کسانی که ترس از defunding پلیس ؟ در اینجا چیزی است که آن را در واقع شبیه

پلیس کارشناسان رد ترس توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر نمایندگان مجلس که ادعا می کنند که تلاش برای “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس خواهد غوطه شهرستانها به بی قانونی و خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید در خصوص تصرف در تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس از اعتراض گروه هایی که راهپیمایی برای هفته پلیس قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Rayshard بروکس همراه با خشونت پلیس به طور کلی.

تبلیغات:

“وجود خواهد داشت برچیدن پلیس ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اوایل این ماه. “وجود دارد و نمی شود هر گونه انحلال پلیس ما.”

دموکرات ها در کنگره و presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن پاسخ داده اند با عجله خود را به دفاع از سوابق و avowing که آنها نمی شخصا حمایت از چنین تلاش ها در میان حملات از ایران. اما کارشناسان می گویند انتقاد از defunding جنبش کاملا جدا از آنچه فعالان در واقع به دنبال.

“در بسیاری از عمدی جهل در اینجا و بسیاری از عمدی و تلاش برای تضعیف این جنبش به دلیل وجود افرادی که نمی خواهید هر یک از این مشکلات تبدیل به جوامع” الکس حیاتی هماهنگ کننده پلیس و عدالت اجتماعی پروژه در کالج بروکلین و نویسنده کتاب “پایان نگهبانی” گفت: در مصاحبه ای با سالن.

تبلیغات:

وجود ندارد “سحر و جادو سوئیچ که فردا هیچ پلیس,” او گفت:.

منتقدان محافظه کار تمایل به فکر می کنم که “پلیس و استبدادی و تنبیهی مداخلات تنها چیزی که خاص جوامع را درک” ویتال گفت. “من فکر می کنم که همیشه آمیخته با یک سطح معینی از نژاد پرستی.

“وجود دارد هیچ شورای شهر در ایالات متحده آمریکا است که برای صفر کردن پلیس در بودجه سال درست است ؟” او ادامه داد: با این استدلال که افرادی که اصرار دارند که ممکن است اتفاق می افتد “آنهایی که ساده و بی تکلف. مردم در جنبش درک کنند که این در مورد رفتن به بودجه جلسات لابی, اعضای شورای شهر, نوشتن نامه به روزنامه و برگزاری تاون هال جلسات است که دقیقا آنچه را که آنها انجام داده ایم.”

تبلیغات:

این استدلال در قلب “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش این است که جرم و جنایت و خشونت هستند فرعی از شرایط اقتصادی و ربطی به تعداد پلیس در خیابان.

“امن ترین جوامع در کشور ما ندارد و بیشتر پلیس است. آنها بیشترین منابع” الکسیس Hoag های افتتاحیه پزشک-در-اقامت در Eric H. دارنده جونیور ابتکار برای حقوق مدنی و سیاسی در کلمبیا مدرسه حقوق در مصاحبه با گفت: سالن. “آنها باید مشاغل موجود که در آن مردم در واقع می تواند یک دستمزد زندگی می کنند. آنها مسکن است که امن و مقرون به صرفه است. آنها قوی پس از برنامه های مدرسه و فعالیت های برای کودکان به نگه داشتن آنها را اشغال کردند. آنها باید مراقبت بهداشت روان در خدمات.

تبلیغات:

“به ارائه این نوع از منابع بسیار بهتر خواهد بود در پیشبرد امنیت عمومی از داشتن غریبه از بین بردن و گشت با اسلحه” Hoag گفت. “و این ایده که ما باید یک شیب لغزنده به بی قانونی نیست قابل دوام. به من که نمی تواند پیامد طبیعی هدایت منابع مالی به خدمات اجتماعی و برنامه های سازمان.”

این استدلال کشیده اند شکایت از طرفدار اصلاحات که قانونگذاران می گویند که فعالان خاص بودن به اندازه کافی با خواسته های خود را وام مهمات به جناح راست منتقدان.

فعالان “باید دقیق در آنچه که آنها در حال تماس برای” تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا گفت: سالن.

تبلیغات:

Hoag, که قبلا به عنوان مشاور ارشد برای NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق استدلال کرد که آن را به “مسئولیت” از معترضان به “آمد تا با کسانی که محدود اقدامات” اما نه به اشاره است که “مقیاس بزرگ” لازم بود. “این نمی تواند ‘بیایید موسسه بیشتر ضد تعصب آموزش. اجازه دهید مطمئن شوید که وجود دارد بدن فرسوده دوربین.'”

