چرا Battlestar Galactica کامل قرنطینه ماراتن

چند تلویزیون را نشان می دهد سخن گفته اند به امان هرج و مرج هنوز جوان قرن 21 به عنوان به خوبی به عنوان Battlestar Galacticaکه پخش Syfy از سال 2003 تا 2009.

بازسازی انتقادی panned 1978 سری — خود را ضعیف مبدل به تلاش برای تبدیل کردن جنگ ستارگان را به یک تلویزیون نشان می دهد — جدید Battlestar Galactica زمان بسیاری از ایده های خوب از سلف خود (بشریت در اجرا از روبات های مرگبار پیچیده اساطیر ساخته شده در اطراف برخی از ترکیبی از 12 قبیله اسرائیل و 12 نشانه هایی از زودیاک و جستجو برای یک گم شده زمین) و به روز رسانی آنها را به صورت جدیدتر و وحشتناک تر جهان است.

2000s Battlestar سری post-9/11 نشان می دهد در راه است که بسیاری از نوع نشان می دهد که از آن دوران (همچنین ببینید: از دست رفته) اما اساسی آن داستان در مورد یک بشریت وحشت زده خود را از انقراض با همه شیوه ای از تهدیدات طنین انداز است به طور مداوم پس از آن وارد بازار گردید. خیلی زود در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر برای مثال جمهوری جدید نویسنده مت فورد در مقایسه با اخبار به چرخه فوق العاده ای در اوایل Battlestar قسمت است که در آن روبات Cylons انسانی حمله ناوگان هر 33 دقیقه بی امان با بهره وری.

Battlestar Galactica است آلوده به شکایت که بعد آن فصل نیست به خوبی به عنوان آنهایی که در اوایل و یا آن سری آخر بد بود یا هر تعداد از چیزها اما من مخالفم با تمام کسانی که شکایت. سری عجیب و غریب ترکیبی از نسل علمی تخیلی و معنویت رشد کرده است تنها بیشتر رزونانس در سال های پس از آن پخش شد — و اگر وجود داشت همیشه یک زمان به ماراتن نشان می دهد, آن را در حال حاضر.

چگونه خوش شانس پس از آن که نشان می دهد تمام چهار فصل اجرا و همچنین به عنوان خلبان miniseries و دو spinoff فیلم (نه که لازم برای درک کامل داستان اما هر دو از آن ها لذت بخش است دوباره در دسترس برای اولین بار در سنین, در Syfy.com. (این قسمت به رایگان جریان, اگر آنها حاوی تبلیغات است.)

Starbuck salutes Admiral Adama.
Battlestar Galactica نیست فقط sci-fi. این نظامی sci-fi.
حسن نیت ارائه میدهد از NBC Universal,

Battlestar Galactica پخش در یکی از دوره های مورد علاقه برای نوع تلویزیون. (آن و از دست اندازی در عرض یک سال از هر یک از دیگر.) این داستان سرایی پیچیدگی این نشان می دهد ramped تا بطور قابل توجهی با عمیق تر و پیچیده تر اسطوره برای طرفداران به عقده روحی. اما از آنجا که آنها هنوز هم تا به حال به بسیاری از قسمت (20 در هر فصل در Battlestar‘s مورد) آنها تا به حال به ترکیب بزرگتر رفت و برگشت خود را فراگیر داستان با کوچکتر در مورد شخصیت ها و ماجراهای خود.

در نتیجه این را نشان می دهد بيشتر از همه جا با کیفیت-دانا در مقایسه با یک نمایش مانند بازی تاج و تخت (در بهترین حالت). اما زمانی که آنها به پایان رسید حتی اگر آنها نا امید طرفداران به معنای آن بود که ممکن بود به روی علاقه به یاد داشته باشید داستان های که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کلی قوس چیزی Game of Thrones واقعا می خواهید برای آن زمانی که آن را به پایان رسید در ناامید کننده مد فقط در سال گذشته است.

در نظر بگیرید که قسمت بالا گفتم یک جایی که Cylons حمله هر 33 دقیقه. آن است که در اصل یک re-خلبان — یک فصل اکران به معنای گرفتن بینندگان جدید با معرفی یک نشان می دهد فرض راه خلبان به طور معمول خواهد اما بدون خسته کننده بینندگان که تماشا کرده ام به آن نقطه. چون Battlestar راه اندازی کرده بود در اواخر سال 2003 با چهار ساعته شبکه تلویزیونی است که داستان چگونه بشریت به دست می آمد در اجرا از Cylons فصل یکی برتر نیست نیاز به belabor که نقطه در قسمت دیگری.

به جای نویسندگان آمد تا با ایده مبتکرانه از یک Cylon حمله از ورود هر 33 دقیقه ایجاد یک دسته از frazzled خواب محروم از انسان در اجرا از یک دشمن است که می تواند از آنها بهره برداری هر ضعف و سستی. این قسمت که گیر کرده با من (و بسیاری از مردم) همیشه از آن پخش شده در سال 2005.

Battlestar Galactica‘s showrunner شد Ronald D. Moore, دیرین Star Trek کهنه که تا به حال soured که جهان را ضد عفونی کننده سوسو زدن. مور می خواست به صحبت در مورد انسان سستی و درگیری های سیاسی جهان; با Battlestarاو گروگان آنچه که شاید بهترین تلویزیون نشان می دهد تا کنون ساخته شده در مورد طبیعت شکننده دموکراسی ما.

سری شخصیت های اصلی مورد ستایش قرار داد از نظامی (ادوارد جیمز Olmos را دریاسالار ویلیام آدما) و دولت (Mary McDonnell رئیس جمهور لورا Roslin بالا به بالاترین هنگامی که هر کس دیگری در کابینه درگذشت). رابطه خود را در یک بار پر و دوستانه ارائه شده در بسیاری از سری ” gravitas. اما مور نیز دیدم در رابطه خود راه را برای بحث در مورد چقدر دشوار است برای حفظ حقوق بشر در زمان محاکمه. سری گفت: sci-fi داستان که آینه بحث آمریکایی ها در زمان حال در مورد شکنجه و دیگر موارد نقض حقوق بشر در دوران جورج دبلیو بوش بود. اما سوال بزرگتر از ما چگونه محافظت و حفظ آنچه بشر در مورد ما در خیلی وحشت و مرگ است که به طور گسترده قابل استفاده برای بشریت به طور کلی.

این Cylons شد دشمن است که مطرح شده یک تهدید وجودی برای انسان اما به جای بدیهی است که رباتیک روبات از سری اصلی آنها تکامل یافته بود به humanlike مصنوعی که می تواند در میان ما زندگی می کنند و با انجام اعمال جنگ. آنها به نظر می رسید درست مثل ما اما شاید ما است. مگر اینکه آنها بود ؟ Battlestar کاوش فازی خط بین انسان و Cylons با جسارت بیشتری به آن رفت در راه است که گاهی اوقات نا امید طرفداران اما که من خوردم ، (معلوم می شود من باید قوی اشتها برای عرفانی hoo-ha در داستان های علمی تخیلی داستان است.)

و فراتر از همه این سیاسی, تم این نمایش بود جلال احمقانه sci-fi. داستان شکار برای زمین به اندازه کافی آب برای رانندگی خیلی از Battlestar‘s اجرا و آن را به همراه برخی از بزرگترین جنگ های فضایی تا کنون ایجاد شده برای تلویزیون با وهم آور عرفان که سوخت نشان می دهد بیشتر سریال توطئه. برخی از طرفداران خواهد به شما بگویم که پایان این داستان ناامید کننده بود. من یکی از آنها هستم اما من به آن اشاره کرد فقط بنابراین شما آماده شده است.

در عین حال حتی اگر شما از آنها بدم میاید نشان می دهد, سری آخر آن را به خوبی به ارزش گام گذاشتن در سفر است. Battlestar Galactica یکی از مورد علاقه من, تلویزیون را نشان می دهد تا کنون ساخته شده است, یکی از کسانی که من می تواند امکان پذیر نوشتن هزاران نفر از کلمات در مورد بدون شکستن عرق. (من ذکر نشده پیشگامانه جهت مثلا. یا آهنگساز Bear McCreary با شکوه, نمره, بهترین نوشته برای تلویزیون است. یا Katee Sackhoff به عنوان Starbuck. یا …) کافی است برای گفتن که اگر شما به دنبال یک قرنطینه ماراتن که خم به اضطراب خود را Syfy ممکن است فقط به شما هدیه ای مناسب.

تمام چهار فصل از Battlestar Galacticaهمچنین شبکه تلویزیونی و دو spinoff, فیلم, در حال حاضر جریان در Syfy.com با تبلیغات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>