که فرستاده هشدار کوروناویروس “به ساقه نژاد بشر برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن”


David Nabarro gestures during a press conference on January 26, 2017 in Geneva.

دیوید Nabarro حرکات در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 26 ژانویه 2017 در ژنو است.

فابریس COFFRINI/گتی ایماژ

دیوید Nabarro یک فرستاده ویژه سازمان جهانی بهداشت در COVID-19, یکشنبه هشدار داد که هر کسی که فکر می کند coronavirus بحران خواهد بود بیش از هر زمان به زودی باید دوباره فکر می کنم. کلی فکر کردن در حال حاضر است که آن را یک “ویروس که ساقه نژاد بشر برای زمان بسیار طولانی” و درست تسکین را تنها یک بار واکسن توسعه Nabarro گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات.

کارشناسان مطمئن نیستند coronavirus عمل می کنند مانند آنفلوانزا که می آید در “امواج.” در عوض تا واکسن را می توان توسعه یافته “وجود خواهد داشت شیوع بیماری است که ظهور خواهد کرد به صورت پراکنده و آنها را از طریق شکستن دفاع ما,” Nabarro گفت. این بدان معناست که کشور نیاز به ماندن هوشیار به تشخیص هر گونه بالقوه جدید موارد و سرعت عمل به منظور جلوگیری از شیوع. “بنابراین کلید برای این ویروس خاص است که هر جامعه به عنوان یک نوع سپر دفاعی می تواند انتخاب کنید تا موارد به عنوان به زودی به عنوان آنها ظاهر می شود جدا از آنها و جلوگیری از شیوع بیماری از ابتلا به,” او اضافه شده است. “این خواهد بود لازم برای هر کشور است که ظرفیت.”

حتی اگر Nabarro بود تا حدودی خوش بینانه با اشاره به آمار و ارقام نشان می دهد که میزان عفونت های جدید است که کاهش در ایالات متحده و اروپا هشدار داد که ویروس هنوز در حال پیشروی در دیگر نقاط جهان. او همچنین در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر انتقاد از کسانی بود که همراه با تهدید یک بودجه یخ با گفتن وجود خواهد داشت زمان برای بررسی واکنش در آینده اما در حال حاضر جهان نیاز به تمرکز بر روی مبارزه با این بیماری همه گیر. “ما درست در وسط این حماسه, مبارزه,” او گفت:. “هر انسانی در جهان است و متاثر از آن—کسب و کار واقعا مشکل جوامع در پریشانی. من واقعا امیدوارم که همه ملت را پیدا خواهد کرد هر دلیلی به تهدید و یا دیگر چنین چیزهایی را که تضعیف ظرفیت ما برای گرد هم آوردن همه از بهترین دانش است که ما می توانید پیدا کنید.”

Nabarro صحبت کرد و در یک روز که در آن جهانی مرگ و میر coronavirus گذشت 113,000-علامت گذاری به عنوان از جمله بیش از 21,733 مردم در ایالات متحده است. با وجود وخیم شماره های غذا و دارو, کمیسر Stephen هان خوشبین بود و گفت که ایالات متحده به اوج خود. “این مدل را نشان می دهد که ما بسیار به اوج. بنابراین من فکر می کنم که اطلاعات دقیق است” هان گفت. “این واقعا یک حرکت سریع شیوع بنابراین ما واقعا باید به این روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>