چرا مردم خرید اسلحه ؟ که در مورد آخرین چیزی که ما نیاز داریم در حال حاضر

راه بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها اشتباه و فیلم های زامبی برای زندگی واقعی: این چیزی است که ما در حال یادگیری از پاسخ های عمومی به سرعت در حال گسترش coronavirus. در حالی که مقامات بهداشت عمومی ارائه مشاوره مانند “دستهای خود را” و “به خاطر بهشت است, اقامت خانه” تعداد زیادی از آمریکایی ها به جای stampeding به تفنگ فروشگاه برای خرید سلاح و مهمات. در جنوب فیلادلفیا محله, اجتماعی, فاصله, قوانین, می شد نادیده گرفت که مردم در صف برای گرفتن سلاح.

تبلیغات:

بدون شک این مردمی آگاه هستند که COVID-19 میکروسکوپی ویروس و در نتیجه چیزی است که شما می توانید شلیک کنید. هیچ بدیهی است که این ترس در مورد اقتصاد سقوط (با تشکر برای سهل انگاری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!), منجر به افزایش جرم و جنایت و خشونت است که در آن مردم تصور آنها می توانید با استفاده از این اسلحه برای دفاع از زندگی خود خانواده و اموال. همچنین دهه NRA تبلیغات متقاعد کرده اند که مردم به معاشرت با اسلحه ایمنی. در واقع, به عنوان اقتصاد چاله, NRA درمان این بحران به عنوان یک فرصت برای فروش اسلحه به مردم است. چه چیز دیگری خواهد آن را انجام دهید ؟

اما آخرین چیزی که هر کسی باید انجام دهند در این بحران اگر آنها می خواهند به ماندن بگیرید امن برای خرید یک تفنگ. خرید یک تفنگ در حال حاضر خود را به خانواده و خانه خود را کمتر امن به خصوص اگر شما مانند بسیاری از خریداران هراس نیست روت در تفنگ ایمنی و اصلا به ذخیره سازی مناسب.

تبلیغات:

خرید یک تفنگ به طور قابل توجهی افزایش می دهد شانس کسی که در خانه خود را که زخمی یا کشته شدن در یک حادثه اقدام به خودکشی و یا فردی خشونت است. این بیمارستان در حال حاضر کمانش ترس که coronavirus را پر کنید تا Icu و اتاق اورژانس. اضافه کردن قابل اجتناب تفنگ آسیب به مخلوط نیست فقط احمقانه است. خودخواه.

“اسلحه خانه خود را کمتر امن” دکتر مارک Hoofnagle یک جراح تروما در سنت لوئیس گفت: سالن. “اگر شما کودکان در خانه, آن را قطعا شما را کمتر امن است.”

Hoofnagle گفت: او یک تفنگ صاحب خود را, اما افزود: “این ایده که یک اسلحه است که دستگاه ایمنی کاملا پوچ است.”

تبلیغات:

تحقیق و پشت او را. در ماه اوت سال 2019 محققان نگاه در آنچه رخ داده پس از این اجرا می شود در فروشگاه اسلحه که تمایل به اتفاق می افتد در طول یک بحران و یا بلافاصله پس از به طور گسترده ای به اطلاع عموم توده تیراندازی. یافته های خود را که در مجله اپیدمیولوژی آسیب نشان داد که در سال بعد از چنین سنبله در خرید تفنگ تعدادی از اسلحه های مرتبط با آسیب ها در جامعه بالا رفت.

و این که بدون تشدید عوامل است که آمریکایی ها در حال تجربه در حال حاضر که شامل گیر بودن در خانه بیشتر از روز و به طور بالقوه از دست دادن شغل خود درآمد. در حال حاضر مردم در کشور ما تحت فشار (استرس) را افزایش می دهد که خشونت و خودکشی — که هر دو به احتمال زیاد منجر به آسیب جدی و یا مرگ اگر یک تفنگ را در خانه. در ضمن بچه ها در حال خارج مدرسه و نشستن خسته که بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد به تلو تلو خوردن در سراسر یک تفنگ را در خانه و شلیک خود و یا شخص دیگری توسط حادثه.