حیاتی گفت که او می بیند “مقدار زیادی از وضوح در مورد آنچه که مردم معنی آن را فقط سخت برای کاهش آن را به یک مقوا, اعتراض به ثبت نام و یا برچسب. این یک جنبش است که در جریان بر روی زمین برای مدت زمان طولانی. آنچه در آن مشخص بدان معنی است که مردم خواستار آن است که دولت های محلی شیفت منابع از پلیس به جامعه-شناسایی ایمنی عمومی استراتژی است که مردم فکر می کنم موفق تر خواهد بود در تولید امنیت عمومی از تکیه فقط بر مسلح پلیس.”

قانونگذاران به دنبال موسسه پلیس اصلاحات پس از سال ها بحث برانگیز پلیس تیراندازی, اما داده ها نشان می دهد که افسران پلیس در سراسر کشور به ضرب گلوله به عنوان بسیاری از مردم در سال گذشته به عنوان آنها پنج سال قبل.

تبلیغات:

“آن را نمی تواند ثابت مسخره چیزهایی مانند ضمنی و تعصب آموزش” ویتال گفت. “این ایده که مشکل این است که تعدادی از افسران که ناخودآگاه و ناخواسته نوعی منفعل تعصب فقط مضحک. ما یک مشکل صریح نژادپرستی در پلیس آمریکا. هر زمان که ما به دنبال آن ما پیدا کردن آن. ما نژاد پرستی در سیاسی فرآیندهای تصمیم گیری در کشور ما در تبدیل هر مشکل اجتماعی در زیر نور خورشید ضعیف nonwhite جوامع را به پلیس برای مدیریت است.”

Hoag توافق کردند که قبلی تدریجی اصلاحات تلاش شکست خورده اند برای پاسخ به مسئله اساسی نظام نژاد پرستی.

“مشکل با این اصلاحات لوازم آرایشی و بهداشتی به عنوان من آنها را که آنها ارائه راه حل برای یک مشکل است که به درستی تعریف شده,” او گفت:. “این فقط پلیس. این امریکا [که] برابر سیاه و قهوه ای پوست با خطرناکبودن و جرم و جنایت. وجود این فرض از خطر است. بنابراین این ایده که یک افسر پلیس برخورد یک جسم سیاه وجود دارد فوری حس خطر است.”

Hoag ذکر استنفورد محقق جنیفر Eberhardt مطالعه “به دنبال Deathworthy” که “یافت می شود که بیشتر phenotypically سیاه یک متهم نگاه تیره تر از پوست ضخیم تر از لب های گسترده تر, بینی, بیشتر احتمال دارد یک هیئت منصفه بود و به آنها حکم به مرگ است.”

تبلیغات:

“این است که امریکا,” او اضافه شده است. “و تا زمانی که ما یک جمعی حساب جمعی آشتی, ما در حال رفتن به گذشته این کار را با این دقت متمرکز اصلاحات اقدامات هدفمند در ادارات پلیس.”

اصلاحات جدید پیشنهاد شده توسط خانه دموکرات ها و جمهوری خواهان مجلس سنا به طور مشابه موفق به رسیدگی به این مسائل اساسی.

“وجود دارد یک یا دو عنصر است که بزرگ خواهد بود. منظورم این است که خلاص شدن از دست کشیدن از حملات, من برای این, اما آن را نمی خواهید به رفع مشکل” ویتال گفت. “آن را نمی خواهید به انجام هر کاری برای رسیدگی به جرم بی خانمانی. آن را نمی خواهید به انجام هر کاری برای رفع ناکامی در مدارس. آن را نمی خواهید برای انجام هر چیزی را به مردم نجیب پوشش مراقبت های بهداشتی. به عنوان طولانی به عنوان کسانی که همه چیز باقی می ماند unaddressed پس از آن پلیس در حال رفتن به آن می شود به آنها را مدیریت کند.”

که در آن “defunding” ادارات پلیس در می آید. جرم و جنایت خشونت آمیز و جنایت کاهش یافته است به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده از سال 1990s حتی اگر آمریکایی ها گفتن نظرسنجی آنها فکر می کنند آن است که در واقع در حال افزایش است. با وجود این کاهش ناگهانی در نرخ جرم و جنایت خشونت پلیس و بودجه در ادامه به افزایش سهم هزینه های عمومی. متوسط شهر بزرگ در آمریکا در حال حاضر صرف نزدیک به 8 درصد در مقایسه با 5 درصد در مسکن و 3 درصد در پارک ها. شهرهایی مثل لس آنجلس صرف نزدیک به 10 درصد از بودجه خود را در پلیس. در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد که تعداد افزایش به 20 درصد.

