چرا آمریکایی ها می ترسند به بچه ها

بسیاری از دموکرات ها به طور کامل تثبیت شده بر گرفتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر بیضی بدون توجه به آنچه در آن طول می کشد (یا که دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری). در حالی که قطعا مهم و آشکار هدف سیاسی مخاطرات در سال 2020 هستند به مراتب بیشتر از آن است.

بله وجود دارد ترکیب وجودی و بحران های سیاسی که فراتر از فاسد کمربندی فتنه خیلی از رسانه ها fixates ،

تبلیغات:

سرمایه داری در بحران است. این آشکار است در زوال محلی در شرایط کاهش موالید و همچنین در کارآفرینی است.

شکوفه پرتقال و مستبد است و صرفا گل در بالای کاکتوس.

ملی ما اسلاید اتفاق افتاده در کنسرت با ثروت غلظت شتاب و اختلاف درآمد تبدیل شدن به حتی بیشتر تلفظ می شود. این باید به عنوان جای تعجب نیست که ما به طور فزاینده ای winner-take-all جامعه قدرت انحصارات چند ملیتی رشد روز به روز.

تبلیغات:

در عین حال اکثر آمریکایی ها به احتمال زیاد درک نمی گرانش ملی حاضر به صورت محلی از آنجا که بین سال های 2008 تا 2018 در این کشور از دست داد 47 درصد از روزنامه خبرنگاران گفت که انجام این نوع از کار من در ارشد-رهبر. ما پوشش دادن همه چیز مانند افزایش حملات خشونت آمیز در رانندگان اتوبوس و خدمات اورژانس پرسنل و افزایش در صفوف بی خانمان بیمار روانی در کتابخانه های عمومی سیستم های حمل و نقل و زندان.

به عنوان یک کارگر حمل و نقل اتحادیه رسمی به من گفت: پس از دیگری حمله وحشیانه یک راننده اتوبوس از آنچه که ما در حال دیدن یک فرسایش اساسی قرارداد اجتماعی شما نیاز به امن جرم حمل و نقل عمومی.

اضافه کردن در تهدید وجودی از تغییر آب و هوا به نظر می رسد که آمریکا باید برای تنظیم مجدد همه چیز (سیاسی صحبت) اساسا و به سرعت.

تبلیغات:

ایالات متحده کشف شده است در حالی که در حال حاضر هر دو در امتداد خیابان اصلی و مارتین لوتر کینگ بلوار. زیادی وجود دارد عصری کشور در زنگ کمربند و روستایی امریکا که در آن کاهش اندازه گیری در یک شیب در امید به زندگی, افزایش خودکشی و الکل و سوء مصرف مواد مرتبط و میر زودرس است.

این روند شده اند دهه در ساخت. و در عین حال به دلیل کاهش محلی و منطقه ای newsmedia — یک پدیده رانده شده توسط Silicon Valley — وخامت آمریکایی تمدن را نادیده گرفته است و در زیر مورد بحث. شما می توانید با رعایت این در زمان ریاست جمهوری سال 2020 بحث و بیخ و بن سخنرانی: دموکراتیک ترین نامزدهای گذشته از سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن ترویج این ایده که آمریکا ناقص است اما هنوز هم بزرگ و فرصت های اقتصادی هنوز زیاد برای جامعه ما.

تبلیغات:

افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد و بخشی به این دلیل که شرکت های بزرگ, اخبار رسانه های جسمی متمرکز همراه I-95 موفق به این درک اجتماعی و اقتصادی اسلاید رانده دهه از کاهش یا تخت دستمزد زوج با عظیم ظهور خانواده, پزشکی و بدهی های دانشجویی.

این همه اتفاق افتاده است که ما در کنگره شد غنی تر و غنی تر و ما سیاست به طور فزاینده ای در خدمت منافع شرکت های بزرگ. همزمان کمربندی تبدیل شد به طور فزاینده ای است که 40 درصد از این کشور فدرال رزرو به ما می گوید که یک زمان سخت با 400 دلار برای پوشش اورژانس.

در ماه مارس سال 2016 تهمت کمپین استارت و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون بود در حال اجرا مبارزات انتخاباتی او در قدرت از رئيس جمهور اوباما در اقتصاد است. در عین حال آن را برای من روشن بود — به عنوان آن را آشکارا برای بسیاری از آمریکایی ها بودند که unswayed توسط او زمین — که به اتهام “بازیابی” بود که ساخت انتزاعی نقاط داده از جمله بیکاری کشور شماره.

تبلیغات:

هیچ کس زندگی می میرد و یا رای در مجموع.

به دانستن آنچه که واقعا در رفتن در خیابان اصلی و MLK بلوار شما نیاز به مطالعه سطح شهرستان داده است. در سال 2016 انجمن ملی از استان ها گزارش شده است که در خارج از کشور 3,069 شهرستانهای تنها 214 تا به حال در واقع بهبود بر اساس چهار معیار از آنها استفاده می شود; شهرستان نرخ بیکاری, شغل, ایجاد, رشد تولید ناخالص داخلی و ميانه خانه قیمت.

علاوه بر این از 126 بزرگترین شهرستانهای با بیش از یک و نیم میلیون نفر ساکنان تنها 17 بهبود بود.

تبلیغات:

در مکان هایی مانند کلیولند و نیوآرک زامبی خانه های رها شده توسط خانواده ها مجبور کردن توسط بانک افسرده ارزش خانه که اشغال شد. وال استریت ذخیره شد اما خیابان های محلی بودند از چپ به دستگاه های خود را و این جابجایی ماندگار برای این روز است.

و به این ترتیب این کشور نخبگان بودند فقط حیرت زده به یاد بگیرند که با وجود برنده سه میلیون محبوب تر رای از حریف خود خانم کلینتون و آمد در مکان های شرکت های بزرگ رسانه های خبری بوده است نادیده گرفتن

در حال حاضر تحت misrule از مغلوب ساختن پیشی جستن و ثروت و غلظت شتاب به عنوان شرکت های بزرگ در زمان خود صرفه جویی مالیاتی و کشت و زرع آن را به خود خدمت سهام buybacks و پاداش به جای در واقع سرمایه گذاری در کسب و کار خود و یا کارکنان.

تبلیغات:

در 2018, ادواردو پورتر, نوشتن برای نیویورک تایمز insightfully قاب سوال “می تواند اقتصاد بازار هنوز تحویل رفاه؟”

“Belying نفس سرفصل در مورد افسانه فرصت های فن آوری است که در مورد به سبب در جامعه را نشان می دهد که بسیاری از غنی بازار دموکراسی از دست داده اند و بسیاری از آنها برای پویایی” پورتر می نویسد. “شرکت خود را در حال گرفتن و کار خود را در بازارهای در حال گرفتن گیر کرده است. رشد بهره وری ها سقوط کرده است. و بسیاری از کارگران خود را نخست در حال لایه برداری از نیروی کار است.”

این ادامه داد: کشف و بیشتر متوجه رکود دیده می شود در این موج از فروشگاه های خرده فروشی جلو جای خالی به عنوان مالیات dodging colossus مانند آمازون فشار آجر و ملات کسب و کار از وجود است. در سال 2018 5,844 فروشگاه ها بسته است. در سال گذشته وجود دارد 9,300.

در حالی که در کسب و کار اخبار کابل نشان می دهد این است که فقط گزارش به عنوان یک دمدمی روند به صورت محلی مقامات شهرداری به این معنی فرسایش اشتغال خود را پایه مالیاتی و به صورت محلی بر اساس خیریه است که تنها از یک نگرانی رفتن.

تبلیغات:

این چند وجهی کاهش منعکس شده است در این کشور را رسوا مرگ و مير مادران و گسترده نژادی اختلاف نشان داد که داده ها.

“مرگ و میر مادران است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک بین المللی از شاخص های سلامت یک جمعیت به طور کلی” نوشت: Gaby گالوین برای U. s. اخبار & گزارش جهانی. “از سال 1990 تا 2013, تحقیقات منتشر شده در مجله پزشکی لانست یافت که به طور متوسط در کشورهای توسعه یافته شاهد 3.1% کاهش سالانه در یک ارزیابی از مرگ و میر مادران نسبت. ایالات متحده با این حال شاهد افزایش سالانه 1.7 درصد.”

در همان زمان به عنوان ما غفلت ما مادران و نوزادان و ما در این میان چه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آمریکا کاهش رکورد در ما ادامه میدهد.

در واقع آن کاهش یافته و به 32 سال کم است. و 2018 شد چهارمین سال متوالی است که ما موالید کاهش یافته و به پایین 2 درصد از آن در سال 2017. جمعیتی مفهوم عمیق برای کشور ما از نظر پایداری سیستم مانند امنیت اجتماعی است.

تبلیغات:

“این یک مشکل ملی” Dowell مایرز یک متخصص در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: NPR. “میزان موالید یک بارومتر ناامیدی” که مایرز گفت پخش شد نشانه آن است که این کشور مردم به اندازه کافی نیست خوش به می خواهید را به زندگی دیگر به جهان است.

با کل فرهنگی تثبیت در مغلوب ساختن پیشی جستن خود را فاسد دسیسه و DNC نژاد اسب, ما دیدن تصویر بزرگتر:آمریکا بیش از حد ترس از آینده برای شروع یک کسب و کار و یا به یک کودک است.

زمان محلی سازمان ملی تجدید بسیار دیر شده است.

.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>