چرا امریکا طوفان های گرد و غبار است عنوان برای ایالات متحده


A boat speeds across a bay in front of a shoreline enveloped in a haze. The air is gray, and the mountains and buildings are barely visible.

یک ابر گرد و غبار از صحرای بزرگ آفریقا نشسته در سراسر شهرستان از سان خوان پورتوریکو, در روز دوشنبه.

ریکاردو Arduengo/گتی ایماژ

در آنچه به نظر می رسد آخرین کتاب مقدس طاعون از سال 2020 تقریبا از 4000 مایل طولانی طوفان های گرد و غبار از صحرای آفریقا در حال حاضر به سمت ساحل جنوب شرقی ایالات متحده است.

این گرد و غبار سنگ مرمر شناخته شده به عنوان صحرای لایه هوا یک پدیده است که توسعه هر سال در سواحل آفریقا که در آن قوی وزش باد از رعد و برق بیش از ساحل می تواند فشار گرد و غبار بسیاری از هزاران نفر از پا تا به اتمسفر است. چند بار در سال است که لایه ای از گرد و غبار می فرستد گسترده ابرها که پس از آن رانش بیش از دریا.

اما در این سال گرد و غبار ابرها است که به طور معمول انجام دهید کمی بیشتر از تقویت غروب را زیرفشار به مراتب پایین تر به کت جزایر کارائیب با یک لایه نازک از گرد و غبار و خفه کردن هوا با خشک رقیق است که در برخی نقاط کاهش دید بیش از نیمی از. ابر پیش بینی شده است برای رفت و برگشت در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده آمریکا—تگزاس و لوئیزیانا به ویژه در روز چهارشنبه, پنج شنبه و جمعه. موج دیگری از گرد و غبار است که انتظار می رود به دنبال دارد.

به گفته نیویورک تایمز در این مناطق تحت تاثیر گرد و غبار برخی از افراد مبتلا به آسم و زمینه ای ریه شرایط ممکن است در خطر ابتلا به سوزش و ناراحتی است. آن دسته از ساکنان باید به جلوگیری از فعالیت و نظارت بر کیفیت هوا.

یکی از با کیفیت خوب از این plumes است که آنها به طور معمول کدو هر اوایل طوفان تشکل های خود را با هوا خشک شود. اما با توجه به واشنگتن پست, گرد و غبار نیز می تواند سپرده به اندازه کافی آهن به خلیج مکزیک به خار خطرناک و مضر جلبک شکوفه. آن را نیز ممکن است برخی از میکروب ها و مواد مغذی انجام شده در گرد و غبار نقش مهمی در اکوسیستم محلی.

اتمام یک قسمت از تخته سنگ جدیدترین پادکست خطر ناک قصه های سرمایه داری مدرن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>