تبلیغات:

“هر کس در پال خواستار قطع بودجه دولت جنبش فکر می کند خود را به عنوان یک طرفدار الغای برده داری,” ویتال گفت. “آنها گفت:” ما باید بسیار خاص چیزهایی که ما فکر می کنم پلیس بد-مناسب برای جایی که ما فکر می کنیم وجود دارد راه حل های بهتر.’ این قطعا درست است که وجود دارد بسیاری از مردم در این جنبش که فکر می کنم از خود را به عنوان اطناب اما آنها می دانند که به عنوان یک چشم انداز بلند مدت است که شامل یک مجموعه کامل از تغییرات اجتماعی و نه فقط تغییرات به پلیس برای ایجاد این نوع از وضعیت اجتماعی که در آن ما نیازی به تکیه بر مسلح پلیس در تولید امنیت است.”

Defunding پلیس راه به این معنی نیست که ناگهان شلیک ماموران پلیس در یک مقیاس بزرگ است. آن را بیشتر از ماده “فرسایشی کاهش به اضافه کاری کاهش در خرید تجهیزات و سپس شماره گیری پشت زمینه مسئولیت” Vitale تا توضیح داد. “و این است که برای ایجاد به عنوان بسیاری از مشاغل به اداره پلیس از دست می دهد. اما کسانی که شغل های جدید ما در حال رفتن به می شود در واقع کمک به مردم و نه جرم آنها را.”

در این مدل جوامع را به صورت جداگانه تصمیم می گیرید که چگونه به repurpose وجوه آنها در حال حاضر صرف در ادارات پلیس.

“این بستگی دارد که چه خاص ایمنی عمومی چالش هستند که یک جامعه و در همه جوامع یکسان هستند حیاتی گفت. “برخی از آنها مواد مخدر مصرف بیش از حد مشکلات برخی از خشونت جوانان مشکلات برخی خشونت خانگی مشکلات. ما خواستار اجرای شواهد مبتنی بر استراتژی برای رسیدگی به این مشکلات به طوری که ما می تواند به کاهش وابستگی ما به ما ،

تبلیغات:

“فقط به خاطر داشته باشید که در بسیاری از جوامع افراد رد به پلیس تماس بگیرید. حتی اگر کسی را شکستن به خانه خود و یا از نظر جنسی آزار آنها نیست و با پلیس تماس بگیرید. آنها در حال حاضر احساس نمی کنند که پلیس ارائه ایمنی برای آنها. آنها یک منبع خطر برای آنها. این جوامع هستند و خواستار آن است که ما در واقع قرار دادن چیزی در جای خود است که در واقع آنها را امن تر در راه است که پلیس فقط نمی کند.”

مینیاپولیس شورای شهر که یکی از بزرگترین police بودجه در کشور به عنوان یک سهم از هزینه های کلی, در حال حاضر قول داد به “از بین بردن” آن اداره پلیس در واکنش به کشته شدن جورج فلوید و متعاقب آن تظاهرات.

“مینیاپولیس آغاز شده است که کار سخت” Hoag گفت. “جوامع کوچکتر نیز در نظر گرفتن یک نگاه در آن. هنگامی که شما یک کوچکتر به اندازه شورای شهر آن را بسیار آسان تر به کار گیرند از آن است که فدرال قوه مقننه. بنابراین شما می بینید این نوع از اصلاحات بنیادی اتفاق می افتد در سطح محلی است. ما نیاز به یک صدای قوی بیرون آمدن از دولت فدرال و من نمی دانم که این دولت قادر به ارائه آن است.”

فراتر از آشکار اقتصادی انشعابات فعالان نیز پرسش های مطرح شده در مورد نقش پلیس در جامعه است.

