که آیا ما انتظار داریم که به قربانی ؟


A medical professional putting on a surgical mask.

چیست قیمت خود را زندگی می کند ؟

ER Productions Limited/DigitalVision از طریق گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در مارس 16, چند روز قبل از فرمانداران را شدید stay-at-home اقدامات یک پرستار نوشته شده در incantatory بحث پپ به نام “هیچ اضطراری وجود دارد در یک بیماری همه گیر” به پزشکی فروم. آن نوشته شده بود زمانی که همه چیز مورد واقعا بد و آن را بیان پارامترهای است که در اطراف آن کار نجات می تواند و خواهد بود انجام می شود. آن را یک “قرار داده و بر روی ماسک اکسیژن خود را برای اولین بار قطعه” از عقل متعارف اما از آن می رود سخت تر است. در اینجا یک بیت از آن است:

مردم در حال رفتن برای مردن. نمی شود یکی از آنها است.

هیچ اضطراری وجود دارد در یک بیماری همه گیر.

در طول شیوع بیماری ابولا مردم در حال مرگ بودند. اما در هیچ نقطه ای بود که ما در عجله ما در زمان 10 دقیقه برای قرار دادن در ما PPE با ما نقطه نقطه. اگر ما مناسب ندارد PPE ما بود نه.

هیچ اضطراری وجود دارد در یک بیماری همه گیر.

شما ممکن است در دراز مدت مراقبت و می خواهید به عجله به نجات یک بیمار شما تا به حال برای سال. آیا در بدون PPE

هیچ اضطراری وجود دارد در یک بیماری همه گیر.

شما ممکن است یک بازمانده در اتاق جیغ در شما به در آمد چرا که مادر خود را توفنده. آیا در بدون PPE.

هیچ اضطراری وجود دارد در یک بیماری همه گیر.

این چیزی بود که من رفته بودم که پزشکی فروم شاهد: گریم تمرینات. روانی آماده سازی. من می خواهم امیدوار به راحتی از آن است. یک فاجعه در آینده شد و حداقل کسی بود که آن را مرتب سازی در پیشبرد حتی اگر کاخ سفید بود و مردم را به رفتن در کشتی, مقایسه COVID-19 به آنفولانزا و امیدوار کننده آن همه را دور.

برای سال های من انجام داده اند این کمین در پزشکی و انجمن ها که در آن سلامت کارگران شلیک گه با هر یک از دیگر. من را تماشا پرستاران تبادل راهنمایی ساکنان تخلیه مورد بد شیفت و بد پرداخت, پزشکی, دانش آموزان دردناک بیش از بدهی و بحث خاص چرخش. آن را در یک پنجره را به یک زندگی متفاوت—یکی بود که خیلی از واقعیت در مورد زندگی و مرگ است که آن را روزانه فرار از سیاسی دمه. در اواسط ماه مارس یک عمر پیش از این سخت مردمی بودند در حال آماده شدن برای بدترین و ذهنی آنها می تواند برنامه خود را به رعایت قوانین مانند این. شما لازم خود را PPE مانند یک دست کت و شلوار از زره پوش و پس از آن شما رفتن به محل کار. شما تست و اقدامات احتیاطی درآمده است.

شما می دانید که چگونه این داستان می رود: وجود ندارد به اندازه کافی PPE و با وجود علائم هشدار دهنده دولت و مقامات محلی تا به حال آن را ثابت. به اندازه کافی وجود ندارد COVID-19 آزمون و در حالی که کره جنوبی تا به حال با موفقیت استفاده می شود که آزمون به طور گسترده ای در ایالات متحده بود انتخاب را به خود و شکست خورده است. این یک کمبود نیست که به اندازه کافی خطاب توسط دولت—در واقع یک اختلاف قرارداد به معنای آن است که دولت فدرال متوقف حفظ فن آن را به حال انبار و تنها شروع دوباره در ماه ژانویه به این معنی که بسیاری از هواکش آنها حمل وارد شکسته. درایو-از طریق تست سایت رئیس جمهور اعلام کرد نمی تحقق. نه این سایت اعلام کرد گوگل ایجاد شد.

این incantatory کیفیت “هیچ اورژانس در یک بیماری همه گیر” شروع به احساس می کنم مثل یک نفرین. بدون PPE های معقول دستورالعمل حذف برای محافظت از خودتان را اول دیگر ساخته شده حس. بدون PPE زندگی-محافظ خواسته شد تا نسبت به پرتاب خود را در مشکل و محافظت—در اولین روز! سازه های ساخته شده است که در آینده فداکاری قابل کنترل بودند سقوط تحت این کشف که خط مقدم ممکن است با عرضه های زیادی را در این راه از زره پوش در همه. “ما دوباره با استفاده از N95s برای چند روز و پوشش آنها را با یک چهره سپر فولاد ماسک نگه می دارد که N95 ‘پاک’ ” یک نفر نوشته شده. “تنها افرادی که دریافت N95s در حال بیهوشی پرسنل. چهره سپر در حال رفتن به خارج به زودی پس عینک/کلاه را از انبار خانه ها چه شده است توصیه می شود.’ “پزشکی حرفه ای در اینترنت شد بحث پوشیدن روسری بیش از چهره خود را. “منظورم این است که من دریافت OP نقطه” یکی نوشت: “اما واقعیت این است در حالی که ما باید دسترسی به PPE بسیاری از ما نیست و نیاز به نگاه به اقدامات جایگزین. این درست نیست اما این واقعیت.” یکی دیگر نوشته شده یک ویدیو را در چگونه به استفاده از یک دستگاه تنفس مصنوعی برای چهار نفر—به امید آن ممکن است کار می کنند. (آن را نمی, چند, کاربران احساس می شود.) یکی ER دکتر رانده بود در سراسر شهر جمع آوری N95 ماسک برای خود underlings شد و سپس گفت: بیمارستان او نمی خواهد اجازه را به خارج از دنده در.

“من یک ER پرستار و من می ترسم” پرستار ارسال شده در مارس 23. “راند صبح و گریه در ماشین من. ما در حال شروع به دیدن COVID-19. ما یک بیمارستان کوچک. ما باید دوباره به استفاده از ماسک و محل آنها را در یک کیسه (من تا به حال به استفاده از یک فنجان) در تمام طول روز. الاستیک شل کردم و من تا به حال شکاف زمانی که من رفتم به اتاق از یک presumptive مثبت است. … اگر من در قرنطینه من را از دست خواهد پرداخت. من زنده به چک چک و من دو کودکان بسیار کوچک است.”

آنچه که روشن شد در این انجمن من تا زمانی صرف تماشای این بود که آخرین رفت و آمد مکرر به نحوی آمد و در آغاز. مردم “ساخت انجام” در مراحل زمانی وجود دارد که باید به فراوانی شده است. در عوض آنها عامل از یک موقعیت کمیابی از گرفتن بروید. “پس از دیروز شیفت من شکل من رو تنها چند روز قبل از من شروع به گرفتن علائم” یک پوستر گفت.

وجود دارد تنها در موارد اضطراری در یک بیماری همه گیر از آن معلوم شد. حداقل در ایالات متحده است.

این کشور در حال حاضر سپرده عظیم آن سقوط وزن در یک, کوچک, کاملا پشتیبانی گروه به نام “ضروری کارگران است.” این شامل پرسنل درمانی و من shyly stalked برای این همه سال. آن شامل دیگران بیش از حد: صفحه اصلی مراقبت و کمک زندگی سلامت کارگران که نگه داشتن افراد مسن و ناتوان زنده برای حداقل پرداخت. Underpaid فروشگاه خواروبار کارگران برخی از آنها تحت فشار توسط مدیریت نه به پوشیدن ماسک یا دستکش چرا که مشتری به راحتی مسائل بیش از کارمند مرگ است. آمازون کارگران تحت شرایط است که اولویت نیست و از ایمنی خود را. کارگران مزرعه—خیلی از مهاجران فدرال سیاست کار کرده است به حفظ کردن—تشخیص هستند در زمینه حفاظت کمی (اجازه دهید به تنهایی اجتماعی فاصله) به طوری که “غیر ضروری” در میان ما می تواند غذا خوردن توت فرنگی تازه در خانه.

این یک کنجکاو از ویژگی های این ویروس و ستد جهانی که افراد طبقه بندی شده به عنوان ضروری در حال درمان به عنوان مصرفی. اصطلاح “ضروری” کارگران—بسیاری از آنها لازم نیست که کارفرما مراقبت های بهداشتی هستند و خطر عفونت با در نظر گرفتن مترو برای رفت و آمد در حالی که کمتر “ضروری” مردم باقی می ماند و با خیال راحت در خانه. (حمل و نقل عمومی کارگران “ضروری” بیش از حد—شما می توانید بگویید چون از دوشنبه هفت نیویورک MTA کارگران مرده بود 333 کارگران تا به حال آزمایش مثبت و 2,700 بودند در قرنطینه. به زودی بهترین اندازه گیری چگونه “ضروری” هر گروه خواهد بود که تعداد مرگ.) آن را تبدیل به وحشیانه و گفتن تعبیری عصر ما: نیروی کار ضروری است. زندگی به نظر می رسد نیست.

