که فیلم را برنده بهترین تصویر ؟

این اسکار سوال مردم همیشه علاقه مند, مهم نیست چرا که هر کس می خواهد مورد علاقه خود را مدعی را به نفع خود. و اگر آن را روشن به نظر می رسد در حال حاضر که فیلم نمی برد (ببخشید کمی زنان fans), هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد آن فیلم را جایزه بزرگ یکشنبه شب.

از نه نامزد پنج به نظر می رسد که انرژی پشت سر آنها رفتن به فینال از ساعت هالیوود در بزرگترین شب. شما می توانید یک مورد برای هر یک از آنها, اما همه آنها دارای نقاط ضعف بیش از حد. در اینجا به همین دلیل هر یک از این پنج فیلم می تواند برنده و به همین دلیل آنها ممکن است به خانه و دست خالی.

باهوش ترین پول در بهترین تصویر مسابقه است که در سال 1917مدیر سام مندس ویژگی های مارول از جنگ ، اگر شما نیاز به می دانم که چرا آن را به بهترین تصویر frontrunner خوب, فقط بازخوانی عبارت “ویژگی های مارول از جنگ.” به ظاهر در یک (خوب ظاهر شات در دو طول می کشد به دلایل که تشکیل یک اسپویلر) فیلم می فرستد و بینندگان در یک ماموریت از جان گذشته در سراسر فرانسه از هم جدا شده توسط جنگ جهانی اول در کنار دو مرد جوان انگلیسی مبارزه برای ارائه یک پیام حیاتی به سرهنگ.

قبل از این عرضه در روز کریسمس بسیاری از اسکار صاحب نظران فکر 1917 را کوچک اتاق به مانور در چنین کوتاه اسکار فصل است. یک فیلم منتشر شد که در اواخر سال نشده برنده بهترین عکس در قسمت مربوطه اسکار پس از میلیونر زاغه نشین که در روز کریسمس سال 2008. و قابل توجه زاغه نشین تا به حال به نمایش در تمام عمده سقوط جشنواره تا مردم فرصتی برای دیدن آن را به خوبی در پیشبرد; 1917 نیست.

اما فشرده تقویم به پایان رسید تا بودن یک مزیت بزرگ برای سال 1917که آمار دقیقا در زمان مناسب را سریع صعود به frontrunner بدون شانس خود را برای هر گونه واکنش جدی به مجموعه. پس از فیلم هایی مانند The Irishman و Once Upon a Time in Hollywood دیدم وزوز خود محو شدن در سال 1917 وارد به ارائه یک گزینه جایگزین برای کسانی که عشق بزرگ بودجه کیفیت, سرگرمی, پویا است که دشوار است به تصور اتفاق می افتد ترجیحی در اسکار رای گیری نیز هست که در آن بسیاری از رای دهندگان به احتمال زیاد رتبه این فیلم در دوم و یا سوم. در سال 1917 برنده بهترین درام جایزه گلدن گلوب و همچنین جوایز برتر از انجمن صنفی تولید کنندگان و مدیران انجمن صنفی همه مهم اسکار bellwethers. آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد قرار است برای آسان جیغ وداد بازی کردن به شکوه و عظمت.

به جز …

چرا آن را نمی ممکن است برنده: سال 2020 بیش از هر سال دیگر احساس می کند مانند یک که در آن بهترین عکس جایزه اسکار را به فیلم می آید که در مکان دوم را در اکثر رای دهندگان رتبه-انتخاب برگه های رای. و در حالی که در سال 1917 اتحاد بزرگ “من دوم-فیلم مورد علاقه از سال است!” انرژی وجود دارد یکی دیگر مدعی است که به نظر می رسد حتی بهتر آماده برای بهره مندی از چنین روحیۀ: فیلم بعدی در این لیست است. —امیلی VanDerWerff

وجود دارد هر تعداد از موانع ایستاده در انگل‘s در راه است. آن را ندارد هر بازیگری نامزد (سپس دوباره نه 1917). با تنها شش نامزد در مجموع آن را یکی از کمتر نامزد دریافت جایزه بهترین تصویر نامزدها به ندرت فرخنده موقعیت. و شاید بزرگترین مانع از همه این است که آن را ساخته شده در کره جنوبی است و در گفت و کره ای و فیلم در یک زبان غیر از انگلیسی تا به حال برنده بهترین تصویر. (فوق میلیونر زاغه نشین شامل امتداد طولانی که در آن تنها به زبان هندی سخن گفته است, اما آن را نیز شامل مقدار زیادی از زبان انگلیسی و تامین می شد و ساخته شده توسط یک آمریکایی studio.)

هنوز انگل واقعا خوب شات در برد. وجود دارد یک دلیل بزرگ این فیلم برنده جوایز برتر از بیشتر برای تلفن های موبایل های کارگری بیش از هر فیلم دیگر (آن را گرفته و پنج به سال 1917 و جوجو خرگوش‘s چهار در هر): این فیلم در این مسابقه که بیشتر احساس می کند مانند آن صحبت می کند به سمت راست در حال حاضر.

با آن داستان نابرابری درآمد و سرمایه داری ایجاد حفره غنی در برابر فقیر انگل‘s داستان صحبت می کند به بسیاری از ارشد مسائل زمان ما است. اما آن را نیز یک محرک و جست و خیز سرگرم کننده در مورد یک خانواده از هنرمندان و برخی از عجیب و غریب و اسرار پنهان در خانه افراد ثروتمند آنها سعی می کنند به grift. و در بالای همه است که آن را دوست داشتنی و حرکت درام در مورد روابط در یک خانواده صمیمی.

بنابراین اگر انگل قابل توجهی از موانع ایستاده در راه پیروزی آن نیز دارای مزایای قابل توجهی به شناور آن است. (صدمه دیده است نیست که مدیر Bong Joon-ho شده است یک لذت واقعی در کمپین مدار.) اغلب موانع بالاتر نسبت به افزایش است که هر اسکار مدعی می شود از مزایای آن اما در دو فیلم مسابقه به عنوان این یکی به طور فزاینده ای به نظر می رسد underdog اغلب به نفع شک. در سال 1917 امن پول شرط اما انگل است این فیلم که به نظر می رسد به احتمال زیاد در مکان دوم را در بیشتر برگه های رای.

چرا آن را نمی ممکن است برنده: بالا را ببینید re: غیر انگلیسی زبان فیلم. تا آنجا که آکادمی ادعا می شود یک جایزه برای سینما در کل این بسیار بدیهی است که یک آمریکایی جایزه داده شده توسط یک درجه اول آمریکا رای بدن. تغییر خواهد کرد که برخی از سال است. این هنوز روشن نیست که آیا 2020 است که در سال. —EV

بذله گو بود و به احتمال زیاد بیشتر صحبت در مورد فیلم های 2019 با توجه به بررسی های اولیه که انتقاد خود را آشکار همدردی با خشونت و خشم طرفداران که تهدید به خشونت است. آن را بالاترین نان در دفتر جعبه را در میان بهترین فیلم های منتخب. و آن چنان محبوب بود که عاقبت و دیگر “مرزی” مستقل داستان منشاء مانند آن به احتمال زیاد در راه — نهایی رای اعتماد از یک فیلم در استودیو.

بذله گو بود و همچنین جشن سال گذشته بالای 10 بگیر اگر نه از خود شخص اسکار نامزد. این عرضه در معتبر جشنواره فیلم ونیز در ماه اوت که در آن برنده آرزو شیر طلایی و هشت دقیقه ایستاده تشویق می کردند. آن برنامه ریزی شده بود در برجسته دیگر سقوط جشنواره از جمله تورنتو و نیویورک به دست آورده و متوسط به بررسی مثبت از منتقدان به طور کلی. در طول فصل جوایز آن کشیده 151 پیشرو نامزد و برنده 57 از آنها. و آن را به ترین فیلم نامزد دریافت جایزه در سال 2020 اسکار نیز به دست آورده گره برای آن کارگردان, فیلمنامه, فیلمبرداری, و ستاره Joaquin Phoenix, در میان دیگران.

بنابراین بذله گو است که به خوبی موقعیت برنده بهترین تصویر از رفتن به اسکار اگر رای دهندگان به دنبال یک فیلم است که به بهترین وجه نشان دهنده صنعت فیلم در سال 2019. آن را نیز به عنوان جذاب انتخاب برای کسانی که بر این باور است که نشان دهنده اصلی و راه های خلاقانه برای نگاه معاصر با مسائل داغ دکمه مانند نابرابری مردانگی و حمایت از مسائل مربوط به سلامت روان (هر چند من مخالف). فیلمسازان به نظر می رسد مانند آن را بیش از حد, که بدان معنی است که آکادمی ساخته شده تا به طور کامل از متخصصان صنعت — می تواند آن را به عنوان به خوبی.