“پلیس فرهنگ بسیار تعریف شده توسط افسران پلیس که در جنگ با جوامع آنها متهم با ارائه ایمنی و حفاظت” Hoag گفت. من می بینم که به جای آشنا شدن با مردم و مرتب بودن یک جامعه حمایت و اعتماد سازی که در آن اعضای جامعه خواهد پلیس تماس بگیرید اگر آنها احساس ایمنی خود را در معرض خطر می شود این تناقض, مقابله, خشونت, رابطه,”

“در صحبت کردن با هم سن و سالان من سیاه من و همسالان من دوستان ما نمی فکر می کنم به پلیس تماس بگیرید زمانی که ما احساس می کنیم ما در خطر است چرا که پلیس نیست چراغ از نور و ایمنی برای مردم سیاه و سفید. من فکر می کنم در مورد امی کوپر عذرخواهی پس از نام پلیس در birder مسیحی کوپر. در توضیح او گفت: چیزی به اثر ” من را برای مسلم است که من معتقدم پلیس وجود دارد برای محافظت از من.’ مردم سفید بر این باورند که تا حد زیادی به دلیل آنچه که پلیس انجام شده است. اما مردم سیاه و سفید تا حد زیادی باور نمی کنم که پلیس وجود دارد به حفاظت از آنها.”

حیاتی معتقد است که مشکل این است که بیشتر سیستمیک با این استدلال که پلیس “همیشه وجود داشته و برای به اجرا درآوردن یک مفهوم نظم است که مندرج در سیستم های حقوقی” و همچنین سیاسی و فرآیندهای اقتصادی است. خنثی حرفه ای اجرای قوانین مواد مخدر به طور خودکار تولید نژاد و نابرابری طبقاتی در ایالات متحده,” او گفت:. “حتی خنثی اجرای قوانین ترافیک بازتولید طبقه و نژاد نابرابری در ایالات متحده به دلیل این قوانین توسط خود طبیعت پاییز نامتناسب در حال حاضر آسیب پذیر ترین جوامع در جامعه ما است. و پس از آن وجود دارد تصمیم رهبران سیاسی به نوبه خود مشکلات فقیر nonwhite جوامع را به پلیس برای مدیریت در حالی که ثروتمند و سفیدتر جوامع به حل مشکلات خود را از طریق دسترسی به مراقبت های بهداشتی خصوصی خدمات دسترسی به مدارس با کیفیت بالا. بچه های خود را’ نتایج بهتر است دقیقا به این دلیل که سیستم عدالت کیفری در کار نیست.

“سیاسی ما انتخاب رهبران را ساخته اند این تصمیم به نوبه خود مشکلات خاصی را به پلیس برای مدیریت به جای در واقع پرداختن به زمینه ای است که نیروهایی که در حال تولید این مشکلات در وهله اول,” او اضافه شده است. “پس از آن نیازی نیست نژادی animus در بخشی از فردی افسران برای نتایج به بازتولید نابرابری نژادی.”

اما تاریخچه پلیس در ایالات متحده تا حد زیادی به دنیا تلاش به تصرف خود فرار بردگان است عمیقا غرق در نژادی animus, Hoag گفت. “این مفهوم از پلیس ما امروز می شناسیم وجود ندارد. … آن را واقعا خصوصی شهروندان که deputized برای تقویت برده داری و تا به حال قدرت برای رفتن به خانه های مردم که معتقد بودند به پناه دادن به بردگی مردم مرتب کردن بر اساس مانند بدون دست کشیدن حکم در حال حاضر. پس رهایی که نه تنها پراکنده. و قوانین در جای خود قرار گرفتند با وجود گذشت 13, 14 و 15 اصلاحات به بازگشت مردم سیاه و سفید به یک سیستم مالکیت و کنترل شد کیفری نظام حقوقی.”

این روند ایفا می کند به طور مشابه در تاریخ دیگر موسسات, کمک به شایع نژادی درآمد و ثروت نابرابری است که حاکم هر بخشی از کشور را به این روز است.

“بسیاری از نهادهای ما در این کشور هستند و فرزندان مستقیم از برده داری: سیستم بانکی ما در این راه است که شهرهای ما هستند که ما در سیستم آموزش و پرورش عمومی خیلی از آن هنوز هم خرس لکه برده داری” Hoag گفت. “پلیس است که در سمت راست وجود دارد به عنوان یک نهاد — شما می توانید در قرعه کشی ناگسستنی موضوع بین آن و برده داری. این مفهوم از پلیس فعل و کنترل و نظارت بر حرکت اجسام سیاه است که از نوادگان مستقیم.”

Vitale تا توافق کردند که اگر چه جامعه تغییر کرده است, نقش پلیس تا حد زیادی مشابه ماند.

