چه کسی اهمیت میدهد اگر IRS فرستاده محرک چک به مرده مردم ؟


A sign says Internal Revenue Service Building outside a building in D.C.

ترک IRS به تنهایی.

ژاک گیبسون/گتی ایماژ

بنابراین به نظر می رسد دولت فدرال فرستاده شده بیش از 1 میلیون coronavirus امداد پرداخت به مردم مرده. که با توجه به گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط دولت پاسخگویی که به دست آورده برخی از نفس افتاده پوشش واشنگتن پست در توصیف “وحی” را به عنوان یک مشکل “شگفت آور دامنه.”

در واقع آن چیزی جز. IRS به ارسال بیش از 160 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت ارزش $269.3 میلیارد دلار از کنگره تصویب مراقبت عمل در ماه مارس است. از تمام کسانی که مستقیم سپرده چک و کارت های بدهی گائو می گوید که 1.1 میلیون دلار یا 0.4 درصد از کل ارزش حدود 1.4 میلیارد رفت و به افرادی که مرحوم. ما کاملا به معنای واقعی کلمه صحبت کردن در مورد یک خطای بزرگ است که به نظر می رسد شده اند محصول از واشنگتن را به تلاش برای به دست آوردن پول برای آمریکایی ها به سرعت به عنوان ممکن است در وسط اقتصادی و بهداشت عمومی از فاجعه است. پست می نویسد: “در این گزارش روشن می سازد که چگونه در داش دیوانه به تصویب قانون برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در میان بی سابقه ای همه گیر اشتباهات ساخته شده بودند.” اما حتی خواستار این یک “اشتباه” یک کشش داده است که جایگزین برای آهسته کردن روند ارائه بسیار مورد نیاز کمک.

در اینجا چیزی است که به نظر می رسد که اتفاق افتاده است. IRS شد مورد نیاز برای ارسال محرک پرداخت به آمریکایی ها بر اساس اطلاعات موجود در هر دو خود را تا سال 2018 یا 2019 مالیاتی. با توجه به گائو IRS وکلا تعیین می شود که آن را “ندارد اختیارات قانونی به انکار پرداخت به کسانی که در زمینه بازگشت برای 2019 حتی اگر آنها با مرحوم در آن زمان پرداخت.” مشخصات فنی آنها استفاده کرده اند می تواند امنیت اجتماعی دولت از مرگ پرونده به دقت بررسی کنید که آیا افرادی که در زمینه اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 اما نه 2019, هنوز زنده بودند. اما آنها تصمیم گرفتند به خاطر سرعت.

این رویکرد حتی بدون سابقه. برای تحقق مراقبت در عمل دستور به تحویل پرداخت که “به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گائو توضیح میدهد: “مقامات وزارت خزانه داری گفت: وزارت خزانه داری و IRS مورد استفاده بسیاری از سیاست های عملیاتی و روش های توسعه یافته در سال 2008 برای محرک پرداخت و از این رو نمی با استفاده از پرونده مرگ به عنوان یک فیلتر برای توقف پرداخت به decedents در سه دسته اول پرداخت.” در نهایت وزارت خزانه داری و IRS معکوس دوره و به این نتیجه رسیدند که در واقع آنها باید قدرت قانونی برای رد چک به افراد مرده و آغاز شده تایید میکند که دریافت کنندگان زنده بودند در چهارم خود دسته ای پرداخت.

در مقیاس ریشتر از شکست سیاست های این یکی به سختی ثبت نام; من کاملا مطمئن جمهوری است که برای زنده ماندن اگر یک بیوه چند رو قبل نصب کارت اعتباری با $1,200 است که به معنای برای خود مرده شوهران. اما گائو یک دولت ناظر وجود دارد که برای ریشه کن کردن چیزهایی مانند نامناسب پرداخت و فکر می کند دولت می تواند رفته اند بیشتر طول به جلوگیری از آنها را باید بیشتر از تلاش برای به دست آوردن پول است. آن را می گوید که تا کنون آژانس قرار دادن یک پیام در وب سایت خود اصرار مردم به بازگشت پرداخت که فرستاده شد به متوفی ،

واقعی تیتر در اینجا باید واقعا که دولت کار خود را به خوبی. زمانی که کنگره تصویب مراقبت در عمل بسیاری نگران بودند که چگونه به سرعت دولت می تواند در واقع دریافت پول از درب. اما در عرض دو هفته IRS تا به حال موفق به ارائه 80 میلیون پرداخت الکترونیکی. سرعت آن است که بخشی از دلیل آن این است که خانواده های فقیر قادر به شروع به خرج کردن به طور معمول دوباره ممکن است با وجود نرخ بیکاری رقابت رکود بزرگ است.

این واقعیت است که پست است که به جای درمان این موضوع مانند یک رسوایی نشان دهنده گسترده تر مشکل با چگونه برخی از اخبار سازمان های تحت پوشش دولت در پاسخ به کوروناویروس. به جای تمرکز بر گسترده سیاست سوالات در مورد اینکه آیا برنامه هایی بودند که کمک به اقتصاد به عنوان در نظر گرفته شده بسیاری از رسانه های خبری باید با تمرکز بر تلاش برای پیگیری کردن هر نمونه از افراد و شرکت ها گرفتن پول نقد است که آنها شاید سزاوار نیست. این پدیده ترین تلفظ در مورد چک حفاظت از برنامه که در آن روزنامه نگاران و فعالان harped چگونه برخی از شرکت های بزرگتر مانند لرزش زیستن در ابتدا قادر به دریافت وام از طریق کسب و کار کوچک, نجات, به جای تمرکز روی مسائل اساسی مانند اینکه تلاش شد به درستی تامین می شود و یا اگر قوانین آن ساخته شده است هر گونه احساس. کل پدیده حتی به دست آورده یک نام مستعار—”PPP بشود”—و احتمالا مانع تمام تلاش کمی مجبور وزارت خزانه داری به تلاش برای tamp را در این اعتراض عمومی با صدور یک دسته از گیج کننده حکم در مورد آن کسب و کار شد واجد شرایط برای این برنامه به جای حل و فصل پرسش های اساسی در مورد آن مانند چگونه وام بخشش را در واقع کار می کنند. (آنها تنها واقعا که یکی در اواخر ماه مه).

این یک رمز و راز که چرا برخی از روزنامه نگاران و اولویت بندی پوشش خود را در این راه. “مرد مرده پول” است که نوع اساسی حزبی کفش-چرم داستان است که بسیاری از ضرب و شتم خبرنگاران در حال مشروط به نوشتن. این scoopy و در برخی از موارد این است که در واقع مهم برای پاسخگویی عمومی اهداف است. اما بدون چارچوب مناسب آن را ایجاد یک ظاهر عمیق اداری بی کفایتی که در آن هیچ وجود دارد و باعث می شود سیاستمداران کمتر احتمال دارد به نوع سریع و قاطع نجات اقداماتی که اقتصاد نیاز به زنده ماندن در حال حاضر. (اگر شما می خواهید بی کفایتی نگاه به مغلوب ساختن پیشی جستن اداره بهداشت عمومی شکست.) پست خود را به نظر می رسد برای تحقق بخشیدن به این. “خبری که خیلی پول رفته به مرده می تواند اضافه کردن به بی میلی برخی از جمهوری خواهان به توافق بیشتر با لينک مستقيم امداد پرداخت” کاغذ نشان می دهد. شاید سیاستمداران نمی افتاد اگر روزنامه نگاران بود یا نه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>