تمام مواد غذایی باقی می ماند باز کردن کارگران پس از تماس با بیمار کردن اعتصاب

تمام مواد غذایی است باز ماندن حتی اگر کارکنان در فروشگاه های متعدد باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus حوادث که رسوب یک “مریض” اعتصاب در روز سه شنبه led توسط شرکت کارگران است.

یک کارمند در یک کل مواد غذایی در سان فرانسیسکو تشخیص داده شد با کروناویروس در شنبه تایید که بیماری گسترش یافته است در میان کارگران در آمازون متعلق به فروشگاه زنجیره ای با توجه به NPR-عضو ایستگاه رادیویی KQED. یک سخنگوی تمام مواد غذایی گفت: شبکه ای است که این شرکت با اولویت ایمنی کارگران و مشتریان و اقدامات لازم را برای پاکسازی فروشگاه خود را. برخی از کارکنان در سان فرانسیسکو فروشگاه نیست احساس به همان شیوه.

تبلیغات:

“من فوق العاده نگران است چرا که صرف نظر از اینکه آیا یا نه من یک جوان سالم مرد من نمی دانم که چگونه به کروناویروس در حال رفتن به تحت تاثیر قرار من و یا افرادی که من می دانم و افرادی که من زنده ام” یکی از کارگران گفت: KQED. “آنها نمی خواهند ما را به مشتریان. آنها می خواهند ما را به مشتريان به فروشگاه ما رهبر تیم.”

تعدادی از غذاهای کل کارکنان رفت و در “مریض” سه شنبه برای اعتراض به, در میان چیزهای دیگر عدم تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران که خود قرنطینه و یا منزوی در طول همه گیر فقدان بهداشت کافی تجهیزات و روش در هر محل عدم پوشش مراقبت های بهداشتی به صورت پاره وقت و کارگران فصلی و این واقعیت است که فروشگاه باز باقی می ماند حتی پس از کارکنان تست مثبت برای ویروس. این هفته حملات نیز رخ داده است در میان دیگر تحویل و خواروبار کارگران از جمله در وجود Instacartمعامله گر جو و در میان آمازون انبار کارکنان. عمده مواد غذایی, اتحادیه اروپا, ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران خواستار فروشگاه مواد غذایی کارکنان برای دسترسی به کروناویروس تست و دنده محافظ.

تمام غذاهای کارمند CNBC گفت که انتقادات از فروشگاه خود را از سیاست های آمده از “کوچک اما گروه آوازی بسیاری از آنها نه شاغل Whole Foods Market.”

تبلیغات:

این سخنگو افزود: “تا کنون امروز ما شاهد هیچ عملیاتی تاثیر و ما همچنان به کار تمام فروشگاه های ما بدون وقفه. هیچ اولویت بالاتر برای ما از مراقبت از اعضای تیم ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>