“چرا شما در تلویزیون است؟”: اسکندریه Ocasio-کورتز سیلی پایین Laura Ingraham این اقدام مسخره

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) تعطیل رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham تلاش به مسخره او ادعا می کند در coronavirus.

نیویورک از حزب دموکرات که زادگاه است که ویران شده توسط این COVID-19 شیوع اشاره به اینکه مرگ و میر ناشی از عفونت ویروسی شد نامتناسب رخ داده در جوامع اقلیت.

تبلیغات:

“COVID مرگ و میر به طور نامتناسبی خونتان در سیاه و سفید + قهوه ای جوامع” این نماینده مجلس توییتی. “چرا ؟ به دلیل عوارض مزمن از redlining محیط زیست نژادپرستی شکاف ثروت و غیره. در حال اساسی شرایط بهداشتی است.”

“نابرابری همبودی,” او اضافه شده است. “COVID امداد باید پیش نویس با یک لنز غرامت.”

تبلیغات:

که مشاهده و تجویز راه حل به نظر می رسید به خشم جناح راست گوینده که سعی در تحقیر Ocasio-کورتز با یادآوری پیروان این مجلس تا به حال یک بار به عنوان یک متصدی بار.

Ocasio-کورتز در پاسخ به درخواست Ingraham چرا او تا به حال ترویج ادعاهای اثبات نشده در مورد کوروناویروس درمان و که توییتر در نهایت حذف به عنوان اطلاعات غلط.

“آیا شما فقط با قرار دادن یک دکتر خود را نشان می دهد که جعلی خود اشتغال در Lenox Hill بیمارستان و تبلیغ یک COVID ‘درمان’ است که شما توییتی و توییتر تا به حال به حذف چرا که یک مرد ممکن است فوت کرده اند تلاش خود اداره آن را؟” Ocasio-کورتز توییتی. “من متاسفم چرا شما در تلویزیون دوباره؟”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>