تبلیغات:

در علاوه بر این به عنوان Hoofnagle اشاره کرد این است که “نه دقیقا زمان زیادی را به کلاس و یا پیدا کردن یک نقطه در محدوده” به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از یک تازگی خریداری سلاح به درستی. که همچنین منجر به افزایش شانس یک تفنگ حادثه در خانه است.

البته هیچ کس می خواهد به تصور آنها خواهد شد آنهایی که به یک حادثه یا کسانی که اقدام به خودکشی در لحظه یا کسانی که به یک کشنده مبارزه با یک مرد متاهل یا که کودک در می یابد تفنگ و آتش سوزی آن است. بدون هراس خریداران همه تصور خود را به عنوان قهرمان خود مدافعان دفع تمام مردمان بد که حمله به خانه و خانواده خود در جامعه هرج و مرج است که آنها (احتمالا به اندازه کافی) مشکوک است در آینده به خاطر این بیماری همه گیر و فروپاشی اقتصادی ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن حماسه سوء مدیریت.

اما مردم باید در کنار توهمات خود را از “محافظت از ذخایر Charmin” به عنوان Hoofnagle آن قرار داده است. این ایده که اسلحه موثر در دفاع از خود یک اسطوره است که به طور مداوم در لبه پنجره رساند تا با تفنگ صنعت شده است و بارها و بارها رد شده توسط محققان مستقل.

تبلیغات:

دانشگاه هاروارد آسیب کنترل مرکز تحقیقات وارد شواهد و متوجه شد که بیشتر ادعای “دفاع از خود” پس از مبارزه با تفنگ نمی شد که مردم تصور قصه های مردانه مردان قهرمانانه دفاع از خانواده خود در برابر برخی از baddie شکستن در یک پنجره. بسیاری از این حوادث در واقع درگیر افرادی که تشدید بحث و یا رویارویی به یک کشنده سطح با شلاق و از یک تفنگ. در واقع اگر وجود اسلحه در خانه, آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد به استفاده می شود توسط یکی از اعضای خانوار برای ارعاب دیگر نسبت به حفاظت از آنها.

به عبارت دیگر مردم عجله به خرید اسلحه در حال حاضر به احتمال زیاد به استفاده از آنها برای دفاع از خود. چه اتفاقی خواهد افتاد در عوض در بسیاری از موارد است که آنها خواهید بود cooped با یک مرد متاهل و به مبارزه که در آن کسی که —به طور کلی در دنیای واقعی این است که یک انسان منازعه تفنگ و تهدید همسر خود را با آن است. در حالی که عوامل بسیاری وجود دارد که به هر گونه حادثه, آسیب های روانی و خطر آسیب جدی و یا مرگ است به شدت افزایش یافته است با حضور یک تفنگ.

هر کس احساس درماندگی و ترس در حال حاضر می خواهد برای پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن یک حس کنترل بر زندگی خود. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید که در واقع مفید: تمیز کردن و سازماندهی خانه خود را. برگزاری FaceTime ساعت خوش با دوستان. یادگیری یک سرگرمی جدید. نصب سیستم های امنیتی در خانه خود را اگر شما نگران در مورد نمیتوانیم. کمک به یک نامزد حزب دموکرات به امید گرفتن کاخ سفید هیولا که ما را به این فاجعه شد.

تبلیغات:

اما یک چیز شما باید انجام دهید این است که خرید یک تفنگ. آن را نمی خواهد شما و یا خانواده خود را امن تر است. در مقابل آن ممکن است منجر به از کسی گرفتن شات و نیاز به عجله به بیمارستان که در حال حاضر در معرض خطر غرق coronavirus. تا در خانه بمانند و ایمن ماندن. ترک اسلحه به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>