیار موثر در سرمایه گذاری در این بیماری همه گیر.”

تظاهرات کشیده اند مخلوطی از آمریکایی ها بر این باورند که coronavirus مستند است مثال دیگری از دولت نفس بیش از حد و همچنین توطئه فکر ضد vaxxers ساخت آن کانون از کسانی که ممکن است به راحتی متقاعد کرد.

تبلیغات:

“آنچه موفقیت این گروه تا به حال در پیدا کردن تازه استخدام شده هنوز مشخص نیست اما تحقیقات جدید نشان می دهد یک جهش قابل توجهی را در مصرف افراطی مواد تحت مستند. مختلف خشونت مرتبط شده اند به رنگ سفید supremacist یا ضد دولت عاملان خشمگین بیش از جنبه های همه گیر” تایمز گزارش. “زیبا کننده معروف Covid-19 تحولات به جا معمول خود را دستور کار افراطیون گسترش دروغ در انتقال ویروس و بی اعتبار کردن stay-at-home سفارشات به عنوان “پزشکی قانون رزمی’ — طولانی-پیش بینی ظهور یک دولت توتالیتر.”

“افراطی سازمان عادت سعی کنید برای بهره برداری از هر بحران برای پیشبرد اهداف خود ، در حالی که یکپارچه طیف از سازمان — از گروه های ضد مهاجر به کسانی که با انواع مختلفی از نارضایتی و کسانی که آشکارا معتقدان خشونت — چیزی به مانند مورد کوروناویروس” این گزارش در ادامه با مگان همراهی استاد در Elon در دانشگاه کارولینای شمالی اضافه کرد: “آنها مشاهده آن به عنوان یک فرصت به نوبه خود مردم است.”

Singling از اصطلاح “accelerationists” که در پیش بینی یک مسابقه جنگ در آینده نزدیک این گزارش اشاره می کند “برخی از برچسب خود را انتظار می رود دومین جنگ داخلی ‘به boogaloo و کارشناسان به دنبال افزایش بهره در کوتاه مدت در رسانه های اجتماعی به علاوه گسترش مشاوره در مورد چگونه به آماده شدن.نام یک فرهنگ پاپ مرجع مشتق شده از یک فیلم 1984 با صدای تلپ افتادن که تبدیل به یک فرقه کلاسیک به نام “Breakin’ 2: Electric Boogaloo.’ آن رفت و از طریق مختلف جهش و پدید آمده و گاهی اوقات به عنوان “بزرگ کلبه اسکیموها’ یا ‘بزرگ لواو.’ است که چرا پیروان گاهی اوقات پوشیدن پیراهن هاوایی می گویند کسانی که پیگیری آنها. بسیاری از این پیراهن ها که در شواهد هنگامی که معترضان مسلح با هجوم سرمایه دولت در لانسینگ, Mich., پنج شنبه و آنها را به نظر می رسد در تظاهرات در سراسر کشور است.”

تبلیغات:

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>