این زشت است اما نه بی سابقه است. بسیاری می گویند که این هسته از سرمایه داری است که تا حد زیادی درست است. اما وجود دارد و حتی بیشتر آشکار سیستم که میاد expendability: جنگ. در هر زمان که مورد ستایش قرار داد به عنوان “قهرمانان” شما از شنیدن یک از مجانی و تلاش برای بالا بردن این گروه به یک منزه دسته در پرداخت برای زندگی خود را—به عنوان ما به سربازان قبل از ارسال آنها را. این یک جانبه قرارداد بستگی دارد در یک طرف نمی گرفتن به نیاز و داشتن بیش از حد بسیاری از. ما نیاز به خدمات خود را با حداقل ممکن تأمین. شما باید مرگ ما را ستایش فداکاری خود را پس از این واقعیت است.

جای تعجب نیست که نظامی است و نه معاف از pandemic: سروان. برت Crozier خود را به خطر انداخته حرفه ای برای نوشتن یک صفحه نامه التماس نیروی دریایی رهبری به انجام کاری برای محافظت از 4000 سرباز سرنشین U. S. S. تئودور روزولتیک ناو هواپیمابر با 150 تا 200 آلوده سربازان در هیئت مدیره و کافی به معنی منزوی کردن آنها است. “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” Crozier نوشت. وزیر دفاع ادعا نیست که آن را بخوانید. Crozier شده و آرامش از او فرمان; دلیل رسمی داده بود “از دست دادن اعتماد و اعتماد به نفس.” در مصاحبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام نیروی دریایی گفت: “آن را به صورت “بسیار ضعیف قضاوت”—نه در شایستگی اما از آنجا که آن را “ایجاد یک طوفان.” سابق عالی رتبه افسر و حتی پیشنهاد در ستاره و راه راه است که این ملوانان تواند بدون رضایت خود را به عنوان یک آزمایش در “گله ایمنی است.”

Crozier را قربانی اهمیت. ملوانان در حال حاضر در حال حذف از تئودور روزولتاما این disorienting جنجال اگر شما عادت به شنیدن در مورد اهمیت سربازان. هر گونه توهم که آنها در نظر گرفته شد ارزش حفاظت از تخلیه. آمریکا زندگی می کند به نظر نمی رسد به توجه بیشتر به قدرت که می شود از عملکرد آنها خدمت می کنند—به جز آنجا که به اندازه کافی از دست دادن زندگی ممکن است در نتیجه سیاسی نتیجه. برای رئیس جمهور قمار است که آنها نمی. پرچین است, اعلام, به عنوان تهمت آیا شنبه که از دست دادن “تنها” 100,000 آمریکایی ها خواهد بود و نه فقط یک پیروزی اما عهد خود را به فراست و پاسداشت. (این هم یک مناسب و معقول طرف شرط است که آمریکایی ها نمی خواهد متوجه است که در کره جنوبی به دست آورد به طور چشمگیری بهتر نتیجه با وجود پیدا کردن آن اولین مورد در همان روز ما بود.)

آنچه من در این موضوع-از-factness که با مقامات جمهوری خواه از مدیریت ارشد سناتور جمهوریخواه و بسیاری از, اما نه همه فرمانداران جمهوریخواه ساخته شده اند نگران کننده آسان صلح با توده مرگ در آمریکا است. عنوان این نوشته هر کشور هنوز فاقد یک ایالت اقامت در خانه سیاست اتحاد جمهوری خواه فرماندار و لفاظی در مورد آزادی و اقتصاد موقعیت دومی به زندگی چیزی که واقعا در معرض خطر است. فقط قبل از صدور اقامت در خانه سفارش موثر شنبه, آلاباما, رژیم صهیونیستی. کی Ivey حفظ کرده بود او “را نگاه کردن برای ایمنی مردم در حالی که دولت از خفگی زندگی از کسب و کار و تجارت است.”

Coronavirus بود که همیشه رفتن به گرفتن برخی از آمریکا زندگی می کند. اما کره جنوبی مقایسه نشان میدهد که دولت شکست مکرر به قانون است که مقیاس فاجعه بود نه اجتناب ناپذیر: گزینه های خاص ساخته شده بودند. کسانی که انتخاب خستگی معمولی با زندگی آمریکایی است. آنها درمان آنها و درمان آنها هنوز هم به عنوان یک بار مصرف است. “ما اتفاق می افتد فکر می کنم که [کومو را] به خوبی در خدمت با هواکش. ما میخوایم پیدا کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت به عنوان شهر reeled تحت یکی از بزرگترین شیوع در جهان است. هیچ راه دیگری وجود دارد به عنوان خوانده شده “ما میخوایم پیدا کردن” از “اگر من اشتباه مردم خواهد مرد” اما پیام تحویل داده شده است فوق العاده و بی علاقگی.

یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر که cavalier نگرش آمریکا مرگ و میر است چیزی برای انجام با که خواهد مرد ترین: این طبقه از کارگران ضروری—بسیاری از آنها کشید underpaid پزشکی ساکنان شامل بودن مجبور به خطر زندگی خود را. “ما در حال گرفتن هیچ چیز—هیچ نوع خسارت هیچ چیزی حتی بدون طهارت هیچ پرداخت اضافی,” Kendaliyn Granville که مشغول به کار در یک مرغداری کارخانه فرآوری و رهبری یک اعتصاب نیویورک تایمز گفت. “ما تا اینجا خطر زندگی ما برای مرغ.” کارگران می دانند اورولی حرکت می کند که در اینجا ساخته شده: ضروری برابر مصرفی. وجود ندارد و هر گونه تلاش ملموس به آنها را امن نگه دارید چرا که کارگران در آمازون Instacart و در جای دیگر تقاضا که خود را “ضروری” کار جبران شود بر این اساس? ما باید به طور همزمان وحشت و سپاسگزار من فرض کنید که دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان منتشر شد یک مطالعه نشان می دهد که نه تنها “یک رژیم معتدل و اجتماعی فاصله مانند آنچه در بسیاری از مناطق کشور در حال انجام در حال حاضر پتانسیل صرفه جویی بیش از یک میلیون نفر زندگی می کند” اما این که “کسانی که زندگی را نجات داد به ارزش $8 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده است.”

و بنابراین ما در حال زندگی می کنند از طریق آسیب زا juxtapositions. وجود دارد هیچ کلمه ای برای آخرت تجربه تماشای (از راه دور برای کسانی از ما خوش شانس برای انجام این کار) به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی برای تمیز کردن لوازم غایب حمایت کافی از این کشور آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در. این یک جنگ نیست اما اگر آن را, آن یکی که در آن ایالات متحده آمریکا ثروتمندترین کشور در جهان است که ساخت نیروهای خود را برای تمیز کردن چکمه, التماس برای کلاه و جیره گلوله. بسیاری از کارگران خط مقدم در حال افزایش به چالش و تلاش برای انجام غیر ممکن است در معرض خطر به دلیل زندگی در امریکا اضطراری طراحی شده توسط. به عنوان آنها را به طوری که رئیس جمهور تلاش می کند به همان اندازه اعتبار به عنوان او می تواند با دادن عنوان کوچک که ممکن است. البته او مهیج برای خود امضا (به جای معمول بارگیری است) به نظر می رسد در امداد چک کنگره رای به ارسال به مردم آمریکا است. البته—در حالی که مردم خود را در معرض خطر تحت اللفظی همه او مباهات است که او No. 1 on Facebook. جان روز به روز در کار است که اجازه می دهد تا ما را به خوردن باقی می ماند امن در خانه ما و برای زنده ماندن اگر ما سقوط بیمار دریافت خواهد شد انجام شده توسط دیگران—توسط کارگران بسیار ضروری است و بنابراین سردرگم است که آنها در حال حاضر می دانیم نه به انتظار کافی کمک کند.

چیزی که در مورد زندگی در یک کشور از کمبود این است که این طبیعت انسان است برای رسیدن به آن استفاده می شود. و بدون نظم incantatory یادآوری از خود ما به خودمان و هر یک از دیگر است که آن را نمی باید در این راهاز صفوف مصرفی همیشه زمین زیر وضعیت موجود. ذهن هرگز که ایالات متحده به نظر می رسد در مسیر به بدترین واکنش در جهان صنعتی است. از آن آسان است در یک کشور به عنوان بزرگ و خشونت به عنوان این یکی برای تقديرگرايي به مجموعه ای در یک اعتقاد است که این تنها تقریبی راه همه چیز می تواند باشد. کمتر از یک ماه پیش پزشکی جوامع مکرر من فکر می کردم آنها می تواند استطاعت به فکر می کنم وجود نداشت اضطراری در یک بیماری همه گیر. آنها انتظار می رود آنها می خواهم حداقل حداقل از آنچه آنها نیاز دارند—دستکش و ماسک و لباسهای. اما یکی سازگار. من سازگار همراه با آنها به بی رحمانه وضعیت اضطراری در آن زندگی می کنند. و هنگامی که آنها شروع به تسلیم شدن به این بیماری (این اتفاق می افتد در حال حاضر) و کمبود کارکنان کوه به طوری که وجود ندارد مردم به اندازه کافی به مدیریت حتی تعداد کافی از هواکش—هنگامی که به عبارت دیگر خط مقدم می افتد—این سوال خواهد بود اگر ما می تواند مقاومت در برابر تفکر که این طبیعی است ،

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر COVID-19 گوش دادن به جان کلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>