“امروز ما باید این نوع از نئولیبرالی ریاضت اقتصادی سیاست whereall ثروت منتقل شده به امور مالی بالا و چند دفتر مرکزی شرکت و با تکنولوژی بالا و این تولید عظیم نابرابری” او گفت:. “آن را تولید انبوه بی خانمانی جرم عدم درمان سلامت روان و سوء مصرف مواد و مشکلات توده اقتصادی precarity که رانده, مردم را به بازار سیاه از مواد مخدر و کار جنسی و اموال به سرقت رفته. و پلیس قرار داده و یک درب در همه است. اگر شما نگاهی به آنچه پلیس در واقع در تمام طول روز آن را مدیریت این مشکلات است. و چون ما آن را تبدیل به بیش از آنها را برای مدیریت وجود دارد هیچ فشار سیاسی به واقع شروع مسکن مردم ارائه اشتغال پایدار ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی, راست? بنابراین پلیس استفاده می شود به منظور تسهیل در نوع خاصی از پروژه سیاسی.”

در برخی از راه, مشکلات که در واقع بدتر. جنگ با مواد مخدر و واشنگتن ضد جرم و جنایت صلیبی در سال 1980 و ’90s دیده است جرم حبس ده برابر رشد در ایالات متحده است.

“ما تا به حال معادل حدود 200000 نفر در زندان در ایالات متحده تا حدود اواسط دهه 1970 که در آن ما رفت و از حدود 250000 نفر به 2.2 میلیون” ویتال گفت. “که نه تاریخ باستان. که در زندگی مردم که هنوز در دفتر سیاسی. تصمیم خود را به سرعت در حال تشدید جرم یک پدیده اخیر. پس از آن زمان در حال انجام پروژه سیاسی است که کمک به نابرابری نژادی در ایالات متحده در حال حاضر.

“جنگ با مواد مخدر است که بارز ترین نمونه از این. آن ایجاد شد دولت نیکسون به هر دو حمله آفریقایی-آمریکایی جامعه و به سیگنال به رنگ سفید بوده دموکراتیک رای دهندگان در جنوب است که حزب جمهوری خواه خواهد بود در این خانه جدید برای نژاد پرستی. مردم در نیکسون در کاخ سفید باید به جلو آمده و گفت: این. آن را به حال چیزی برای انجام با مواد مخدر و هیچ ربطی به امنیت عمومی هیچ چیزی برای انجام با سلامت عمومی است. این یک استراتژی سیاسی که پلیس داوطلب خدمت سربازی در.”

در حال حاضر استراتژی سیاسی به نظر می رسد تغییر کرده است. با وجود گسترده پوش بک از قانونگذاران در مفهوم “defunding” پلیس برخی از بزرگترین شهرستانها در این کشور شروع به دوباره اختصاص بودجه از پلیس خود را به بخش خدمات است که به نفع جامعه است.

شهر نیویورک برنامه ای برای منحرف کردن بخشی از اداره پلیس را 6 میلیارد دلار بودجه به خدمات اجتماعی. لس آنجلس نقل مکان کرد به جلو با یک پیشنهاد به قطع 150 میلیون دلار از بودجه پلیس. شهرستانها مانند فیلادلفیا میلواکی و پورتلند به نظر می رسد آماده به دنبال کت و شلوار.

شهرستانها نیز برنامه ریزی برای اعزام اجتماعی کارگران و متخصصان به جای پلیس در برخی 911 تماس. قانونگذاران در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و Albuquerque, New Mexico, در میان دیگران در حال هل دادن به ارسال های اجتماعی کارگران و متخصصان به جای پلیس برای رسیدگی به 911 تماس مرتبط با بیماری روانی و سوء مصرف مواد و بی خانمانی.

اما این تنها آغاز است: تظاهرات در سراسر کشور هستند به مراتب بیش از, و نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

“من خیلی heartened که به نظر می رسد مانند مردم واقعا از خواب بیدار شده تا به مرکزیت نژاد در راه است که پلیس عمل” Hoag گفت. “کار من در [NAACP] صندوق دفاع حقوقی گاهی اوقات این احساس ما فریاد و به آن یک بیت از آنجا که بحث ما این بود که همیشه در مورد مسابقه و آن را نه فقط حقوقی کیفری سیستم. آن را مراقبت از سلامت آن حقوق محیط زیست, این مسکن این قانون اشتغال. برای اولین بار به نظر می رسد که بقیه کشور گرفتار شده و متوجه شدم که بله این همیشه در مورد مسابقه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole