چرا بارون تهمت ناگهان یک جوان اینترنت وسواس


Donald and Barron Trump exit a plane at Palm Beach International Airport

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بارون مغلوب ساختن پیشی جستن در وست پالم بیچ فلوریدا در Jan. 17.

نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ

به دلیل در بخشی به روزنامه نگاری کنوانسیون احترام به حریم خصوصی کودکان از رئیس جمهور نه چندان شناخته شده در مورد بارون تهمت و زندگی خود را. او 14, حضور سنت اندرو اسقفی مدرسه پخش فوتبال و, در علاوه بر این به زبان انگلیسی صحبت می کند اسلوونیایی (مادر او اولین زبان). پس از آن دنباله خشک اجرا می شود. اطلاعات بارون بسیار کمیاب که حتی چیزی به عنوان دنیوی خود را به عنوان ارتفاع منجر به فراوان اینترنت تفسیر: همانطور که مرسوم است برای یک پسر از سن بارون بدست بلندتر در چهار سال پس از پدرش انتخاب شد بارون ناظران اشاره کرده اند. اما واقعا قد بلند ما-need-to-talk-about-آن بلند است.

این دره عمیق و باریک-اندازه نبود از حقایق است که در حال حاضر سوخت رسانی جدید و دور از حدس و گمان و نه از روزنامه نگاران اما از Gen Z: جوان در اینترنت تصمیم گرفته است که باید آن را “نجات” بارون از شدت سنگر ملی قلعه معروف به کاخ سفید است.

در چند روز گذشته شایعه ای در گسترش Infinite—و به سرعت سفر به توییتر—که بارون حساب چیزی به نام Roblox پیدا کرده اند. (Roblox محبوب بازی های ویدئویی است که شبیه به کمیته مبارزه با سانسور.) این شایعه آن است که کودکانی که با حضور در مدرسه با بارون تا به حال تایید کرد که حساب های خود را. تصاویر منتشر شده که ادعا بیشتر به اثبات حساب صحت اما در واقع یک تصویر از یک جعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر. حساب کرده بود که مسئولیت رسیدگی به “JumpyTurtlee” و مشخصات آن نشان داد که JumpyTurtlee دوست دارد انیمه و K-pop. عناصر دیگر از مشخصات پیشنهاد کرد که صاحب آن پشتیبانی از تجاوز به حقوق و احتمالا برنی ساندرز.

وجود دارد کمی در راه از مدرک معتبری برای اثبات این شایعات. اما برخی از کاربران رسانه های اجتماعی فرار با آنها بدون در نظر گرفتن و شروع به ساختن این مورد که بارون با وجود او به طور گسترده ای ناسزا پدر ممکن است خیلی بد است. اگر چه او فقط یک بچه است که دوست دارد تلویزیون و ورزش و بازی های ویدئویی? شاید او در واقع disdains پدر او و دولت او, اما او نمی تواند هر چیزی می گویند چون او که در سکوت. شاید او بیش از حد عمیق در داخل تهمت ماشین حتی متوجه چه خبر است. “ما نیاز به ذخیره بارون الانم خیلی خالص و بی گناه از او سزاوار داشتن که نارنجی به عنوان یک پدر” رفت و یک نماینده صدای جیر جیر. “@RealBarronTramp من خواهد بود و تو, مادر, در حال حاضر #savebarron2020” نوشت: یکی دیگر از.

این مسئله باعث شد تا هشتگ #savebarron2020 روند در توییتر در سه شنبه شب. بیش از یک فن حتی آورده مفهوم “fancam” یک نوع تصویری که محبوب در K-pop fan جامعه به بارون: آنها ارسال شده ویدئوها که بزرگنمایی در فیلم از او پیدا کردن لحظات است که به نظر می رسید برای نشان دادن انسانیت خود و یا مهربانی مانند زمان او ساخته شده یک چهره خنده دار در یکی از فیلم های نیمه, خواهر, Ivanka کودکان. یک چنین تصویری بود و حتی همراه با یک خبرگزاری مستقل پاپ موسیقی متن فیلم. مطمئنا برخی از این تازگی اعلام بارون طرفداران در تلاش بودند به خنده دار و جالب, اما آنها هنوز هم به صدای خود را در حمایت از او را و در برخی موارد ایجاد الگوهای رفتاری و ویرایش ویدئوها از او که مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند تعهد به من.

این اولین بار نیست مردم در جریان اطلاعات بسیار کمی تصمیم گرفت که یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده ممکن است مخفیانه علیه رئیس جمهور و یا اگر نه در برابر او موضوع را به او ظلم و ستم و یا ارزش عمومی همدردی. این اتفاق می افتد نوع زیادی از آن شد و گفت: Ivanka (تاکنون صمیمانه رد) از تیفانی و شاید بیشتر برعلیه از Melania تهمت و بارون ، بسیاری از دلسوزی برای Melania در نگاه به گذشته بی معنی (“من واقعا نمی مراقبت فراموش u?”) و گمراه (“بهترین”) اما بارون مورد به نظر می رسد قوی تر است. او واقعا فقط یک بچه و یکی از معدود و شاید تنها گناه احزاب که بخشی از پدرش مدار. افرادی که می خواهید برای “نجات” بارون احتمالا معنی هست. شاید آنها امید پسر ممکن است آگاه از حمایت خود را از او و پیدا کردن آرامش در آن است و چه کسی می داند—شاید او می کند. اما من فکر می کنم مهربان ترین چیزی که در حال حاضر ممکن است به غیر روحانی کردن بینی در مورد بارون وفاداری و الگوی رفتاری ifying خود دارد. حتی اگر آن را مانند به نظر می رسد او یک روند موضوع به استدلال می کنند برای بی گناهی خود را یک چیز مثبت یا بی ضرر بیت از او است 14—و آخرین چیزی که او نیاز است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به گمان بارون پذیری در اینترنت در هزینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی