Moloch sits onstage at the Oscars.

یک هنرمند رندر از شاه سلیمان اسکار نبوت است.

همیشه از لوئیس B. مایر اولین پیشنهاد این ایده در یک ضیافت خصوصی و اتاق ناهار خوری عمیق در زیر لس آنجلس’ سفیر هتل در ژانویه 1927, Academy of Motion Picture Arts and Sciences اختصاص داده شده به یک هدف: برای تولید یک تخته سنگ از برندگان اسکار که بسیار ملعون بنابراین بد و بنابراین بر خلاف قوانین خدا و طبیعت که زوزه عذاب از علاقمندان به سینما در سراسر جهان بیدار Azathoth از deathless خواب در مرکز جهان خارق زمان و فضا برای همیشه جدا و طلوع در سن Excruciation. اگر چه این آکادمی دارای پشتکار دنبال مایر چشم انداز کیهانی نابودی در دست غیر قابل بیان خدایان سالمند در دهه های پس از خود را نامقدس مناسک همیشه شکست خورده است.

یا تقریبا شکست خورده است: در سال 2006 این جایزه تقریبا در درک آن. در لحظه تصادف اعلام شد به عنوان بهترین عکس برنده یک نگهبان شب در محل هتل سفیر سپس اواسط تخریب, گزارش شده است که دیوارهای سفارت سالن چکیده خون و شب پخش از ایستگاه های رادیویی محلی در KDLD بود به طور خلاصه قطع صدای شنیع غیر انسانی صدای خنده با افتضاح لذت. اگر چه جهان نابود شد آن شب شب نیست از دست دادن کل: فیلیپ سیمور هافمن برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد و صبح روز بعد یک سرایدار در لس آنجلس کتابخانه مرکزی کشف یک اتاق مخفی در مرکزی برج حاوی بقایای شهر سابق کتابدار Mary L. Jones’ آزمایشگاه کیمیاگری. جونز’ نوت بوک مدتها بود که ارائه شده است ناخوانا توسط عناصر اما یک ورق از پوست گوساله با منشا ناشناخته ناخوانا با آنچه در ابتدا به نظر می رسد یک نوع از Agrippa را آسمانی الفبا به نحوی جان سالم به در برد.

دو هفته پیش که رفته بود در نهایت کشف رمز—معلوم شد آن نوشته شده بود در Wingdings—و اگر چه از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از آن به طور کامل تصدیق آن به نظر می رسد Necrocinematicon, افسانه نبوت از عذاب گفته شده است نوشته شده توسط شاه سلیمان در طول مطالعات خود را به خدا کنعانی Moloch. خبر خوب این است که جونز رفته اضافه خواهد شد مراتب به درک ما از جهان باستان است. خبر بد این است که سلیمان, کار در حدود 927 B. C., به نظر می رسد باید به نحوی نوشته شده است شرح 92nd جوایز اسکار: “بابل بزرگ طلوع خواهد کرد یک بار دیگر به غرب و همه جهان خواهد شریک شدن از گناهان و آفت و آنها را آنها را مذاب تندیس به عبادت و ارائه آن 91 فداکاری اما در 92ndمهر و موم باز خواهد شد.” غریبه هنوز آن را به پایان می رسد با آنچه به نظر می رسد بیشتر یا کمتر معتبر رای گیری برای سال 2020 مراسم اسکار. متکلمان و فصل جوایز کارشناسان می گویند که اگر جزایر را انتخاب بدون شک برای یک وحشتناک اسکار, مراسم آنها به نظر نمی رسد انتخاب شده اند بر اساس کیفیت فیلم در سوال اما نه به میزان درد و رنج و سردرگمی آنها می شود اگر آنها برنده در دسته خود را.

اگر چه Necrocinematicon نبوت است فقط یک لیست از دسته بندی ها و نام را شامل نمی شود هر گونه تفسیر برندگان ما رسیده به occultists و جوایز مسابقه ناظران—همه از آنها عاقل تر از جزایر وقتی که می آید به تصویر حرکت صنعت به این معنا که آن وجود نداشت در جزایر روز—سعی کنید به کشف کردن آنچه ما می توانیم انتظار برای دیدن اتفاق می افتد در این سال جایزه اسکار. در اینجا است که تخته سنگ اسکار نبوت divined از نوشتههای سلیمان پادشاه خود را. انگشتان عبور.

بهترین بازیگر زن نقش دوم: اسکارلت جوهانسون جوجو خرگوش

این جایزه برای اولین بار از شب خواهد بود ناامید کننده, شاید, اما به خصوص نمی شوم تا زمانی که جوهانسون در نیمه راه از طریق یک اجرا از آسیاب سخنرانی شروع به صحبت کردن به زبان. او را به عنوان تعجب هر کسی و به سرعت طلیعه کردن مرحله.

مستند (ویژگی): 92nd جوایز اسکار

اولین لحظه واقعا نگران کننده غرابت در این مراسم خواهد آمد که مجری Will Ferrell باز پاکت برای برنده شدن از ویژگی های مستند و در می یابد که برنده است ظاهرا (a) برنامه تلویزیونی (b) است که در حال حاضر در حال پیشرفت است. بسیاری از مخاطبان بر این باورند این به یک شوخی تا اسکار کارگردان Glenn Weiss حرکت stiffly و غیر طبیعی به عنوان اگر اندام خود را نمی شد به طور کامل تحت کنترل خود برگ تولید غرفه به صورت مرحله به قبول کردن یک جایزه به او است واجد شرایط برای یک برنامه تلویزیونی او هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید کارگردانی. او خواهد شد با تشکر از “فیلم” تلو تلو خوردن در خارج از صحنه و هرگز دوباره دیده است.

آرایش و مو: شیطان: معشوقه شیطان

هیچ کس درگیر در ارائه این جایزه را متوجه خواهد شد که کارت خوانده شده “شیطان: از شر” نه “پل Gooch, Arjen Tuiten و دیوید سفید برای شیطان: معشوقه شیطان.” خوشبختانه او را به نگه داشتن کینه.

“و آنها را آنها را مذاب تندیس به عبادت و ارائه آن 91 فداکاری اما در 92ndمهر و موم خواهد شد باز.” — سلیمان پادشاه از جونز رفته

طراحی صحنه و لباس: Jojo خرگوش

به عنوان با یوهانسون به نفع هیچ کس خواهد بود بیش از حد نگران یکی دیگر از اسکار رفتن به جوجو خرگوش تا سخنرانی ادای احترام به طراح کمپانی Hugo Boss که در کار بود جمله الهام بخش برای جوجو خرگوش‘s لباس.

طراحی و تولید: The Hollywood & Highland مرکز

یک بار دیگر ارایه خواهد شد و پا به حالت صاف در محتویات خود را در پاکت نامه. این بار با هیچ کس تا به حال این جایزه به این بیچاره حسابداران از PricewaterhouseCoopers) بیرون آورده میشوید سعی کنید به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است. اما به عنوان مجریان ازدحام روی صحنه کارت با نام جایزه برنده خواهد شد پاره پاره از یکی از دست های خود را با یک وزش ناگهانی باد شناور از طریق هوا (دنبال شده توسط PAs) و خروج اضطراری و زمین در دهان یکی از فیل ها که بافندگی بیش Hollywood & Highland, جایی که آن را پشت سر هم به شعله های آتش و نابودی از بعد ما برای همیشه لطفا برای.

فیلمبرداری: لارنس شیر Joker

این فقط یک نرمال جایزه اسکار را برای بذله گواست که باعث خواهد شد به اندازه کافی درد و رنج همه خود را در آن.

ویرایش صدا: Joker

وجود دارد بدون نیاز به هر چیزی فوقالعاده به اتفاق می افتد برای یک بذله گو برنده لطفا Azathoth جهانخوار.

میکس صدا: Joker

Azathoth را دوست دارد بذله گو است آنچه که ما در حال نبوت. آن را مانند فیلم های مورد علاقه خود عملا.

بین المللی از ویژگی های فیلم: Joker

این یکی را یک ناامیدی بزرگ برای انگلاما نه به خدایان سالمند.

ویرایش فیلم: ناشناخته

در لحظه ای که برنده برای ویرایش فیلم است اعلام کرد که تلویزیون پخش خواهد شد به طور غیر منتظره قطع به مرور زمان شات از یک تجزیه فاکس. با مدیر Glenn Weiss هیچ جا یافت می شود پس از خود را غیر منتظره جایزه اسکار را به هیچ کس در این مراسم متوجه خواهد شد و برنده ویرایش فیلم جایزه اسکار هرگز شناخته شده است.

بازیگر نقش دوم: آنتونی هاپکینز دو پاپ

تلویزیون پخش خواهد شد ناگهان سر در وسط آنتونی هاپکینز’ سخنرانی پذیرش گرفتن دو دقیقه هاپکینز’ پنج دقیقه عملکرد است که زبان سر و صدا او را در سکوت بره ها.

فیلم سینمایی انیمیشن من از دست من بدن

اسکار برای فیلم پویانمایی اهدا خواهد شد به من از دست رفته بدن من بدون حادثه جز این که مانیتور مرحله که قرار بود برای نشان دادن یک کلیپ از این فیلم به جای نشان دادن دانه دانه سیاه-و-سفید فیلم از یک دست از شکوه و شناور بی وقفه در درجه اعتبار ساقط است.

فیلم کوتاه (انیمیشن): “فیلمبردار انتقام”

آن است که روشن نیست به هر کسی که چرا پاکت تقاضا است که جایزه اسکار برای فیلم کوتاه انیمیشن بود با توجه به “فیلمبرداری انتقام” یک پیش از اتحاد جماهیر شوروی تجربی stop-motion فیلم از سال 1912 در آن carapaces از حشرات مرده ساخته شده است به تصویب یک داستان ترسناک از زنا و انجمن انتقام. آن است اما روشن است که این سوسک که شروع جریان از این جایزه پاکت های بسیار واقعی و بسیار گرسنه است.

مستند (کوتاه موضوع): “ضعف قلب نیست, فروش منصفانه بانوان”

این است که حتی یک فیلم آن را جام جم دستی, فیلم سینمایی طراحی شده برای آموزش فروشندگان برای موفقیت در متقاعد کردن زنان به خرید یک 1960 Chevrolet Corvair های نا امن در هر سرعت ، لحظه ای که پاکت را باز کرد رنگ پریده صدا شنیده خواهد شد در سراسر تئاتر intoning “اگر چه یک زن حساس به رنگ و سبک و احتمالا اکثر بلافاصله جذب آنها آن را حقایق را به امضای او در نظم.”

جلوه های بصری: Avengers: Endgame

Azathoth را دوست دارد این فیلم.

فیلم کوتاه (زنده): “Electrocuting یک فیل”

“Electrocuting یک فیل” توماس ادیسون 1903 فیلم از مرگ درهم در جزیره ادم ساده لوح نمی خواهد در واقع برنده این جایزه است. هیچ کس برنده این جایزه است. اما “Electrocuting یک فیل” را خود به خود بازی در مانیتور پشت آنها را به عنوان جوایز مجریان باز کردن پاکت و سر خود را پشت سر هم به شعله های آتش. پخش قطع خواهد شد به یک واکنش جمعیت و صدای رعدآسای خنده و تشویق حضار را بازی بیش از فیلم های کوتاهی از صدها ستاره, هیچ یک از آنها در حال خنده یا کف زدن. هنگامی که دوربین را برمی گرداند به مرحله ارائه خواهد شد که به طور کامل از بین رفت.

نوشتن (فیلمنامه اقتباسی): Jojo خرگوش

به عنوان جزایر می دانستم که وجود دارد هیچ رمان است که نمی توان با اضافه کردن یک خیالی هیتلر به آن است. در نهایت این آکادمی را تصدیق این حقیقت است.

Writing (Original Screenplay): انگل

بونگ جون-هو و هان های جین-برنده خواهد بود در نیمه راه به مرحله قبل از مجریان—دو بازیگر که به نظر می رسد آشنا اما که چهره حفظ مات و تغییر—دفعات بازدید: بقیه این کارت مشخص است که این انگل در سوال این است که با مشعل-ال کرم که خواب نیست که بی درنگ فوران از این مرحله و تا بدشانسی فیلمنامه نویسان است.

موسیقی (Original Score): رندی نیومن, ازدواج, داستان
موسیقی (آهنگ اصلی): “من نمی توانم به شما اجازه پرتاب خود را دور” رندی نیومن

رندی نیومن برنده نیست که همه تعجب آور اما عملکرد انفرادی خود را از “O Fortuna”—تحویل در اصل لاتین و آواز در نیومن را avuncular سبک—چه خواهد شد هر کسی انتظار داشتم.

بازیگر در یک نقش پیشرو: Joaquin Phoenix, Joker

حتی Azathoth قدردانی عملکرد این برق.

بازیگر نقش مکمل زن در یک نقش پیشرو: جودی گارلند Renée

این واقعا یکی از هولناک ترین جوایز سخنرانی در اسکار تاریخ اگر چه لحظه ها که در آن حلقه گل با تشکر لوئیس B. مایر خواهد بود بسیار لمس کردن.

کارگردانی: Todd Phillips, Joker

به عنوان فیلیپس طول می کشد مرحله به دریافت جایزه اسکار, دیوار تئاتر دالبی خواهد فرو ریختن و سقوط دادن یخ زده و وحشت زده مخاطبان خود را در اولین نگاه اجمالی از وهم آور نور آبی جریان از منهول و فاضلاب در امتداد بلوار هالیوود.

بهترین تصویر: Joker

Azathoth پیروزی کامل خواهد بود و سن Excruciation آغاز خواهد شد به صورت جدی. پس از آن می شود بنابراین می شود آن را پس از آن می شود انشاءالله.

ما باید صبر کنید تا روز یکشنبه به ببینید که چگونه دقیق سلیمان اسکار نبوت معلوم می شود اما یک چیز قطعی است: آن را برای رفتن به یک شب بزرگ برای فیلم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی