که برافروخته? یک دادگاه عالی بررسی است.


The Contemplation of Justice statue

تفکر عدالت مجسمه می ایستد در مقابل دیوان عالی کشور است.

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

روز چهارشنبه در ساعت دقیقا 12:42 بعد از ظهر, با صدای بلند, صدای بی تردید از یک سیفون توالت پخش از طریق دیوان عالی کشور سوم تا کنون livestream از شفاهی.* این صدا شبیه به این:

یک فانتوم توالت خیط و پیت کردن در هر محیط حرفه ای است عینی خنده دار وقوع است. اما آن را مضاعف می شود بنابراین هنگامی که شما در نظر شدت و شور که با قاضی جان رابرتز تلاش برای حفظ دادگاه را حس عرفانی عظمت با نگه داشتن فعالیت خود را تقریبا به طور کامل محافظت از مشاهده. از زمان همه گیر داد اما او را مجبور به رها که وضعیت اعطای دسترسی به دادگاه را به تازگی تلفنی شفاهی به هر کسی با یک اتصال به اینترنت.

اما در حالی که خیط و پیت کردن ممکن است Roberts’ بدترین کابوس این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای بسیاری از (من). این یک عمل کوچک از زباله بشر به اخراج آورده با آن, راز فتنه چه بود و مسلما کون دادگاه عالی عدالت. (صدای trickling مایع بود هیچ جا شنیده می شود و آن را نزدیک به یقین که برافروخته مواد شامل مواد زائد جامد.) چه بیشتر می تواند مخاطبان می خواهید ؟

آن را نیز احساس امن برای تخفیف عدالت اموزش Bader Ginsburg به او پیوست تماس از تخت بیمارستان بود و به احتمال زیاد تا به حال یک زمان سخت در حال حرکت در اطراف آزادانه. چه ثانیه بیشتر طول Ginsburg زمان را به صحبت می کنند وجود دارد متمایز whirring در پس زمینه است که به سادگی حاضر نیست در طول خیط و پیت کردن در سوال. عدالت Sonia Sotomayor بارها تا به حال مسائل با خاموش بودن بیش از حد اغلب و کسی که آگاهانه از نگه داشتن او را صدا کردن و بعید به نظر می رسید به چشم پوشی از ویژگی های در طول یک midargument حمام شکستن. به طور مشابه در طول پنج شنبه برای اولین بار مجموعه ای از استدلال های عدالت کلارنس توماس بود به طور خلاصه از قلم نیز برای مصرف خود را قطع. بنابراین او بیش از حد به نظر می رسد بیشتر محافظت از بی دقتی.

ظاهر می شود به طور مستقیم قبل از عدالت النا کاگان به نوبه خود در بازجویی هر چند بود عدالت Stephen Breyer. در 81 او دوم-قدیمی ترین عدالت پس از Ginsburg و صوتی شواهد امتیاز نسبت به او را به عنوان به احتمال زیاد flusher.

من به این نتیجه رسیده تنها پس از بررسی دقیق. پس از اولین یادگیری در مورد خیط و پیت کردن متوجه شدم که در حالی که خیط و پیت کردن ممکن است با صدای بلند, بلافاصله شناسایی نفوذ به دادگاه های صوتی رسیدگی به آن بسیار بعید است که شده است تنها صدا را ساخته اند راه خود را از طریق. قطعا دیگر بخش های حمام تجربه خواهد رسیده اند قابل شنیدن دسیبل سطح. و مطمئنا هر کس آن را نمی خواهد که unmuted جلسه خود را به شدت برای سفر به حمام خود را.

من بازی را از طریق بقیه صدا ها در تلاش برای پیدا کردن دقیقا همان زمانی که این ولگرد میکروفن ممکن است برای اولین بار روشن و در, روند, من کشف Breyer داشتن بسیار مطرح و درجه ای از مشکلات فنی.

پس لطفا عضویت من را به عنوان سرمایه گذاری از طریق مقدس فایل های صوتی با بالاترین دادگاه در زمین و یاد بگیرند که کدام یک از ما بزرگترین قانونی ذهن به طور تصادفی خود را منتقل روده با صدای در.

ما باید شروع به ذکر است که این نمی تواند Breyer اولین تلفن مربوط به اختلال. در سال 2017 به عنوان مثال Breyer متعهد عمده faux pas زمانی که گوشی خود رفت و در وسط یک جلسه عمومی با وجود همراه بودن به شدت ممنوع در دادگاه. در آن زمان سخنگوی آن را به نام یک “نظارت.” و چهارشنبه در دقیقا 12:29 p. m. در همان شفاهی خواهد بود که به زودی به ما خیط و پیت کردن, رابرتز بارها و بارها به نام Breyer برای شروع سوالات خود را تنها به ملاقات با سکوت. این مورد با همکاران خود و استفاده بیش از حد از دکمه قطع صدا. دو قاضیان در زمان خود تبدیل می شود قبل از Breyer در نهایت به نظر می رسد که در آن نقطه او اطلاع شنوندگان: “تلفن شروع به زنگ و آن را قطع تماس بگیرید. و من فکر نمی کنم آن را یک robocall و ما آن را صاف کردن.”

همه از آن است که می گویند آن را روشن است که Breyer فرمان خود گوشی قابلیت های شکننده در بهترین.

