که می گوید: برخی از COVID-19 دارو می تواند بیماری — اما هیدروکسی کلروکین بی اثر است

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد که در حال درمان است که به نظر می رسد به حد شدت یا طول COVID-19 و امیدوار هستند که مطالعه چهار یا پنج نفر از امیدوار کننده ترین ،

“ما برخی از درمان است که به نظر می رسد در مطالعات اولیه محدود کردن شدت یا طول بیماری اما ما لازم نیست که هر چیزی که می تواند کشتن و یا جلوگیری از ویروس” که سخنگوی مارگارت هریس توضیح داد: در طول یک جلسه با توجه به انتخاب. او افزود: “ما به طور بالقوه مثبت داده اما ما باید برای دیدن اطلاعات بیشتر به 100 ٪ اعتماد به نفس که ما می گویند این درمان بیش از آن یکی است.”

تبلیغات:

سالن صحبت با دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان. او همچنین موسس و مدیر عامل سابق از ژنوم انسان علوم است و در حال حاضر صندلی و رئیس بهداشت جهانی فکر می کنم تانک دسترسی بین المللی سلامت.

“من اعتماد سازمان بهداشت جهانی” Haseltine گفت: سالن زمانی که خواسته در مورد اینکه آیا یافته های خود را در حال معتبر داده است که افرادی که مورد حمله قرار گرفته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “چین-محور” و داشتن “از دست رفته تماس” با هشدار در مورد COVID-19 زودتر. Haseltine اضافه شده است که آنها “با کیفیت بسیار بالا مشاوران و آنها به طور کلی بسیار دقیق” و گفت که کسانی که محکوم که “هستند و نه قابل اعتماد خود را.”

در همان زمان Haseltine هشدار عمومی در برابر اغراق معنی که گزارش آن قابل اعتماد است اما لزوما نشان می دهد که ما از جنگل از نظر این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“آنچه آنها می گویند تا آنجا که من می توانم بگویم با توجه به این نقل قول این است که ما باید برخی از درمان است که به نظر می رسد در مطالعات اولیه محدود کردن شدت یا طول بیماری اما ما لازم نیست که هر چیزی که می تواند به توقف ویروس. است که دقیقا درک من از وضعیت فعلی” Haseltine گفت: سالن. او همچنین اذعان کرد که این گزارش تحقیر هیدروکسی کلروکین اثربخشی به عنوان یک COVID-19 دارو. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ این دارو قرار است منافع است.

“این گزارش نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین بی اثر است هیچ اثر قابل اندازه گیری بر علائم هیچ اثر قابل اندازه گیری در اصلاح این دوره از COVID-19. شواهدی وجود دارد که می توان آن را مضر برای بیماران” Haseltine توضیح داد.

دکتر اریک Feigl-دینگ اپیدمیولوژی و ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی هشدار داد مردم به اشتباه تفسیر که یافته های بیش از حد خوشبینانه نور است.

تبلیغات:

“آن را نمی کاهش مرگ و میر قابل توجهی” Feigl-دینگ توضیح داد. “وجود دارد در واقع دو دادگاه که بیرون آمد در همان روز. بزرگتر دادگاه تنها نشان مرزی پیشنهاد کاهش مرگ و میر و پس از آن وجود دارد یکی دیگر کوچکتر آزمایشی است که همچنین نشان نمی دهد هر گونه مرگ و میر تفاوت ندارند. من فکر می کنم نکته اصلی این بود که بیماری و یا مدت بیماری. پس از آن یک گلوله سحر و جادو آن را کوتاه بیماری 31 درصد آن را نمی گذارد و میر قابل توجهی است. این سخت است برای گفتن. وجود دارد با شدت بهم زدن غوطه دادن مواد مخدر وجود دارد, اما بسیاری از داروهای دیگر در خط لوله.”

Feigl-دینگ اضافه شده است که این به این معنی نیست که او معتقد است که مردم نباید امیدوار در مورد این که به مطالعه.

تبلیغات:

“من فکر می کنم مردم باید نگاه کنید و ببینید که وجود دارد امید” Feigl-دینگ توضیح داد. “اگر شما نگاهی به تاریخ از HIV و مواد مخدر و امروز ما باید یک کوکتل است که با این نسخهها کار در یک ترکیب است که می تواند اساسا مدیریت ایدز فقط یک بیماری مزمن و نگه داشتن این ویروس در چک. اما آزمایش های اولیه اچ آی وی تمام شد نیمه مانند متوسط. اما پس از آن ما ساخته شده است تا مانند یک مجموعه مانند یک کوکتل است که با هم کار کرده فوق العاده است.”

او افزود: “اما این طول می کشد زمان. این ویروس بسیار جدید است. به طور معمول آزمایش را در سال, و یا اگر نه ماه و ماه برای راه اندازی. ما در حال مسابقه در برابر زمان در اینجا. من فکر می کنم آزمایش های اولیه نشان می دهند وعده داده است.” او همچنین اشاره کرد که در حالی که “وجود دارد بسیاری از امیدوار کننده مواد مخدر هیچ گلوله نقره ای. . . . و خواهیم دید که چگونه مانند ترکیبی از داروهای مختلف با هم کار کنند.”

از روز شنبه بیش از 4.2 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 با حدود 290,000 از آنها در حال مرگ با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی را COVID-19 نقشه. این شامل بیش از 1.3 میلیون نفر تشخیص داده شده در ایالات متحده از آنها بیش از 81,000 فوت کرده اند. صحبت کردن سالن در ماه مارس Haseltine استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران ساخته شده بود همه چیز بدتر است.

تبلیغات:

“او باید به ما هشدار آن را در آینده” Haseltine گفت: سالن. “او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

او افزود: “این که چگونه چینی کنترل این بیماری همه گیر. کسی که قرار بود محدود به یک اتاق هتل به مدت حداقل 14 روز از زمان قرار گرفتن در معرض. و آنها در خدمت وعده های غذایی توسط hazmat چادری پرداختند. آنها اجازه نداشتند برای باز کردن درب خود را. و حتی امروز اگر شما به چین از خارج شما نیاز به انجام این قرنطینه در خانه بدون باز کردن درب خود را برای 14 روز. اگر شما آمده ام از شهر دیگری در چین به پکن به عنوان مثال — شما رو به خود قرنطینه برای 14 روز. حتی اگر آن را یک کم بروز منطقه شما باید به خود شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>