چرا سفید supremacists در اعتراض به کشته شدن افراد سیاه و سفید?

به عنوان اعتراض در مورد خشونت پلیس در میان مردم سیاه و سفید ادامه خواهد داد و تبدیل به گسترده تر در سراسر ایالات متحده برخی افراد و گروه ها آغاز کرده اند به ایستادگی کردن از جمله آنارشیست آشوبگران و اعضای طیف راست قرار گرفتند.

با این کشور سابقه ای طولانی در قتل نژادپرستانه آن ممکن است گیج کننده به فکر می کنم که نژادپرستان و سفید supremacists در میان کسانی که در اعتراض به کشتار مردم رنگ.

تبلیغات:

اما افراد وابسته به راست در گروه نیست و تلاش می شود بخشی از کلی جنبش اعتراضی. تحقیق از این گروه فکر می کنیم این احتمال وجود دارد که آنها در حال تلاش برای ربودن این رویداد برای اهداف خود را دارند.

به عنوان محققان از باندهای خیابانی و راست گروه ما می بینیم که در این صورت آنها می خواهند به استوک سیتی یک جنگ داخلی بین نژاد — یکی از آنها فکر می کنم آنها می توانید برنده شوید. توسط antagonizing پلیس, از بین بردن اموال و یا ارعاب عمومی با اتخاذ نظامی دنده — از جمله سلاح این گروه ها اقدام به تحریک خشونت میان پلیس و معترضان ، Rousting اجرای قانون به خشونت مقابله به مثل در برابر مردم سیاه یکهو اولین گام است.

تحریک جنگ داخلی

تبلیغات:

راست است و نه متحد با سخت ایدئولوژی. آن است که یک جنبش گسترده با جناح های مختلف رقابت برای مقادیر بیشتری از توجه و نفوذ است.

با وجود این تنش تحقیقات ما نشان می دهد که بسیاری از به اشتراک گذاشتن این توطئه باور است که دولت های غربی در حال فاسد و کنترل نظم نوین جهانی یک دوز و کلک از ثروتمند یهودی نخبگان. به آنها ثروتمند یهودی سرمایه گذار و دموکراسی مدافع جورج سوروس است puppet master اقتصاد جهانی است.

ویلیام لوتر پیرس 1978 رمان “ترنر خاطرات” آمده است که به شناخته شده به عنوان “کتاب مقدس نژادپرستانه حق” می گذارد از یک طرح به تحریک یک مسابقه جنگ را مورد دولت فدرال شد. این کتاب الهام گرفته از خشونت از راست مهمترین 1995 بمب گذاری در Alfred P. Murrah ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما.

تبلیغات:

“Accelerationism” — این ایده که القای هرج و مرج تحریک اجرای قانون و ترویج تنش سیاسی را تسریع فروپاشی دولت های غربی — ریشه گرفته در میان راست قرار گرفتند. یکی از این گروه “Boogaloo Bois” شناسایی شده توسط میل شدید خود را برای پوشیدن پیراهن هاوایی مشاهده شده در تظاهرات در مینه سوتا, Florida Georgia, تگزاس, پنسیلوانیا, کلرادو و اورگان است. همانطور که با هر راست جنبش “Boogaloo Bois” گروه هستند و نه بدون ساختار و متنوع اعتقادات فاقد هر گونه سلسله مراتبی سازمان است.

در لاس وگاس سه “Boogaloo Bois” دستگیر شده بودند با سلاح گرم و یک طرح به تحریک خشونت در طول جورج فلوید تظاهرات. رسانه های اجتماعی پست ها و چت آنلاین گروه همچنین نشان داده اند آنها را در تلاش برای نفوذ به دیگر تظاهرات در سراسر کشور است.

تبلیغات:

پیوستن به جمعیت فراهم می کند این گروه فرصتی برای بی اعتبار ساختن معترضان تحریک غارت شورش خشونت و خرابکاری که امیدوارم جرقه همفکر سفید آمریکایی به مقاومت و نافرمانی مدنی از معترضان. در حال حاضر وجود دارد غربت گروههای مسلح سفید counterprotesters در تظاهرات در سراسر امریکا است.

راست گرایان در حال صحبت کردن در رسانه های اجتماعی در مورد تظاهرات نیاز به مقدار زیادی از پلیس توجه و دیدن یک فرصت برای شرکت در هدف حملات تروریستی. خود را به طور کلی هدف همان است: فانینگ شعله های آتش به رایت کردن دولت فدرال ساخت اتاق را برای آنها به ایجاد یک سفیده-تنها کشور.

متی Valasik دانشیار جامعه شناسی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و فیلم سکسی دانشیار دانشگاه کارولینای شمالی — شارلوت

تبلیغات:

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی