چرا کتاب های مهم در حال حاضر و آنهایی که شما باید به عنوان خوانده شده

به انجمن خوش آمدید آخرین قسط از Vox را بپرسید کتاب های منتقد, در, که, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady ارائه توصیه های کتاب را با توجه به خود را بسیار خاص و خوی: یا چگونه شما احساس در حال حاضر و یا چگونه شما می خواهم به احساس به جای.

کتاب یک چیز خوب در مورد فکر می کنم در حال حاضر. البته من مغرضانه به دلیل آن است که کار من به فکر می کنم در مورد کتاب اما هر بار که من به نوبه خود چشم من دور از یکی از صفحه نمایش و بی اصطکاک حرکت از ناامیدی و انتخاب کنید تا یک کتاب فیزیکی به جای من احساس می کنم بهتر است. آن را به عنوان اگر من به دنبال از طریق یک پنجره را به یک جهان متفاوت است و آن را به من یادآوری می کند که با هم ما می توانیم یک واقعیت است که بهتر و قوی تر از یکی که در آن ما خودمان را پیدا کنید به دام افتاده در حال حاضر.

شخصا, من شده است خواندن اما این هفته است. آن را احساس بسیار آرامش به قرار دادن خودم در نگرانی از این کتاب کوچک claustrophobic روستای کوچک که در آن نقاط مرکزی از نگرانی ها خریداری شده که آنها یک pianoforte و این که آیا آن را ممکن است کاملا چیزی که به نگه داشتن توپ در یک مسافرخانه و نه در یک خانه خصوصی. و جین آستن جملات بسیار دقیق و با دقت جلا دارد که با شادی بیشتری به خواندن آنها در حال حاضر: آنها حداقل یک چیز است که تحت کنترل کامل در این جهان از هرج و مرج است.

اما این خلق و خوی من! شما کاملا احتمالا در یک خلق و خوی کاملا متفاوت. بنابراین اجازه دهید به شما در پیدا کردن چیزی است که به جزئیات بیش از حد.

توصیه درخواست های زیر را مشاهده کنید به من از طریق ایمیل و توییتر, ویرایش شده برای طول و وضوح.

یک خلق و خوی من به خوبی می دانم! ایمیل خود را می گوید شما مانند رمز بنابراین نویسنده تانا فرانسوی را امتحان کنید اگر شما در حال حاضر نمی — آخرین کتاب جادوگر علممی ایستد کاملا به تنهایی و فوق العاده در دسترس و بسیار جذب: آن را در مورد یک پسر که زندگی یک مفتون زندگی تا (یک) او حمله کردند و (ب) او می یابد یک بدن مرده در درخت در عموی خود را در حیاط خلوت. شاید هم پرتاب در کمی Lyndsay فی — من از طرفداران جین استیلکه reimagines جین ایر به عنوان یک قاتل زنجیره ای. برای فانتزی, سعی آفتاب توسط رابین مک کینلی (خون آشام ها, پخت, عاشقانه; این مواد غذایی که در یک!) و جدعون نهماست که حدود لزبین, necromancers در فضا است.

فرد دوم بسیار روی حیله و تزویر! اگر شما لازم نیست که آن را تحت کنترل کامل آن را می توانید به عنوان غلط انداز اما زمانی که شما با استفاده از آن شما می توانید آن را ارائه فروشي که دیگر هیچ نقطه نظر می تواند.

دو کتاب من دیده ام انجام یک کار خوب با نفر دوم به تازگی هر دو خاطرات: جسیکا Chiccehitto هیندمن ، را برای تلفن های موبایل مانند تایتانیکو کارمن ماریا ماچادو را در خانه رویایی. هر دو آنها را کشف صدمات گذشته و هر دو از آنها را جای آن صدمات در دوم شخص است. در برخی از راه های این رویکرد می خواند به عنوان یک عمل تفکیک توسط راوی به عنوان هر چند روایت صوتی از خاطرات به فاصله خود از تروما با اختصاص آن را به شما به جای من.

خارج از کتاب خاطرات آینده هارو نهم است که واقعا خیره کننده استفاده از دومین فرد است که اجازه می دهد تا آن را به پنهان کردن تعداد زیادی از ایده های بسیار خوب در چشم ساده پس نگاه کنید که یکی هنگامی که آن بیرون می آید در ماه اوت است. و در حالی که من این را نمی خواند خودم ان Leckie را کلاغ سیاه برج کردم بسیاری از وزوز خوب از افرادی که می دانند.

به نل Zink امتحان کنید! او یک زن زیبا نپرداخته است می نویسد که بسیار متبحر بسیار طنز بسیار تابیده کتاب. خصوصی رمان نویس است او را کلمه به کلمه ترجمه یادداشت به صورت تقلیدی از مبهم عبری رمان.

اوه من عاشق این سوال. بله روشن تمایل به فراموش راز فضاهای بهتر از بزرگسالان داستان احتمالا به خاطر بچه ها همیشه در حال اجرا را به مجموعه های خصوصی قلعه ها و از جمله, بنابراین من می خواهم بگویم شاید سعی کنید از کنار من از کوه توسط ژان Craighead جورج یا مصر بازی توسط Zilpha Keatley اسنایدر.

اوه این خلق و خوی. خوب. اجازه دهید را ببینید.

من فکر می کنم شما نیاز به چیزی تغذیه کننده و زیبا در حال حاضر به خوراک خود را نوشته و برای من که می خواهم کلاسیک و طولانی است. در حال حاضر می تواند زمان برای Middlemarchیا موبی دیکیا حتی برخی از داستایفسکی.

من همچنین فکر می کنم شما می توانید انجام دهید با چیزی که فقط فوق العاده سرگرم کننده به عنوان خوانده شده چرا که شما در حال کار سخت و نیاز به یک استراحت و شما نیاز به چیزی به شما یادآوری است که کتاب می تواند فقط صرفا لذت بخش است. شما می توانید سعی کنید glitzy باهم-هنرمند noir موجودی اجتماعی توسط دوست من تارا برتون و یا شاید یک کتاب مثل دزد از منهتن اگر شما می خواهید به ماندن در داستان پلیسی قلمرو. اگر شما باز به ژانرهای دیگر, جین, نامحدود, یک YA رمان در مورد یک دختر جوان در, گوتیک, خانه ای که تبدیل به یک چندجهانی و نهم مجلسدرباره جادویی جوامع مخفی و ارواح در دانشگاه ییل بسیار جذب کتاب است که شما می توانید به عنوان خوانده شده مانند شما یک بچه دوباره.

اگر شما می خواهم من را به چیزی توصیه به شما با ایمیل من در [email protected] با خط موضوع “درخواست یک کتاب منتقد.” بیشتر خاص خود را خلق و خوی بهتر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>