Breyer همچنین به نظر می رسد که تاسیس تمایل به چند کاره هستند در استدلال. به عنوان شما می توانید در فایل صوتی زیر که Breyer unmuted در 11:57 صبح نشان می دهد که او تا به حال به پایان رسید بازجویی معاون وکیل عمومی مالکوم استوارت او همراه بود با شنیدن clinking از چه صدا بسیار شبیه به ظروف.

اگر بود که در واقع صدای Breyer اتمام ناهار (به clattering است که بی تردید تن از کسی دور نقره بر روی بشقاب خالی) این امر به این معنی است که او شده بود بیش از شاد به خوردن و تعامل شفاهی به طور همزمان. این presumptive وعده غذایی همچنین باعث خط خود را از حدس و گمان است. اگر خیط و پیت کردن متعلق به Breyer یک حرکت روده آمده اند تقریبا 43 دقیقه پس از عدالت وعده غذایی.

این به نظر می رسد امکان پذیر است. روند غذا خوردن تشویق می کند طبیعی فیزیولوژیکی پاسخ شناخته شده به عنوان “gastrocolic رفلکس” که اساسا با این نسخهها کار به روده بزرگ خود را اخراج کردن. که است که می گویند کمی ناهار ممکن است قطعا همه چیز در حال حرکت. و در حالی که کمی نوشته شده است در مورد استفان Breyer رژیم غذایی ما می دانیم که در طول زمان خود را در دیوان عالی کشور به کافه تریا کمیته Breyer را دو عامل اصلی موفقیت یک نوار سالاد گسترش و علاوه بر این از استارباکس قهوه—که هر دو نخست مدفوع تسهیل.

بیشتر از هر چیزی هر چند clattering از غذاهای از Breyer پایان سیگنال است که این مرد که از ترس به انجام بیش از یک چیز در یک زمان و در طول تله دادگاه. اگر او مایل به ناهار خوردن در طول خود را به نوبه خود وجود دارد هیچ گفتن چه نوع از وظایف او ممکن است مایل به شرکت در طول همکارانش’ تبدیل می شود. که ما به ارمغان می آورد به عمل خود است.

در حالی که خوشحال شنوندگان متمرکز بوده و تقریبا به طور انحصاری در خیط و پیت کردن بر closer, گوش دادن یکی در می یابد که آن را در واقع فقط یک بخش در یک سمفونی از آشنا برای تلفن های موبایل. وجود دارد ناله از یک صندلی به عنوان کسی که به نظر می رسد برای, افزایش, نور, صدای جرنگ جرنگ یک درب توالت بلند کردن اجسام برای دیدار با مخزن (یا احتمالا یک صندلی در حال کاهش) را برروی آن بکشید از یک بدن و در نهایت مجزا با صدای تلپ از یک توده جامد به عنوان آن بازدید مایع است. همه آن را در راه خود را.

در حالی که من احساس اعتماد به نفس در شناسایی صداهای در اکثر کلیپ من مردد می گویند قطعی است که آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک زن خواستار “عدالت” در نزدیکی پایان است که در واقع آن است. این به خوبی می تواند یک دستیار تلاش برای هشدار Breyer به آنچه تا به حال اتفاق افتاده است و یا آن را به سادگی می تواند یک غلط شروع شده توسط کاگان. در هر صورت این عمل در حال حاضر انجام شده است.

هر چند کل عملکرد اتفاق افتاده در طول کاگان را بازجویی آن آمد و درست بعد از Breyer به پایان رسید خود را به نوبه خود. این به تنهایی می بازیگران سوء ظن Breyer, اما چه ویژه مخرب است چگونه Breyer نتیجه گیری—و یا به جای نیست.

با دقت گوش دادن به آنچه که اتفاق می افتد به سر و صدای پس زمینه به عنوان توماس و ستمیر خود را بپرسید, آخرین سوالات در نقاط دیگر در روز و سپس به Breyer آخرین کلمات قبل از کاگان طول می کشد.

هنگامی که توماس و ستمیر هر پایان وجود دارد مختصر اما متمایز از دست دادن صدای محیط احتمالا مارک لحظه قضات قطع خطوط خود را. پایان Breyer به نوبه خود, اما حاوی هیچ گونه از دست دادن. شما حتی می توانید آن را ببینید در تجسم های صوتی.

An audio visualization that shows a complete loss of sound at the end of Thomas' and Sotomayors' turns, and no obvious loss at the end of Breyer's.

یک تجسم های صوتی مختلف قضات پایان خود را به نوبه خود.

تخته سنگ

به عبارت دیگر به نظر می رسد امن به نتیجه گیری کرد که Breyer در واقع هرگز خاموش خود را خط. این همراه با هر چیز دیگری ما یاد گرفته ایم ارائه می دهد قانع کننده حساب که در آن برای تلفن های موبایل نشات گرفته است.

با به نوبه خود کامل (و یا پس او بر این باور بودند) چرا نمی Breyer ادامه رفتن در مورد کسب و کار خود را? بقیه خواننده عزیز سابقه است.

اصلاح, آوریل 8 سال 2020: این قطعه در اصل misstated که در این جلسه از استدلال دیوان عالی کشور دوم تا کنون livestream. این دادگاه سوم-همیشه livestream از استدلال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>