که در آینده به کمک کارگران ثبت نشده در میان رستوران تعطیلی و lay-offs

این رستوران آمریکایی صنعت بستگی دارد به این کار میلیون ها نفر از مهاجران مستند نشده — از کشاورزان به تامین کنندگان مواد غذایی برای کارکنان آشپزخانه به ماندن در حال اجرا است. اما به عنوان بسیاری از ایالت ها موظف اند بسته شدن و یا کاهش خدمات ارائه شده توسط رستوران ها به عنوان یک راه برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus بسیاری از مستند نشده کارکنان روبرو هستند اخراج و نامشخص آتی بدون هر گونه امنیت اجتماعی net.

ریکاردو رودریگز توسط سرآشپز و صاحب ماهوت پاک کن زدن در شیکاگو است. رودریگز متولد شد و در شهر مکزیک و آورده بود به آمریکا بدون مدرک زمانی که او 7 سال است.

تبلیغات:

“من در حال حاضر 35 تا همه زندگی من من در اینجا” رودریگز گفت. “سال اول که DACA تصویب شد, من اعمال کردم و تصویب چون من ملاقات تمام الزامات. من در اینجا قبل از اینکه من 15 و هیچ سوابق کیفری است.”

IF یا اقدام معوق برای ورود دوران کودکی, یک سیاست تصویب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 است که اجازه برخی از مستند نشده افرادی که تا به حال شده به کشور به ارمغان آورد به عنوان کودکان به یک یا دو سال از عمل معوق از deportion و تبدیل شدن به واجد شرایط برای اجازه کار.

به عنوان یک IF گیرنده رودریگز خواهد بود واجد شرایط برای درخواست بیمه بیکاری — مانند بیش از سه میلیون نفر از مردم استفاده شود که در هفته گذشته — و می تواند واجد شرایط برای $1,200 امداد چک است که بخشی از COVID-19 بسته محرک اما فاقد مدارک آشپزخانه کارگران نیست.

تبلیغات:

“متاسفانه آنها هیچ نوع ایمنی شبکه” رودریگز گفت. “همه گفتن است صاحبان رستوران” من خود کارگران باید اعمال می شود و آنها می توانند این و آن.’ ما نمی تواند مانند “من می توانید آنها را نمی کند چرا که آنها لازم نیست که مقالات’ به طوری که وضعیت همه در حال حاضر است.”

مرکز تحقیقات پیو برآورد وجود دارد 7.5 میلیون مستند نشده کارگران در ایالات متحده متمرکز در ساخت و ساز و کشاورزی و صنعت مهمان نوازی. در سال 2014 حدود 1.1 میلیون یا 10 درصد از کارگران رستوران مستند نشده بود.

هر چند برخی از آنها شاغل از طریق under-the-جدول به معنی مانند جعل شماره امنیت اجتماعی و یا پول نقد فقط به پرداخت — آنها بخشی جدایی ناپذیر از این صنعت است. از سال 2014 طنز کیش فیلم “یک روز بدون مکزیکی” به 2017 “یک روز بدون مهاجران” حملات بسیاری از اندیشه داده شده است حداقل در برخی از, به آنچه در این کشور می مانند و بدون کار خود را.

تبلیغات:

برخی از سازمان ها در تلاش هستند تا گام در به رسمیت شناختن سهم خود و ارائه برخی از نوع حمایت مالی.

در مارس 18, RAISE — انقلابی آسیایی آمریکایی مهاجر داستان در سواحل شرق مهاجر بشر مستقر در نیویورک — و Sahra Nguyen بنیانگذار Nguyen, قهوه, تغذیه, راه اندازی Undocu کارگر صندوق.

تبلیغات:

این ابتکار پشتیبانی از کارگران ثبت نشده در صنعت خدمات خواهد شد که توانایی به درخواست برای مزایای بیکاری در طول COVID-19 بحران بهداشتی و موظف رستوران تعطیلی.

“پاسخ تا کنون باور نکردنی شده است” گفت: آدری ظرف یک سازمان جامعه با بالا بردن. “ما تا به حال بیش از 150 نفر در رسیدن به کمک نیاز دارند. ما نیز تا به حال بسیاری از نگرانی اعضای جامعه گام تا برای اهدای reshare پست های ما و بعضی از آنها الهام گرفته شده و شروع به جامعه خود را در بودجه.”

با توجه به پان بسیاری از رستوران کارگران که در ارائه یک واجد شرایط بودن فرم برای Undocu کارگران صندوق گزارش داده اند که آنها لازم نیست که پس انداز زندگی می کنند و چک چک. طرح های مشابه جوانه زده اند تا در سراسر ایالات متحده است.

تبلیغات:

در لس آنجلس و’La مهمان نوازی راه اندازی کرده است هیچ ما بدون شما یک شربت خانه مواد غذایی برای کارگران ثبت نشده که در حال ارائه مواد غذایی به اندازه کافی برای یک خانواده چهار به غذا خوردن برای یک هفته. Trigg قهوه ای و شرکای او در بروکلین برنده شدن و برنده شدن پسر نانوایی جاش وو و جسی Shapell راه اندازی یک صندوق به طور خاص با هدف جمع آوری پول برای کمک به حمایت از کارکنان خود را که مستند نشده برای صنعت رستوران.

من با صحبت این سازمان از نزدیک به یک دوجین دیگر به طور مستقل سازمان یافته رستوران, صنعت, عضو, امداد و کمک های مالی و بانک های مواد غذایی که گفت که وضعیت مهاجرت است نه یک عامل در چگونه آنها را جایزه خود را در مقیاس کوچک کمک های مالی و یا توزیع ملزومات مانند مواد غذایی و لوازم آرایش; اما آنها تبلیغ نیست که واقعیت و خواست که آنها نمی تواند به طور خاص به نام — به خاطر ترس از یخ حملات.

“یخ عوامل در ادامه به دستگیری ها در برخی از مناطق سخت ترین ضربه توسط ویروس مانند نیویورک و کالیفرنیا گفت:” پان.

تبلیغات:

به لس آنجلس تایمز گزارش شده در مارس 17, دیوید مارتین مدیر اجرای قانون و حذف عملیات به صورت یخ در لس آنجلس گفت: یخ ادامه خواهد داد به کار به عنوان معمول است.

“ما در اینجا در تلاش برای محافظت از مردم توسط این بیگانگان جنایی را در خیابان ها و خارج از جوامع ما,” او گفت: کاغذ. “درخواست ما برای جلوگیری از انجام این کار در واقع به کسانی که مجرمان فرصت دیگری شاید به ارتکاب جرم و جنایت بیشتر برای ایجاد بیشتر قربانیان است.”

این بیانیه برجسته چگونه غذا بانک ها و در مقیاس کوچک کمک های مالی — در حالی که عمیقا مهم در کوتاه مدت هستند — گروه کمک راه حل های آشکار و سیستماتیک مسائل که ترک مستند نشده کارگران به خصوص مستعد در این نقطه در زمان.

سانا ابرار است مدیر حمایت از ایالات رویای ما, بزرگترین رهبری جوانان مهاجر سازمان حمایت در ایالات متحده است. او می گوید که در آینده نزدیک مستند نشده کارگران نیاز به دسترسی به بهداشت و درمان در میان این جهانی و همه گیر.

تبلیغات:

“در این مرحله به دلیل شکست کنگره شامل تمامی مهاجرین فدرال بسته در حال حاضر آن را در فرمانداران و آن را در رهبران دولت به اقدام” ابرار گفت. “بنابراین یک مثال از این است که ما فقط دیدم فرماندار کومو در نیویورک گسترش تعریف اورژانس پزشکی شامل COVID-19 تست و درمان است. مهاجران مستند نشده دسترسی به اورژانس پزشکی در همه کشورها, اما نه همه کشورها شناسایی COVID-19 تست تحت مفاد اضطراری.”

پان موافق این یک گام مهم و دیگران نشان می دهد.

“در حال حاضر آنچه که ما نیاز به انجام است که به تقاضای دولت ما به گسترش اورژانس اقدامات امداد از جمله کمک های مالی رایگان تست و پرداخت مرخصی استعلاجی به همه شهروندان بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت,” او گفت:. “شهرستانها نیز نیاز به توسعه امداد بسته است که شامل یک مهلت قانونی برای اجاره مسکن و آب و برق پرداخت به فروکش کردن گونه های مالی در خانواده میان رشد اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.”

کارگران ثبت نشده او گفت: نیاز به گنجانده شود در این صورت حساب.

تبلیغات:

“آنها بخش مهمی از جامعه ما هستند و ما اعضای جامعه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>