چرا بایدن سرب است امن تر از کلینتون


Joe Biden pointing and smiling in front of the Gateway Arch

جو بایدن در سنت لوئیس در ماه مارس است.

دیلیپ Vishwanat/گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است thumping جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پای صندوقهای رای است. از جمعه بایدن رهبری تهمت 10 درصد در RealClearPolitics میانگین ملی و شش به نه امتیاز در هر یک از چهار کلید متحده: فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. اما بسیاری از دموکرات ها حاضر به اعتماد این اعداد. آنها احساس سوخته 2016, وقتی که هیلاری کلینتون از دست داد پس از پیشرو در انتخابات برای ماه. آنها از ترس تهمت را دوباره و دوباره.

که می تواند اتفاق می افتد. اما آن را احتمالا نمی خواهد و یک دلیل این است که بایدن نیست کلینتون. شما می توانید استدلال می کنند که نفرت و بیزاری نسبت به کلینتون بود جنسیتی بر اساس دروغ و یا رو توسط رسانه ها. اما این نفرت و بیزاری بود یک واقعیت است و نظر سنجی به طور مداوم مستند آن است. در حال حاضر نظرسنجی ها نشان می دهند چیز دیگری: یکسان از سوالات مطرح شده توسط همان نظرسنجی در همان مرحله از مبارزات انتخاباتی بایدن در حال انجام است به مراتب بهتر از کلینتون انجام داد. او به طور گسترده تر دوست داشت و کمتر به طور گسترده متنفر از او بود.

برای اندازه گیری تفاوت من یک سوال—این که آیا شما یک مطلوب یا نامطلوب نظر نامزد—انتخاب و نظرسنجی که تست هر دو کلینتون مطلوب امتیاز در ژوئن 2016 و بایدن را مطلوب امتیاز در ژوئن 2020 (و یا در یک مورد پایان ماه مه). شش نظرسنجی ملاقات این استاندارد: Monmouth دانشگاه اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی اکونومیست (YouGov), Fox News, ABC News و واشنگتن پست و ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال. با مقایسه خود با شماره 2020 به خود 2016 اعداد ما می توانید اندازه گیری بایدن در برابر کلینتون.

خود را “بسیار نامطلوب” امتیاز شد و تنها حدود 30 درصد است. که به او یک اتاق خیلی بیشتر به کار با.

کلینتون امتيازات بی رحم. در تمام شش اکثر پاسخ دهندگان با مشاهده او نامطلوب. در پنج نظرسنجی که گزارش درجه از نفرت و بیزاری و 39 درصد به 49 درصد بازدید بسیار نامطلوب. مغلوب ساختن پیشی جستن نمرات بود حتی بدتر. اما اگر شما تعجب که چرا بسیاری از مردم که دوست نداشتند مغلوب ساختن پیشی جستن به او رای دادند به هر حال یک دلیل بزرگ این است که آنها نمی مانند جایگزین.

بایدن رتبه بهتر هستند. در طی ماه گذشته در نظرسنجی صورت گرفته توسط همان شش سازمان اکثر پاسخ دهندگان را ندارد و نظر او نامطلوب. خود را “خالص” favorability—درصد از پاسخ دهندگان که او را منهای درصدی که دوست نداشتند او بود 15 امتیاز بهتر از کلینتون است. و خود را “بسیار نامطلوب” رتبه—درصد افرادی که به شدت او را دوست نداشتند—تنها حدود 30 درصد است. که به او یک اتاق خیلی بیشتر برای کار با.

در میان مستقل—رای دهندگان حداقل اسیر به حزبی وفاداری و بنابراین به احتمال زیاد برای رای دادن بر اساس احساسات در مورد نامزدها—شکاف است و حتی بزرگتر. در هر یک از پنج نظرسنجی که نتیجه در گزارش این گروه کلینتون نامطلوب امتیاز در صدر 60 درصد است. بایدن را نامطلوب امتیاز در میان مستقل در محدوده 42 تا 54. به طور متوسط خود را خالص مطلوب امتیاز در این گروه 22 امتیاز بهتر از او. کلینتون بسیار نامطلوب امتیاز در میان مستقل به طور متوسط 50 درصد; بایدن بود 28 درصد است. این یک تکه بزرگ از مستقل که عمیقا دوست نداشتند کلینتون اما نه بایدن.