چرا آن را نمی ممکن است برنده: ممکن است مطلق در همه جا از بذله گو است خسته, مردم, نه به ذکر است که آن را به یک قوی مشروط مخالفان. (برای تمام محبوبیت خود را تنها به دست آورده B+ Cinemascore در آخر هفته باز آن که نشان می دهد که بالا جعبه دفتر درآمد نیست همیشه مرتبط به مشتریان خوشحال.) و دیگر فیلم های محبوب مقابله با مشابه مسائل اجتماعی (نگاه کنید: انگل) و یا کلاسیک آکادمی-pleasers (نگاه کنید به: 1917 و Once Upon a Time in Hollywood). به نظر می رسد به احتمال زیاد است که سیمرغ را به خانه جایزه اسکار برای عملکرد خود را اما این فیلم پیتر را در آن دیگر نژادها. —Alissa Wilkinson

با 1917 و The Irishman ترین نامزد Once Upon a Time in Hollywood نیست بهترین تصویر frontrunner اما هنوز هم چیزهای زیادی برای رفتن آن. اولین و مهمترین ممکن است آن موضوع: کوئنتین تارانتینو در طول تاریخ بازنگری درام-کمدی است که در هالیوود از 50 سال پیش, زمانی که برخی از اعضای آکادمی هنوز هم به یاد داشته باشید از روی علاقه. آن را در مورد یک لحظه از تغییر بزرگ در صنعت فیلم از یک نوع اقدام به دیگری و در مورد احساس به عنوان اگر شما در حال منسوخ شدن در یک جهان در حال تغییر — که می تواند با طنین آن هنوز در خانه هنوز هم عمدتا سفید و نر آکادمی.

این هم واقعا خوب فیلم که را کشیده در 108 برنده از آن 298 نامزد در طول فصل جوایز از جمله گلدن گلوب برای بهترین فیلم — موزیکال یا کمدی. تارانتینو است که یک مدیر قوی و فیلمنامه زلال و باهوش, پر از شخصیت های جذاب و محور محبت برای دوران گذشته است. به نظر می رسد با اجرای قوی از لئوناردو دی کاپریو و براد پیت (هر دو نامزد دریافت جوایز بازیگری) و همچنین مارگوت رابی که نقش شارون تیت. به علاوه بسیاری از اعضای آکادمی را احتمالا دیده می شود این فیلم از آن بیرون آمد تمام راه برگشت در تابستان. همه این چیزها به خوبی جواب برای شانس خود را.

چرا آن را نمی ممکن است برنده: حرکت پشت فیلم های دیگر — به خصوص انگل و 1917 — به نظر می رسد بسیار قوی تر است. و با بذله گوبه نظر می رسد مقدار زیادی احتمال دارد که براد پیت را جمع آوری اولین اسکار بازیگری در حمایت از بازیگر دسته (پیت تنها تا کنون برنده قبلا برای تولید 2014 بهترین تصویر برنده 12 سال یک برده). به همین ترتیب تارانتینو ممکن است nab یک فیلمنامه جایزه به خصوص پس او برنده چندین بار در حال حاضر در این فصل است. اما بهترین تصویر به نظر می رسد به احتمال زیاد به زمین در جاهای دیگر. —AW

به یاد داشته باشید که چگونه انگل برنده پنج عمده اتحادیه جوایز نسبت به سال 1917‘s چهار ؟ به یاد داشته باشید که وجود دارد فیلم دیگری در این گفتگو ؟ مانند 1917, جوجو خرگوش موفق به کسب چهار جداگانه جوایز برتر از هالیوود جوایز انجمن از جمله انجمن صنفی نویسندگان جایزه برای بهترین فیلمنامه اقتباسی. (افشای: من یک عضو از انجمن صنفی نویسندگان. من برای رای دادن نیست جوجو خرگوش. ببخشید جوجو.)

جوجو خرگوش نیز ساخته شده توسط Searchlight Pictures (که قبلا Fox Searchlight) یک بار اسکار بازیکن که برنده بهترین عکس به تازگی به عنوان 2018 با شکل آب است و یک شرکت با دیزنی جیب عمیق پشت آن است. (انگلدر مقابل کمتر پول به پرتاب در یک اسکار کمپین به دلیل کوچک کننده نئون.)

آیا هر یک از این معنی هر چیزی ؟ نه واقعا. اما بسیاری از مزایای که به نظر می رسید مانند آنها را جوجو بهترین تصویر frontrunner اولیه در آن مردم انتخاب جایزه در تورنتو جشنواره فیلم جنگ جهانی دوم-عصر تنظیمات آن گلهای نویسنده/مدیر Taika Waititi — هنوز هم حال و اختصاص. فیلم فوق العاده تفرقه با بسیاری از پیدا کردن آن با استفاده از گسترده کمدی مرزی و یا حتی آشکار توهین آمیز است. اما آن را دارای طرفداران خاص خود را دارد و آن اسکار کمپین (شامل ستاره فیلم فلش نشانه صلح بوده است هوشمند که شاخی اسکار کمپین نوع راه است.

چرا آن را نمی ممکن است برنده شوید: با آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی برای هر فیلم به گذشته سال 1917 و انگل logjam و جوجو خرگوش‘s بهترین شات احتمالا برای تبدیل شدن به روشن فلک زده به یکی از این دو که اتفاق نمی افتد. آن را فقط نمی توانید گذشته هر دو آنها است. —EV

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی