که اصلاح موضع پس از شواهد ظهور است که coronavirus به آسانی گسترش می یابد از طریق هوا ذرات

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اذعان کرد که روز سه شنبه coronavirus می تواند گسترش از طریق شناور در هوا ذرات, اگر چه آن را متوقف کوتاه از آن تغییر دستورالعمل های ایمنی برای مقابله با این بیماری همه گیر در حال انجام. ارزیابی مجدد پس از صدها نفر از دانشمندان در سراسر جهان صحبت کردن در مورد مشاهدات خود از توانایی این ویروس به گسترش از طریق هوا.

در یک نشست خبری که ویژگی های منجر به عفونت پیشگیری و کنترل دکتر Benedetta Alleganzi توضیح داد که “ما اذعان دارد که در حال ظهور شواهد در این زمینه در تمام زمینه های دیگر مورد Covid-19 ویروس و همه گیر و بنابراین اعتقاد ما این است که ما باید باز به این شواهد و درک پیامدهای آن در مورد حالت های انتقال و همچنین در مورد اقدامات احتیاطی که باید گرفته شود.”

تبلیغات:

پس از اشاره کرد که دانشمندان هنوز نمی تواند با دقت مقایسه کنید که چگونه اغلب ویروس های منتقل شده از طریق ذرات معلق در هوا و یا شناور در هوا ذرات مقابل در حال انتقال از طریق قطرات بزرگتر دکتر Alleganzi با اشاره به این که آژانس نیز نمی داند دوز ویروس لازم برای عفونت از ذرات معلق در هوا.

“این زمینه است که واقعا در حال رشد و برای آن شواهدی وجود دارد در حال ظهور است اما این قطعی نیست. اما شواهد نیاز به جمع آوری و تفسیر و ما همچنان به حمایت از این” Alleganzi توضیح داد.

که این اظهارات به دنبال یک گروه از 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف که در اوایل این هفته اعلام شد که آنها با انتشار نامه سرگشاده ای بیان کرد که coronavirus است به مراتب بیشتر مستعد به هوابرد انتقال از قبلا اعتقاد بر این بود. ذرات معلق در هوا و یا قطرات کوچکتر از پنج میکرون می تواند شناور از طریق هوا و در نتیجه ارائه virus ذرات با یک فرصت برای آلوده کردن مردم پس از اولیه عطسه و سرفه و یا شکل دیگری از دفع رخ داده است که آنها می گویند.

تبلیغات:

ماریا ون Kerkove, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی با این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه توضیح داد که یکی از جزئیات مهم از نامه ای است که بسیاری از امضا کنندگان آن هستند مهندسین. این “می افزاید: به رشد آگاهی در مورد اهمیت تهویه که ما احساس می کنیم بسیار مهم است.” او همچنین گفت که “ما شده اند صحبت کردن در مورد احتمال انتقال هوابرد و آئروسل انتقال به عنوان یکی از حالت های انتقال Covid-19 و همچنین قطرات. ما نگاه fomites. ما نگاه مدفوع-دهان و دندان است. ما در نگاه مادر به فرزند. ما نگاه حیوانی به انسان البته به عنوان به خوبی.”

با وجود تصدیق کرد که 239 دانشمندان درست باشد به نگرانی در مورد ذرات معلق در هوا — یک موقعیت است که افرادی که قبلا به طور کامل پذیرفته شده بین المللی سلامت عمومی بدن را متوقف کوتاه از آن تغییر مکان دستورالعمل های بهداشتی. اگر جدی گرفته شود مشاهده 239 می تواند به دانشمندان در ضرورت اقدامات مانند پوشیدن ماسک در خارج از منزل و در اجتماعی از راه دور تنظیمات; داشتن مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن N95 ماسک در حالی که مراقبت از بیماران مبتلا به کروناویروس; به روز رسانی سیستم های تهویه با فیلتر جدید و داشتن آنها را کاهش درجه چرخش و نصب در محیط داخلی چراغ اشعه ماوراء بنفش است که کشتن ذرات شناور در قطرات کوچک.

صحبت کردن با سالن اوایل این هفته در مورد 239 دانشمندان’ نامه امضا دکتر Linsey Marr گفت که “برخی از اقدامات است که در حال حاضر اجرا شده است — از جمله اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و اجتناب از شلوغ فضاهای داخلی — موثر در کاهش هوابرد انتقال COVID-19. ما باید اضافه کنید با توجه به تهویه مناسب ساختمان با هوا در فضای باز. ما فقط نیاز به توجه بیشتر به این تلاش و به آنها برابر وزن شستن دست.”

تبلیغات:

دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی کانون گفت: سالن که “آن را به خوبی درک کرد که aerosolization به عنوان یک حالت انتقال است. بزرگ ناشناخته است چقدر عفونت آن شود و آنچه می تواند اقدامات دیگر مانند مدیریت جریان هوا متفاوت اشعه قرار گرفتن در معرض نور ، کاهش بیش از آن با پوشیدن یک ماسک شستن دست و فیزیکی فاصله.”

این اولین بار نیست که به تازگی دانشمندان به ارائه دیدگاه های جدید در مورد چگونه ذرات معلق در هوا می تواند تسهیل انتقال coronavirus. یک مقاله که اخیرا منتشر شده در مجله فیزیک سیالات استدلال کرد که خشونت تلاطم ناشی از سیفون توالت ارسال می توانید به اندازه کافی ذرات معلق در هوا به هوا به تهدیدی جدی coronavirus خطر عفونت. نویسندگان — یون-یون Li, Ji-وانگ شیانگ و Xi Chen — این استدلال مبتنی بر این واقعیت است که “اصلی ترین راه های انتقال از SARS-CoV-2 قطرات و تماس مستقیم” و اضافه کرد که “لازم به ذکر است که در ماه مارس سال 2020 یک تیم تحقیقاتی از Sun Yat-Sen University یافت می شود که نمونه های مدفوع از تایید برخی از بیماران آزمایش مثبت توسط اسید نوکلئیک تشخیص فراهم می کند که شواهدی وجود دارد که SARS-CoV-2 است که امکان مدفوعی–دهانی انتقال است.”

تبلیغات:

نویسندگان حمایت برای تعدادی از حس مشترک اقدامات لازم برای جلوگیری از توالت انتقال آب از coronavirus از جمله کاهش درب بر روی کاسه قبل از سیفون, تمیز کردن صندلی توالت در دستشویی های عمومی قبل از استفاده از آن و شستن دست یکی به طور کامل پس از دست زدن به دستگیره و دکمه خیط و پیت کردن.

“این مقاله همچنین ممکن است روشن توالت تولید کنندگان و بی درنگ آنها را به تولید بهتر توالت طراحی شده است که در آن درب به طور خودکار در پایین قرار داده و قبل از سیفون و تمیز قبل و بعد از سیفون” نویسندگان اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>