چرا شرکت های بیمه انکار رستوران ادعا می کند در پی بیماری همه گیر?

در صبح روز 16 مارس کمتر از 24 ساعت پس از بسته شدن رستوران خود را به Banty Rooster در شهر نیویورک غرب روستا Delores Tronco-DePierro ثبت یک کسب و کار وقفه ادعا می کنند به شرکت های بیمه. در روزهای منتهی به بسته شدن, شام, را تشویق توسط مقامات دولتی تا به حال شده است در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus با محدود کردن تماس های اجتماعی از جمله ناهار خوری ساخت در حال اجرا در سه ماهه رستوران مالی ناپایدار. ساعت پس از Tronco-DePierro تصمیم به بستن Banty Rooster نیویورک فرماندار دستور shut down در تمام رستوران ناهار خوری اتاق. Tronco-DePierro امید او سیاست خواهد بود ممکن است تاسیسات برای هوازدگی بحران است.

در 19 مارس بیمه گر تحویل بلانت صدور حکم کمک او می تواند انتظار می رود در طول یک بیماری همه گیر: هیچ کدام.

“برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک این دقیقا همان نوع از وضعیت شما باید بیمه برای” Tronco-DePierro می گوید. “این نامعقول است که شرکت های بیمه می گویند: ما را هیچ مسئولیتی در قبال این.'”

به عنوان گسترش COVID-19 decimates ملت رستوران صنعت و صاحبان کسب و کار باید pored بیش از بیمه نامه خود را با امید از کشف یک شبکه ایمنی تنها به یاد بگیرند که شرکت های بیمه تمایلی به پرداخت برای پوشش ضرر و زیان به این بیماری همه گیر. از طریق دادگاه ها و لابی, رستوران امیدوار هستند برای قفل کردن شرکت های بیمه به موافقت نامه های که ارائه خواهد شد صنعت بیمه با پرداخت پول نقد مورد نیاز برای اطمینان از کسب و کار خود می توانید بازگشایی زمانی که این بیماری همه گیر حل و فصل.

با رستوران قرار دادن عملیات خود را در انتظار نگه داشته به طور نامحدود به محدود کردن گسترش coronavirus بسیاری از سرخوردگی تماس های تلفنی این هفته باید در اطراف محور کسب و کار وقفه بیمه یک نوع بیمه است که باعث پرداخت نقدی به پوشش درآمد از دست رفته در هنگام بلایای اعتصاب و نیروی کسب و کار به توقف عملیات.

با توجه به آلن لیون, صندلی بیمه و بیمه اتکایی در هریک فاینستاین LLP مشکل برای رستوران بانکی در کمک های مالی از طریق این نوع از پوشش های بیمه به طور کلی این است که برخی از سیاست ها شامل بند به استثنای موارد ویروس ها و باکتری ها. بند اضافه شده اند در سال های اخیر پس از شیوع بیماری های همه گیر مانند سارس در سال 2002 تا 2003 و ابولا در سال 2014. و حتی اگر این بند وجود ندارد, رستوران را به اثبات هر گونه از دست دادن “ناشی از مستقیم و یا آسیب فیزیکی به اموال.”

“است که می تواند دشوار است برای نشان دادن یک ویروس” او می گوید: “از آنجا که ما در حال برخورد با این نوع آسیب می بینید با آتش سوزی یا سیل.”

حتی برجسته کلرادو رستوران بابی Stuckey, از برنده جایزه Frasca, محصولات غذایی و شراب گروه در مواجهه با این موانع که او در زمینه کسب و کار وقفه ادعا می کند این هفته است. پس دولت موظف تعطیلی از مناطق ناهار خوری خود را برای کافه ها و رستوران ها در دنور و تخته سنگ او می گوید: شرکت های بیمه برای اولین بار او را رد کرد و بر این اساس است که کسب و کار خود وقفه پوشش نمی گسترش مدنی قدرت. این پوشش به طور معمول امر به ضرر و زیان که بنیادی از نهاد دولت منع دسترسی به بیمه کسب و کار به دلیل آسیب در نزدیکی ملک. این گروه را رد کرد و بار دوم به دلیل سیاست های موجود یک ویروس حذف بند.

“این صنعت بسیاری از مشاغل و بیمه صنعت در حال انجام هیچ چیز برای آن” Stuckey می گوید. “بیشتر شما به آن نگاه کنید ما همه انتظار در سراسر کشور برای وام کسب و کار کوچک اما یک ثانیه صبر کنید چرا این همه رستوران رفتن به ادامه بدهی ؟ قرار داده و این در ترازنامه به این دلیل که شرکت های بیمه در حال مسدود کردن ما.”

در حال حاضر نزاع و جدال بر سر اینکه آیا شرکت های بیمه خواهد بود در قلاب برای رستوران ها’ coronavirus پوشش وارد سیستم دادگاه. پس دولت موظف به تعطیلی در نور از coronavirus غذاهای دریایی رستوران اوشنا کوره در نیواورلئان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر لوید لندن در اوایل این هفته به دنبال اعلام حکم که بیمه گر باید پوشش کسب و کار مرتبط با وقفه ضرر و زیان است.

جان Houghtaling شریک مدیریت در Gauthier, Houghtaling LLP در نیواورلئان که نشان دهنده اوشنا کوره استدلال می کند که این رستوران را بیمه با لوید که حاوی ویروس حذف بند بود فعال مدنی اقتدار نظم که در آن شهر شهردار موظف است که رستوران خود را محدود ناهار خوردن در عملیات. Houghtaling ادعا می کند که “اگر مقامات مدنی ذکر شده است که این ویروس باعث ایجاد صدمه به اموال توسط چسباندن بر روی سطوح است که باعث کسب و کار وقفه پوشش برای برخی از رستوران ها.”

اما در میان گریه می کند برای نجات و کمک های اولیه برای صنعت رستوران قانونگذاران ایالتی در نیوجرسی پیشنهاد قانون که نیاز به شرکت های بیمه برای ارائه پوشش برای کسب و کارهای کوچک کسب و کار وقفه ادعا می کند در طول COVID-19 گسترش که لیون از هریک را می گوید و می تواند الهام بخش صورتحساب مشابه در میان کشورهای دیگر’ قانونگذاران و یا حتی در سطح فدرال. Stuckey در ضمن دارای conferenced با رستوران رهبران صنعت در سراسر کشور با هدف لابی واشنگتن به فشار شرکت های بیمه خصوصی برای نرم کردن کیف پول خود را برای policyholders در صنعت مهمان نوازی.

رئیس جمهور او می گوید: “می تواند جلو آن دسته از بچه ها از شرکت های بیمه مانند” چه شما به خاک سپرده شد چیزی در مورد ویروسی باکتریایی چیز و چپ همه این صاحبان کسب و کار کوچک را در تلو تلو خوردن ” و آنها را وادار به پاسخگویی در وسط است.”

برای Tronco-DePierro این امید است که خصوصی صنعت بیمه را تشخیص شدت برای صاحبان کسب و کار کوچک مانند خودش و Stuckey و نرم کردن مواضع خود در خودداری coronavirus مربوط پرداخت. حتی اگر آن را تنها بخشی از پوشش او می گوید که می تواند تفاوت برای بسیاری از رستوران ها بازگشایی هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

“اگر آنها شدت و گفت:” آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که 50.000 دلار برای هر کوچک به طور مستقل متعلق به رستوران است که ما در نوشتن سیاست های, برای, برای کمک به شما دریافت بازگشایی شد کمک به شما استخدام به کارکنان “من می خواهم خوشحال” Tronco-DePierro می گوید. “من به دنبال این نیست که باید یک بیمه پرداخت پس از این. من فقط می خواهم به بازگشایی درب و استخدام کارکنان من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>