آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را انتخاب جانشین استعفا داد دوشنبه, تکان دادن تا سیاست آلمان و پرتاب مرکل میراث به سوال.

Annegret Kramp-Karrenbauer وزیر دفاع در زمان بیش به عنوان رهبر اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) در اواخر سال 2018 است. او به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مرکل ترجیح نامزد, و به طور بالقوه بعدی-در-خط برای تبدیل شدن به زمانی که صدراعظم آلمان آرا در انتخابات فدرال در سال 2021.

دیگر نه.

Kramp-Karrenbauer (همچنین به عنوان شناخته شده AKK) گفت: او را گام به CDU رهبر پس از انتخابات بحث برانگیز در آلمان, خارجه تورینگن در هفته گذشته. وجود مرکز-راست CDU رای دادند با راست ترین و ضد مهاجر و ضد اسلام جایگزین برای آلمان (AfD) برای نصب یک عضو کوچکتر pro-رایگان دموکرات به عنوان دولت برتر.

حرکت shunted کنار محبوب تر جناح چپ رهبر. اما حتی بیشتر به طور قابل توجهی آن را به مبارزه طلبیده ممنوعیت CDU کار با رشد دور از جناح راست است.

دست آورد تصمیم به پیوستن به نیروهای با AfD در ایالت تورینگن در کشور نبود فقط بدنساز — آن را نشان داد ترک در CDU تحت AKK رهبری و تضعیف کنترل بیش از این حزب است. همچنین حاکی آینده نامشخص برای حزب و آلمان پس از مرکل برگ قدرت در سال آینده.

سیاست آلمان تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر تکه تکه با گروه در هر دو سمت راست (AfD) و سمت چپ (سبز) به چالش کشیدن سنتی ایجاد احزاب — مرکز-راست CDU و مرکز و چپ سوسیال دموکرات (SPD) و دو حزب كرد. این پیچیده, حکومت, به خصوص در دولت و در سطوح محلی.

این تورینگن انتخابات روشن این بحران به عنوان آن را تحت فشار قرار دادند صدراعظم آلمان CDU برای عبور یک بار unimagined چشم انداز نیاز به همکاری با راست AfD به تقویت قدرت سیاسی خود را.

“بسیاری از مفسران سیاسی باید گفت: ‘سد شکسته شده است و این یک نقطه عطف ما هرگز نباید از همکاری با AfD,'” Sudha David-Wilp ارشد اطلس همکار در آلمانی مارشال صندوق به من گفت. “اما آنها در مواجهه با واقعیت در سمت محافظه کار از راهرو که نزدیک به یک چهارم از رای دهندگان در ایالت تورینگن در کشور و برخی از کشورهای دیگر مانند براندنبورگ رای داده اند برای AfD دولت در انتخابات است.”

هر چند دولت برتر در تورینگن, توماس Kemmerich است پس از استعفا آن را برانگیخته ملی بحران سیاسی است.

مرکل که در یک سفر رسمی در آفریقای جنوبی در زمان انتخابات نیز محکوم اتحاد خواستار آن را “نابخشودنی” و “مفرد روند که با شکست اساسی اعتقاد من و حزب من است یعنی که شما برنده نیست اکثریت با کمک Alternative für Deutschland.”

مرکل را به عنوان رهبر CDU برای نزدیک به دو دهه او به قدرت رسید به عنوان صدراعظم آلمان در سال 2005. او به عنوان Vox قبلا نوشته شده است “boringly پایدار رهبر.” در بیش از یک دهه در قدرت مرکل را کمک های آلمان یک نیروی قدرتمند در اتحادیه اروپا و به طور موثر مدیریت یکی از قوی ترین اقتصادهای در اروپا حتی به عنوان قاره اب و هوای یک بحران اقتصادی است.

بزرگترین چالش آمد در اطراف 2015 که مرکل با استقبال حدود 1 میلیون پناهنده از سوریه و خاورمیانه به آلمان است. بحران سیاسی در آلمان امروز ناشی, در بخش, به واکنش از این سیاست است. اما در همان زمان مرکل اب و هوای سیاسی مقاومت مواجه شد و توسط بسیاری به عنوان یک قهرمان حقوق بشر و دموکراسی در به طور فزاینده فرار جهان است.

اما به عنوان او شروع به مبارزه در انتخابات مرکل شدت پایین به عنوان رهبر CDU در سال 2018 و گفت که اگر او می خواهد در قدرت باقی می ماند به عنوان صدراعظم او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در سال 2021. Kramp-Karrenbauer یک مرکل متحد برنده یک رهبری مسابقه و بسیاری او را دیدم به عنوان صدراعظم آلمان انتخاب ارجح برای حمل در میانه میراث و ثبات رهبری در اروپا است.

اما AKK را 14 ماه تصدی آغاز شد که در ماه دسامبر سال 2018 نشده است صاف. او هنوز کاملا پدید آمده از مرکل سایه دیوید-Wilp به من گفت. “مینی مرکل” او به عنوان شناخته شده است, نیز ثابت کرده است که کمی محافظه کارانه تر از سلف او به خصوص در مسائل اجتماعی مانند ازدواج همجنسگرایان و ساخته شده است برخی از مشخصات بالا gaffes. در ضمن بیبهره از غالب رهبر CDU تلاش کرده است دولت در انتخابات است که معمولا یک فال بد برای هر حزب.

اعتراض مردم علیه راست حزب AfD در ارفورت, آلمان شرقی, در فوریه 6 سال 2020 است.
ینس Schlueter/خبرگزاری گتی ایماژ

زمانی که CDU در ایالت تورینگن در کشور به مبارزه طلبیده Kramp-Karrenbauer و رای دادند با AfD به نصب یک دولت برتر نشان داد که کاستی های خود را رهبری و ثابت کرد که او نمی باید کنترل کامل بر حزب در چنین یک موضوع مهم.

“این AfD می ایستد در برابر همه چیز را که ما در CDU برای ایستادن” AKK گفت: به عنوان او اعلام کرد او قصد دارد به گام پایین. “هر شکل از ایجاد روابط حسنه با AfD تضعیف آورد.”

مرکل است به احتمال زیاد به بازی برخی از نقش در انتخاب AKK جانشین اما بخش در حال حاضر در حال ظهور بین بیشتر به طور سنتی محافظه کار CDU رهبران و کسانی که بیشتر از نزدیک معکوس مرکل بود.

اما در کل تورینگن امر امتیاز به یک مشکل جدی تر است که نمی خواهد برود با خروج از AKK. این AfD اتحاد رسید و در سال های اخیر و در حال حاضر بزرگترین حزب مخالف در آلمان فدرال است (CDU و جناح چپ حزب سوسیال دموکرات در یک ائتلاف بزرگ). همچنین نشان داده شده در هر مجلس قانونگذاری ایالتی در آلمان است.

این AfD چرخید به عنوان یک اعتراض حزب در سال 2013 به طور عمده در پاسخ به این منطقه یورو بحران اقتصادی است. اما حزب شروع به در آغوش ضد مهاجر ، far-right پلت فرم در پی مرکل پناهندگان سیاست. آن را با حروف بزرگ در کسانی که ترس برای تبدیل شدن به یک جدی نیروی سیاسی است.

حداقل در برخی از AfD حمایت از رای دهندگان محافظه کار که رها کرده ام احزاب اصلی و CDU نشده کاملا نمیفهمد چگونه برای مقابله با این و یا چگونه برای جلوگیری از AfD را حرکت. به خصوص در سطح محلی به عنوان تورینگن در انتخابات نشان داد برخی از CDU, اعضای, به نظر می رسد به کار با AfD هر دو به عنوان یک راه برای ماندن در قدرت و به کشف کردن که چگونه به در واقع چیزهای انجام شده در آلمان به طور فزاینده ای تکه تکه چشم انداز سیاسی.

تلاش برای برقراری راست به جریان اصلی شکست خورده است و در مکان هایی مانند اتریش اما آلمان تاریخ باعث می شود این سیاسی gambit حتی بیشتر حساس است. چه پیچیده این حتی بیشتر فوق العاده ظهور سبزی یک جناح چپ حزب که طرفدار مهاجر طرفدار اروپا و طرفدار محیط زیست است. این حزب تا به حال یک پیروزی تاریخی در انتخابات پارلمان اروپا در سال 2019 در آینده در دوم در آلمان و آن را در حال حاضر به چالش کشیدن صدراعظم آلمان CDU برای تسلط.

محبوبیت این سبزی در کنار رشد AfD برجسته شناسایی خارج از مرکز که اتفاق می افتد نه تنها در آلمان بلکه در سراسر اروپا است. رای دهندگان در حال رد سنتی مرکز-چپ و راست ایجاد احزاب است. این انشعاب است که اتفاق می افتد در ایتالیا در اسپانیا و ایرلند که فقط دیدم رادیکال جناح چپ Sinn Fein رسیدن به یک تاریخی منجر شود.

این باعث می شود که اجتناب ناپذیر است خروج از مرکل بیشتر از همه نگران کننده است. اعظم آلمان برای یک دهه بود steadying دست در سراسر اروپا; پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در ایالات متحده او ریخته شد به نقش مدافع لیبرال دموکراسی است.

مرکل خروج قریب الوقوع می آید که اروپا آماده نامشخص زمان. اتحادیه اروپا قرار است به زودی مذاکرات سخت با بریتانیا بیش از آن پست-Brexit ارتباط است. آمریکا و اتحادیه اروپا در آستانه یک جنگ تجاری بالقوه و پتانسیل گروههای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند حتی بیشتر فشار بر ناتو و سنتی غرب اتحاد است. آلمان خود هرج و مرج سیاسی می تواند تمام این بسیار پیچیده تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی