که Metrosexual?

قسمت یادداشت ها

رسیور حلقه یک پادکست در مورد ترک خوردگی فرهنگی رمز و راز است. در هر قسمت میزبان Willa Paskin طول می کشد در یک فرهنگی, سوال, شی, ایده و یا عادت و صحبت با کارشناسان و مورخان و obsessives را امتحان کنید و کشف کردن که در آن می آید از آنچه در آن به معنی و چرا از آن مهم است.

در سال 2003 کلمه “metrosexual” به معنی خوب و مرتب با جنس مخالف مرد منفجر شد و بیش از همه انگلیسی واژه نامه. آن را مورد تاخت و تاز اخبار تلویزیون و حتی سیاست آمریکا است. در این قسمت از رسیور حلقه ما کشف ریشه های metrosexual و چگونه روند پیش بینی, بازاریابان, دیوید بکهام, جنسیت و شهرو عجیب و غریب چشم برای مرد مستقیم کمک را metrosexual امکان پذیر است. از آن ریشه های اولیه در ’90s به تمام عیار شوق از اوایل 2000s metrosexual شد گذراندن مد زودگذر اما یک مد زودگذر با تأثیر زیادی بر روی راه مردان فکر می کنم در مورد ظاهر خود را. در علاوه بر این به conjuring بازاریابی جمعیتی به ظاهر از هوا نازک از metrosexual کمک به ایجاد یک پل بین گی و راست جهان و ساخته شده برخی از مردان بیشتر مانند بقیه از ما.

ایمیل: [email protected]

این قسمت تولید شده توسط Willa Paskin و بنیامین Frisch.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>