چه کسی می گوید آن را دیده صفر شواهد برای حمایت از کاخ سفید ادعا می کنند که COVID-19 آمد از ووهان آزمایشگاه

سازمان بهداشت جهانی است هل دادن در برابر شواهد رایگان ادعا توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات کاخ سفید که coronavirus پدید آمده از سوی آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان چین اصلی کانون COVID-19 بیماری همه گیر.

“از نظر ما این می ماند نظری” دکتر مایکل رایان که در شرایط اضطراری مدیر به خبرنگاران در ژنو در روز دوشنبه ، “ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات یا شواهد خاص از دولت آمریکا مربوط به ادعا منشاء ویروس.”

تبلیغات:

رایان گفت که “خواهد بود بسیار مایل به دریافت هر گونه اطلاعات” است که وانمود برای نشان دادن منشاء کروناویروس گفت: این امر می تواند یک “قطعه بسیار مهم از بهداشت عمومی اطلاعات برای آینده کنترل است.”

“در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود گفت:” رایان “اما آن را دشوار است برای کسانی که به کار در یک خلاء اطلاعاتی در این زمینه است.”

رایان نظرات پس از آمریکا, وزیر مایک Pompeo ادعا کرد در یک ABC مصاحبه یکشنبه که وجود دارد این است که “شواهد زیادی” نشان ویروس سرچشمه در ووهان موسسه ویروس شناسی.

تبلیغات:

Pompeo نشده قرار شواهد پشت خود را ادعا می کنند و پرهیاهو و تناقض خود را بعد از آن در مصاحبه هنگام فشرده توسط ABC مارتا Raddatz.

“بهترین کارشناسان تا کنون به نظر می رسد فکر می کنم آن را انسان ساخته شده است. من هیچ دلیلی برای کافر که در این مرحله” Pompeo گفت.

خواسته لحظاتی بعد در مورد یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط ایالات متحده آمریکا مدیر اطلاعات ملی که بیان توافق با “گسترده اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” Pompeo اعلام این خبر گفت: هیچ دلیلی برای شک و تردید که دقیق است در این نقطه است.”

تبلیغات:

تماشا کنید:

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن — که بارها و بارها سرزنش دولت چین برای COVID-19 pandemic — ادعا می شود آگاه از شواهد نشان می دهد که coronavirus سرچشمه در ووهان آزمایشگاه اما حاضر به انتشار آن به مردم است.

“من نمی توانم به شما بگویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک نشست خبری وقتی پرسید که آیا او می تواند استادانه درست شده در اطلاعات او ادعا می کرده اند. “من اجازه داد تا به شما بگویم که.”

تبلیغات:

به گزارش نیویورک تایمز در هفته گذشته که ارشد تهمت مقامات دولت در حال هل دادن آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به “شکار برای شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه که دولت آزمایشگاهی در ووهان چین شد منشاء شیوع کروناویروس.”

“برخی از اطلاعات تحلیلگران نگران هستند که فشار از مقامات دولت را تحریف ارزیابی در مورد ویروس و آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سلاح سیاسی در تشدید نبرد با چین بیش از یک بیماری است که آلوده بیش از سه میلیون نفر در سراسر جهان” بار گزارش شده است.

با وجود تهمت و دولت هوش بخش فشار مبارزات انتخاباتی و ادعا می کند در ریشه های, ویروس, اعضای پنج چشم هوش شبکه ای متشکل از آمریکا و استرالیا و نیوزیلند و کانادا و انگلستان باید شک بازیگران در کاخ سفید ادعا می کنند که شیوع نشات گرفته از ووهان ویروس شناسی آزمایشگاه.

تبلیغات:

“اطلاعاتی مشترک میان پنج چشم سازمان ملل نشان می دهد و آن را بسیار بعید است که این شیوع کروناویروس پخش شد به عنوان یک نتیجه از یک حادثه در یک آزمایشگاه” سی ان ان گزارش روز دوشنبه با استناد به دو ناشناس اطلاعاتی غربی مقامات.

“این بسیار محتمل است که آن را به طور طبیعی اتفاق می افتد و این که انسان پس از انسان و حیوان تعامل” یک مقام گفت.

Dr. Anthony Fauci بالا متخصص بیماری های عفونی در آمریکا تکرار آن موقعیت دوشنبه در مصاحبه با نشنال جئوگرافیک.

تبلیغات:

“اگر شما نگاهی به تکامل این ویروس در خفاش ها و آنچه در خارج وجود دارد در حال حاضر [شواهد علمی] بسیار به شدت متمایل به سمت این می تواند نه به طور مصنوعی و یا به عمد دستکاری شده” گفت: Fauci. “همه چیز در مورد گام به گام تکامل در طول زمان به شدت نشان می دهد که [این ویروس] تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد گونه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>