که بررسی گزارش Coronavirus بیماران آزمایش مثبت دوباره پس از بهبودی


A laboratory technician from Dr. Dangs Lab holds a coronavirus testing tube at a drive-through testing service on April 07, 2020 in New Delhi, India.

یک تکنسین آزمایشگاه از دکتر Dangs آزمایشگاه دارای یک coronavirus تست لوله در یک درایو-از طریق تست سرویس در آوریل 07, 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Stringer/گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفته است که بررسی گزارش ها از کره جنوبی است که برخی از بیمارانی که در حال بهبود از coronavirus آزمایش مثبت دوباره در ابتدا پس از تست منفی برای COVID-19. روز جمعه کره جنوبی گفته مقامات 91 بیمارانی که تصور می شد به بهبود از coronavirus آزمایش مثبت دوباره.

مقامات بهداشتی در کره جنوبی می بینی که این ممکن است موارد که در آن ویروس دوباره فعال شد و نه از افراد آلوده شده است دوباره. “در حالی که ما در حال قرار دادن بیشتر وزن فعال به عنوان این ممکن است باعث شود ما در حال انجام یک مطالعه جامع در این زمینه گفت:” Jeong Eun-kyeong, مدیر-کل کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “شده اند وجود دارد بسیاری از موارد زمانی که یک بیمار در طول درمان را تست منفی یک روز مثبت دیگر.”

که گفت آن آگاه بود گزارش و می خواستم اطلاعات بیشتر به سعی کنید به شکل از آنچه آنها چیست. “ما آگاه هستند از این گزارش از افرادی که آزمایش منفی برای COVID-19 با استفاده از روش PCR (polymerase chain reaction) تست و سپس پس از چند روز آزمایش مثبت دوباره” که در بیانیه ای گفت. “ما از نزدیک ارتباط با ما بالينی کارشناسان و کار سخت برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در تک تک آن موارد است. این مهم است که مطمئن شوید که زمانی که نمونه های جمع آوری شده برای تست در بيماران مشکوک روش به دنبال دارد درست است.”

با توجه به این که دستورالعمل یک COVID-19 بیمار می تواند از بیمارستان مرخص شده بعد از تست منفی برای coronavirus در دو آزمون جداگانه داده شده حداقل 24 ساعت از هم جدا. برخی از کارشناسان می گویند که کلید ممکن است که آیا بیماران مبتلا به علائم. “اگر شما علائم اما باید یک تست مثبت آن ممکن است که شما مرده ویروس است که هنوز هم در حال برداشت اما شما نمی توانید انتقال” ABC پزشکی از عوامل و بیماری های عفونی پزشک تاد Ellerin گفت.

Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در روز جمعه گفت که دولت به دنبال این که آیا این امر می تواند یک ایده خوب برای شروع به اعطای گواهی ایمنی از coronavirus. “منظور من این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نه” او گفت:. “این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته. من فکر می کنم آن را در واقع ممکن است برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.” برخی از کارشناسان هشدار می دهند هر چند که خیلی زود به صحبت کردن در مورد ایمنی از coronavirus. اگر چه بهبود COVID-19 بيمار به نظر می رسد که آنتی بادی برای حداقل دو هفته آن را هنوز هم روشن نیست که آیا این ادامه خواهد داد به طور واقعی در آینده است. “ما به سادگی نمی دانم در عین حال آنچه در آن طول می کشد تا به طور موثر محافظت از این عفونت” سحر Bowdish یک استاد آسیب شناسی و پزشکی مولکولی و تحقیقات کانادا صندلی در پیری و ایمنی در دانشگاه مک مستر در اونتاریو می گوید علمی آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>