چه کسی برنده جنگ لفظی بین جیمز هاردن و Giannis Antetokounmpo?


CHICAGO, ILLINOIS - FEBRUARY 16: James Harden #2 of Team LeBron dribbles the ball while being guarded by Giannis Antetokounmpo #24 of Team Giannis in the fourth quarter during the 69th NBA All-Star Game at the United Center on February 16, 2020 in Chicago, Illinois. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Jonathan Daniel/Getty Images)

جیمز هاردن و Giannis Antetokounmpo: گوشت گاو All-Stars.

Jonathan Daniel/گتی ایماژ

جیمز هاردن و Giannis Antetokounmpo هستند غیر متعارف رقبا. مگر اینکه آنها را ملاقات در NBA نهایی سخت راکت و Antetokounmpo را دیگران یکدیگر روبرو خواهد شد تنها دو بار در این فصل است. آنها با هم مطابقت ندارند تا positionally و منحصر به فرد در سبک بازی آن را به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در حال شرکت در کامپیوتر های مختلف ورزشی است. (Giannis’ نیاز به stilts.) آنها همچنین ممکن است در زندگی جداگانه سیارات اما خوشبختانه برای ما آنها پل بزرگ تقسیم به شرکت در برخی از نه پر رو گوشت گاو در اینجا بر روی زمین است.

در مصاحبه با سخت هفته گذشته ESPN راشل نیکولز به ارمغان آورد تا چیزی Giannis گفت: در حالی که انتخاب بازیکنان در All-Star پیش نویس است. که در طول تلویزیونی رویداد دیگران رو به جلو منتقل انتخاب سخت شوخی “من می خواهم کسی که قراره عبور توپ.” (Charles Barkley بود لحظاتی قبل با اشاره به سخت شدن به عنوان “dribbler.”)

سخت سرگرم شد.

“من به طور متوسط بیشتر کمک از او من فکر می کنم” او گفت نیکولز. “من نمی بینیم چه شوخی است.”

اینجا جایی است که من ممکن است قادر به کمک. این شوخی است که سخت است talismanic توپ غالب ستاره در یک تیم است که باعث می شود دوم-کمترین پاس در لیگ. شامل این واقعیت است که او به طور متوسط 7.3 کمک در بازی—که بیش از واکر (5.0) و یا برای که ماده Giannis (5.8)—آیا باید پا روی خط پانچ. آن را در یک طرف شکاف هر وسیله اما سخت نیست حتی بپذیریم که این یک دنده-پرچه. به جای chuckling این 2018 MVP در زمان شات حق بازگشت در سال 2019 MVP.

“من آرزو می کنم من می تواند 7 اجرا کنید و فقط غوطه دادن. که طول می کشد هیچ مهارت در همه” سخت گفت. “من در واقع باید یاد بگیرند که چگونه به بازی بسکتبال و چگونه به مهارت. من که هر روز.”

من شخصا نمی تواند جرم اگر کسی گفت که من به همه چیز نگاه آسان چون من تا preternaturally با استعداد است. اما در لیگ است که اغلب ترافیک در درک slights, سخت است jab واقعی است, توهین.

Giannis اذعان دشمنی جلوتر از میلواکی بازی روز جمعه برابر Oklahoma City Thunder گفت: “من نه آن نوع از مرد. من هرگز سعی و stabs. … من فقط در تلاش برای به کار من که برنده بازی و سپس بازگشت به خانه به خانواده و بچه من است.” NBA MVPs: درست مثل ما. (و کسانی از ما که می تواند غوطه دادن و بچه ها.)

در تنها 27 دقیقه از عمل در برابر رعد و برق, Giannis تا به حال 32 امتیاز و 13 ریباند و 6 پاس گل. او معمول غالب خود … یا پس از آن به نظر می رسید. در طول یک نمره پشت سر هم حاکم MVP کشیده چند بسیار خوب حرکت می کند و به هر طریقی روی حیله و تزویر غیبت بلوز—این نوع از چیزی که کسی نیست 7-بالا و پایین صفحه باید انجام دهید به منظور نمره.

می تواند از آن بود که Giannis تصمیم گرفته است به چشم پوشی از معمول خود را برتر از انسان شاهکارهای به اثبات سخت اشتباه است ؟ او از پوشیدن kryptonite کیپ فقط به یک نقطه ؟ او هریسون برگرون–ing خود را ؟ اما او هنوز هم dunking بیش از مردم با سهولت نسبی.

پس از 133-86 blowout, Giannis در دفاع از خود ، “من بازی این است که نه فقط قدرت برای اطمینان حاصل کنید. من در زمانی که من 18, من 180 پوند پس از به قدرت از طریق بچه بزرگ شد و نوع سخت,” او گفت:. “من سعی می کنم برای کار بر روی بازی های میانی عکس 3s قادر بودن به صفحه نمایش-و-رول سریعتر و حق را منتقل می کند. آن را سخت به رانندگی پر سرعت و سعی کنید به سمت راست پاس به گوشه.” بیایید واقعیت-بررسی کنید که:

Hmm که هنوز نگاه بسیار آسان است.

در حالی که Giannis ممکن است می گویند که او unbothered توسط سخت نظر او ادامه داد: به مانند یک MVP تکبر در روز یکشنبه. در میلواکی پیروزی شارلوت هورنتس او به ثمر رساند 41 امتیاز و برداشت 20 پرتاب ریباند. در زمان او حتی با توسل به استفاده از مهارت.

پس از سخت شدن را کمی Giannis است که به طور متوسط 36.5 امتیاز 16.5 ریباند و حداقل 3 “اوه نه لطفا توهین این مرد هرگز دوباره” پخش هر بازی.

در ضمن با گوشت تازه در ذهن ما سخت نیز فرصتی برای رفتن در برابر کلیشه طول تلویزیونی در سراسر کشور بازی این آخر هفته. موشک بازی بوستون سلتیکز در روز شنبه و نگهبان تا به حال به کار سخت برای هر شات. او رفت و 7-24 از میدان به 21 امتیاز—بزرگ نیست اما خود را به ثمر رساند مهارت هرگز در شک و تردید. Giannis بود dinged عبور خود توانایی پس از آن زمان برای سخت ثابت کند که او می تواند ظرف آن را به عنوان به خوبی به عنوان او طول می کشد. نتایج um, مخلوط شده است.

با این وجود سخت بود 8 کمک می کند (که نبود یکی از آنها) و راکت برنده 111-110 در وقت اضافه.

فوری شواهد ما را به این باور است که هر دو بازیکن در اشتباه هستند. سخت می گذر و او تا به حال کمی بیشتر کمک بیش از حد معمول در این آخر هفته. نیز, Giannis به نظر می رسد به دست آورد بسکتبال تعالی علاوه بر هدیه بدون بال پرواز است. واضح است که این فقط یک سوء تفاهم بزرگ.

گوش دادن به یک قسمت از تخته سنگ های ورزشی پادکست قطع کردن و گوش دادن در پلیر زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>