کلینتون تلاش برای برنده شدن نر رای دهندگان و بایدن می کند بهتر است با آنها. در سراسر پنج نظرسنجی که گزارش نتایج جنسی خود را خالص مطلوب رتبه در میان مردان 19 امتیاز بهتر از او. اما او نیز عملکرد بهتری نسبت به او با 10 امتیاز در میان زنان است. کلینتون بسیار نامطلوب امتیاز متوسط بود فقط زیر 40 درصد در میان زنان است. بایدن بود فقط کمتر از 30 درصد است.

جمهوری خواهان خواهد سعی کنید به درایو بایدن را نامطلوب رتبه بندی, به عنوان آنها را به کلینتون. اما احتمالا کار نخواهد کرد. بایدن متحمل شده است yearlong کمپین اسمیر با تهمت و ایران, با کمی به هیچ اثر. و بلند مدت داده ها نشان می دهد هیچ نشانه آن است که بایدن می تواند بدنام شدن به موفقیت به عنوان کلینتون بود. در 183 نظر سنجی که آزمایش کلینتون نامطلوب امتیاز در سال 2016 او به طور متوسط 54 درصد است. تنها یک بار او موفق به دریافت آن با شماره های زیر 49. در این سال بایدن است که به طور متوسط 47.

اگر شما به دنبال دلایل باقی می ماند و می ترسم که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برنده شوید شما می توانید نقطه خود را به favorability رتبه بندی که بهتر از آنها چهار سال پیش. در شش سنجی مورد بررسی در اینجا او به طور متوسط نامطلوب امتیاز در ژوئن 2016 شد 61 درصد است. در حال حاضر از آن 55 درصد است. اما این دلیل است که او تثبیت حمایت از جمهوری خواهان که از ماه ژوئن سال 2016 نشده بود و در عین حال مورد قبول او. در میان مستقل خود را متوسط نامطلوب امتیاز نشده budged. و کلینتون بر خلاف بایدن هرگز برگزار شد 10 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در Real Clear Politics رای گیری متوسط است.

چرا بایدن کمتر دوست نداشتند از کلینتون ؟ نظر سنجی در اینجا مورد بحث قرار نمی ریختن مقدار نور در این سوال اما یکی از عوامل به نظر می رسد اعتماد. هنگامی که در ماه ژوئن سال 2016 کلمبیا کلمبیا نظرسنجی پرسید که آیا کلینتون یا تهمت بود “صادقانه تر و قابل اعتماد” رای دهندگان برداشت مغلوب ساختن پیشی جستن 44 درصد به 39 درصد است. اما هنگامی که در ماه ژوئن سال 2020 کلمبیا کلمبیا نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد به بررسی هر یک از نامزد صداقت بایدن به راحتی outscored مغلوب ساختن پیشی جستن. توسط 26-نقطه حاشیه پاسخ دهندگان گفته تهمت نبود صادق است. در بایدن آنها به طور مساوی تقسیم می شود.

ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد بایدن-کلینتون اختلاف اگر نظرسنجی تکرار برخی از سوالات خود را از سال 2016. ژوئن 2016 Monmouth, نظرسنجی برای مثال پرسید: “چقدر مهم است برای شما را به مطمئن شوید که هیلاری کلینتون می کند نمی توانید انتخاب رئيس جمهور؟” چهل و یک درصد گفت: بسیار مهم بود; یکی دیگر از 10 درصد گفت: آن را تا حدودی مهم است. ژوئن 2016 فاکس نظرسنجی پرسید: “چه شما بیشتر احتمال دارد به انجام زمانی که هیلاری کلینتون می آید در تلویزیون—تغییر کانال و یا به نوبه خود تا حجم؟” گفت: آنها را تغییر کانال. ژوئن 2016 کلمبیا کلمبیا در نظرسنجی خواسته است که نامزد شما می خواهم به جای “سازمان دیده بان در تلویزیون برای چهار سال آینده” یا “دعوت به کباب کردن حیاط خلوت.” در هر دو مورد رای دهندگان انتخاب تهمت بیش کلینتون. همه این پرسش ها می تواند خواسته می شود در مورد تهمت و بایدن.

در حال حاضر شماره ارسال یک پیام روشن است: بایدن در موقعیت بسیار بهتری نسبت به کلینتون بود. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن آمد را به نفع خود کالج انتخاباتی در سال 2016 او مشغول به کار بود با یک رای دهندگان که به شدت متنفر دموکراتیک نامزد. رای دهندگان مایل بودند به کنار خود خبري با مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور شکست دادن حریف خود را. در این زمان آنها نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>