تمام مواد غذایی است که بی سر و صدا گفتن کارگران نه برای نشان دادن Black Lives Matter پشتیبانی در محل کار

این هفته یک گروه از غذاهای کل کارگران در کمبریج ماساچوست رفت پس از گفت آنها نمی تواند پوشیدن, سیاه, زندگی, ماده, ماسک, چرا که آنها بخشی از “شرکت کد لباس.”

قبل از حادثه با پوشیدن ماسک با نمادهای دیگر و یا آرم از جمله آنهایی که برجسته میهن پرستان جدید انگلستان بودند و گزارش قابل قبول است.

تبلیغات:

این است که با توجه به گزارش بوستون گلوب که جزئیات چگونه تمام غذاهای کارگر ساوانا Kinzer و چند تن از همکاران عینک BLM-مضمون ماسک در روز چهارشنبه. یک مدیر به آنها گفت که یا تا به حال به حذف ماسک و یا رفتن به خانه. هفت نفر از آنها راه می رفت. در روز پنج شنبه Kinzer نشان داد و گذشت بیشتر ماسک, اما آنها ملاقات با همان سرنوشت. ده ها تن از کارگران به خانه فرستاده شدند دوباره.

بازدید کنندگان به بازار غذاهای کل سایت استقبال با برجسته پیام است که می خواند: “ما از جامعه سیاه و سفید و تغییر معنی دار در جهان است.” “نژاد پرستی هیچ جایی در اینجا” سایت تیتر متحده است.

داستان از بوستون است تنها یکی از بسیاری از گزارش های بسیاری از غذاهای کل کارگران که به خانه فرستاده می شود برای پوشیدن ماسک شامل عبارت و یا پیکرنگاری از “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” وجود دارد گزارش های مشابهی از کارگران در تمام مواد غذایی فروشگاه در نیوهمپشایر و سیاتل, واشنگتن. در فیلادلفیا تظاهرات و اعتراض در مقابل یکی از غذاهای کل پس از یک حادثه مشابه رخ داده است.

تبلیغات:

در بیانیه ای به سالن a Whole Foods Market سخنگو گفت:

به منظور کار در یک مشتری متمرکز بر محیط زیست تمام اعضای تیم باید مطابق با ما دیرینه شرکت دادن که ممنوع لباس قابل مشاهده با شعار, پیام, آرم یا تبلیغات هستند که شرکت های مرتبط با. اعضای تیم با ماسک هایی که مطابق با کد لباس همیشه پیشنهاد جدید ماسک صورت. اعضای تیم قادر به کار تا زمانی که مطابق با کد لباس.

تمام مواد غذایی یکی از شرکت های مختلف می پردازد که خدمات لب به جنبش حقوق مدنی علنا در حالی که اقدام علیه کارگران donning Black Lives Matter پوشاک و یا اعتراض.

در اوایل این ماه “تحریم استارباکس” trended در توییتر پس از BuzzFeed منتشر شده یک گزارش در مورد نحوه قهوه خرده فروش اعلام کرد کارکنان خود را نیز ممنوع از پوشیدن BLM لباس به دلیل شرکت “لباس کد سیاست.”

تبلیغات:

“من رنگ پوست تحریک خشونت در استارباکس. من باید به کار نمی آیند?” Calvin Bensen یک 22 ساله barista گفت BuzzFeed News. “آن را خاموش و استارباکس همدست است. در حال حاضر بیش از همیشه استارباکس نیاز به ایستادن با ما.”

پس از واکنش استارباکس اعلام کرد که اجازه می دهد کارکنان به پوشیدن BLM لباس. این شرکت همچنین اعلام کرد این امر ارائه 250,000 استارباکس-مارک Black Lives Matter, پیراهن baristas و دیگر کارکنان.

تبلیغات:

“تا زمانی که این رسید ما شنیده ایم شما می خواهید برای نشان دادن حمایت خود را به طوری که فقط شما” این شرکت اعلام کرد در نامه ای. “خود را می پوشند پل پین یا تی شرت. ما افتخار پرشور خود حمایت از انسانیت مشترک ما.”

اخیرا به عنوان سالن که قبلا گزارش شده که معامله گر جو فروشگاه مواد غذایی در سیاتل کاپیتول هیل محله قرار دادن نشانه ها حاکی از این است که آنها تا به حال بسته “نامحدود” پس از ده ها تن از فروشگاه کارمندان بود که در هفته اجازه خواسته به زمان حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. کارگران گفت: سالن خود مدیر به نظر می رسد خوب با این درخواست ،

“به ما گفته شد که ما مشارکت خواهد بود از یک نوع بیماری رنج نبود و ما نمی خواهد و یا هر چیزی برای رفتن به اعتراض و مثل من گفت: خودم و دیگران به طور مستقیم با نزدیک شدن توسط مدیریت” معامله گر جو عضو خدمه ارین یا گفت: سالن. “آن را مانند این ایده که” این درست است که ما از شما میخواهیم که این چیزی است که شما باید انجام دهید و آن را خوب به حمایت از این جنبش است.'”

تبلیغات:

از آنجا که فروشگاه بسته شدن کارکنان را جمع آوری کرده اند نزدیک به 25000 امضا برای بازگشایی این فروشگاه است که گفته می شود اتفاق می افتد, در جولای 1st. شرکت سخنگو را انکار می کند که تعجب بسته بود تلافی جویانه و یا تا به حال چیزی برای انجام با کارکنان تایید زمان برای حضور در یک راهپیمایی.

در عین حال فروشگاه کارکنان بر این باورند که شرکت نمی گفتن حقیقت و غیر قابل توضیح بسته بود مشکوک.

“وجود دارد یک ناخالص عدم شفافیت بین مدیریت و خدمه است که باعث اضطراب غیر ضروری که مانع از انجام کار به بهترین توانایی های من” یا گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی این هفته است. او اضافه کرد که او شده است به طور خاص مواجه شده و عواقب آن سفید همکاران ندارد. “از آنجا که از عدم ارتباط و متناقض سیاست های انضباطی, من احساس می کنم که هر گونه خطا و یا miscommunication در محل کار می تواند منجر به من از دست دادن کار من است.”

تبلیغات:

در واقع شفافیت در اطراف کار انتظارات و انضباطی فرآیندهای یکی از پنج خواسته های کارگران در فروشگاه در حال درخواست برای نوشتن.

در خارج از سیاتل, شده اند وجود دارد گزارش های بیشتر از کارگران در مواجهه با پیامدهای برای پوشیدن BLM لباس. این گزارش به دنبال داستان های دیگر از اعتراضات کارگری در همه فن حریف معامله گر جو در سراسر کشور; بسیاری از کارگران بر این باورند این شرکت شده است قرار دادن مشتری راحتی قبل از ایمنی کارگر در طول بیماری همه گیر.

این داستان ها صحبت می کنند به یکی دیگر اجتماعی تغییر: کارگران خدمات مواد غذایی و کارمندان به نظر می رسد باید بیشتر سرمایه سیاسی از آنها قبل از همه گیر است که محور بیشتر آنها به عموم صحبت کردن در مورد شرکت های بزرگ نفاق و شرایط نامناسب. در مورد شرکت “حمایت از” سیاه و سفید زندگی توجه بسیاری از ناظران بر این باورند موارد مانند تمام مواد غذایی’ بهگزارش نمایشی allyship.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>