چرا امریکا با نفوذ ترین سیاه, رهبر توافق کردند که به بحث دیوید دوک


David Duke and Jesse Jackson, side by side, both speaking at press conferences

سمت چپ: دیوید دوک در یک کنفرانس مطبوعاتی در دنور در ماه اکتبر سال 1977. راست: جسی جکسون در سانتا باربارا کالیفرنیا در مارس 1978.

دنور پست از طریق گتی ایماژ و پل Liebhardt/Corbis via Getty Images

در 1970s دیوید دوک—کت و شلوار-پوشیدن grand اژدها از Ku Klux Klan—به دنبال به را سفید برتری جریان اصلی. به عنوان دوک و از مد افتاده خود حرکت او در زمان اطلاع از مبارزه برای برابری یک جنگ صلیبی او در نظر گرفته توهین آمیز اما بسیار موثر است. او می خواست به فروش ایده که ناسیونالیسم بود مساوی و مخالف نیروی فشار برای حقوق مدنی.

در سپتامبر سال 1977 شیکاگو میزبان تلویزیونی به نام استیو ادواردز به او این فرصت را به آن صورت در یک hourlong مناظره تلویزیونی. دوک حریف بود و جسی جکسون, یک مرد به طور گسترده ای دیده می شود که امریکا تاثیر گذار ترین سیاه رهبر.

جکسون و دوک رفت عقب و جلو در به طور فزاینده متخاصم مد. اما مهم نیست که چه کسی چه چیزی گفته که پخش شد یک پیروزی برای دوک. او ارائه شده به عنوان یک سخنگوی سفید امریکا کسی که ایده شد ارزش پنبه حلاجی شده در اطراف. جکسون در ضمن لازم نیست این پلت فرم. اما به عنوان او توضیح داد: به ادواردز او دلایل خود را برای رفتن در تلویزیون با یک ضربه خشک bigot. گوش دادن به بخشی از بحث و جکسون منطقی برای انجام آن ،

“ترس های خود را می توان بر عوامفریبی سیاسی.”

شما می توانید گوش دادن به بقیه قسمت 2 با اشتراک به تخته سنگ به علاوه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی