چرا ملی پرداخت می شود ترک سیاست به نفع کارفرمایان کوچک (مثل من)

کوچک کارفرمایان به طور کلی لازم نیست که سرمایه و مقیاس برای ارائه مرخصی با حقوق به کارکنان خود را. فقدان ملی پرداخت می شود ترک برنامه دست استفاده برای شرکت های بزرگ است که می توانید با استفاده از اندازه و قدرت بازار به ارائه مزایای چنین نتیجه استخدام یک نقطه ضعف برای کسب و کار کوچک.

 ما می توانید این تصویر. شرکت فراهم می کند و قبل و بعد از لحظهای است که نشان می دهد چگونه. قبل از نیوجرسی به تصویب رسید پرداخت را ترک, من تا به حال یک کارمند که در سمت چپ کار خود را به دلیل نیازهای خانواده است. او به من نگفت در آن زمان چرا او را ترک اما مادر او در حال مرگ از سرطان است. او نمی پرسد برای کمک کند چرا که او نمی داند که آنچه را کمک کرده اند و کسب و کار من نمی توانستم خود را پوشش داده حقوق و دستمزد حتی اگر او تا به حال. در حالی که کسب و کار من است بیش از حد کوچک به تحت پوشش خانواده و پزشکی ترک عمل (FMLA) ارائه می دهد که تا 12 هفته بدون مزد کار-محافظت ترک به آدرس جدی خانوادگی و شخصی مراقبت پزشکی نیاز دارد من شخصا تضمین شغل خود را به عقب. اما کارکنان باید به اعتماد و خیرخواهی از کارفرمای خود را در این شرایط.

تبلیغات:

آنقدر درد و آسیب می تواند اجتناب شده است اگر نیوجرسی خانواده ترک عمل است که به اثر رفت در سال 2009 تا به حال شده است وجود دارد در زمان. من کارمند شده خواهد بود قادر به پرداخت مرخصی بدون احساس مانند او از درخواست من برای یک نفع شخصی و کسب و کار را حفظ یک کارمند با ارزش است.

اما نیوجرسی نمی پرداخت کرده اند را ترک نکرده و من در کسب و کار پرداخت قیمت. این کارمند شده بود بهترین تیم ما برای چندین سال. این هزینه در زمان و پول را جایگزین او شد و فصل. من تا به حال به دور از مسئولیت من به عنوان صاحب کسب و کار من رنج می برد. جایگزینی کارمندان گران است با گردش مالی هزینه های به طور متوسط یک پنجم از یک کارمند حقوق و دستمزد سالانه.

در حال حاضر برای “پس از” تصویر است. پنج سال پیش یک کارمند به من گفت که همسر او بود ، او نیاز به زمان پرداخت کردن و من می خواهم به تازگی به عضویت خیابان اصلی داد که در آن یاد گرفتم در مورد نیوجرسی مرخصی خانواده از برنامه های بیمه. کاغذ بازی ساده بود. کارمند من و پر کردن آن و او برخی از دستمزد تعویض در حالی که پیوند با او ، او یک بخش بسیار مهمی از کسب و کار و در نظر گرفتن زمان برای خانواده اش بسیار مهم بود به او.

تبلیغات:

ما ساخته شده را در برنامه های خود ، ما نقل مکان کرد و پاره وقت کارمند به صورت تمام وقت دادن که کارمند یک فرصت برای به دست آوردن مهارت های جدید است. همانطور که معلوم شد این کسب و کار نیاز به کمک اضافی و ما او را نگه داشته و در تمام زمانی که پدر دوقلوها آمد.

از منظر کسب و کار به خوبی سازمان یافته و جامع پرداخت را ترک کنند برنامه هایی مانند نیوجرسی را ترک ساده و مقرون به صرفه است. آنها گسترش بدون ایجاد هزینه های قابل توجهی اداری جدید مورد نیاز است. هنگامی که یک کارمند نیازهای زمان از کار آنها در قرعه کشی درآمد حاصل از این صندوق برای دریافت تا زمانی که آنها بازگشت. صاحبان کسب و کار می تواند استفاده از حقوق در مرخصی کارکنان به عنوان ما را مشاهده کنید مناسب. مهمتر از همه کارگران با پرداخت ترک هستند احتمال بیشتری برای بازگشت به شغل خود به خصوص مادران جدید.

نیوجرسی برنامه نبود کامل از دروازه. در سال گذشته ما به روز شده در تعریف خانواده به آن را بیشتر نماینده واقعی خانواده است. در حال حاضر به عنوان مثال یک فرد می تواند پرداخت را ترک برای مراقبت از خواهر و برادر. من می دانم که چقدر مهم است چرا که یکی از خواهران که کار نمی کند در زمان مراقبت برای یکی دیگر از خواهر و تا زمانی که او در گذشت از سرطان معده.

تبلیغات:

ما همچنین گسترش کار حفاظت و افزایش دستمزد تعویض بنابراین بیشتر کارگران می توانیم به استفاده از این بهره مند شوند. همه این تغییرات کسب و کار پسند است. به عنوان تحقیقات اخیر از ملی مشارکت زنان و خانواده را نشان می دهد این تغییرات خوب برای کسب و کارهای کوچک و کمک به اطمینان حاصل شود که همه مردم – از جمله کم درآمد و با درآمد متوسط کارگران قادر به دسترسی و استطاعت پرداخت را ترک کنند.

بدون کار حفاظت از مرخصی با حقوق می تواند به قطع پرداخت اگر مردم دوباره از ترک خود را برای پیدا کردن شغل پر شده است. قوی کار حفاظت را تضمین می کند که همه شرکت ها – نه فقط جاده بالا کارفرمایان – کار درست را انجام دهید و آن را تضمین می کند که کسب و کار که می خواهند به رعایت این استانداردها هستند نه در یک نقطه ضعف رقابتی و مجبور به یک مسابقه به پایین.

تبلیغات:

نیوجرسی نیز گسترش یافته و بودجه برای برنامه های توسعه. بدون قوی توسعه بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک و کارکنان حتی نمی دانند که این یک گزینه است.

به همین دلیل من شهادت در کنگره این هفته شامل کوچکترین کسب و کار در بحث پرداخت را ترک کنند. کسب و کار من است به عنوان مثال کامل از چگونگی قوی توسعه معنی دار کار حفاظت و دستمزد جایگزینی خانواده مدرن تعاریف و از جمله کوچکترین کسب و کار همه با هم کار کنند برای ایجاد یک پرداخت می شود ترک برنامه موفق است.

 

تبلیغات:

تونی Sandkamp صاحب Sandkamp نجاری در Jersey City, N. J., و عضو اصلی خیابان داد

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی