چرا کسب و کار پررونق است به صورت دوامدار در طول همه گیر

با بیش از 36 میلیون آمریکایی در حال حاضر بیکار است و قطعا یک امتیاز به کار; هر هفته از همه گیر میلیون ها نفر بیشتر فایل برای بیکاری. به عنوان کسب و کار شکل از چگونه برای انطباق با مدل های کسب و کار به لحاظ اجتماعی فاصله جهان, بخش های متعدد رنج می برند از خرده فروشی به مد به رستوران. اما یک صنعت است که به طور غیر منتظره پر رونق? خدمات روانی.

پس از قرنطینه شروع به خاموش کردن بزرگ عصری اقتصاد astrologers معنوی راهنماهای خوانندگان کارت تاروت و دوامدار را دیده اند یک چشم انداز مثبت در کسب و کار. با توجه به روند جستجو گوگل, گوگل, جستجو برای “روانی” شروع به پریدن کرد به 1 سال به بالا در طول هفته از 8 مارس سال 2020 — فقط زمانی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) شروع به صدور برخی از راهنمایی در COVID-19. کسب و کار بررسی و خبرخوان سایت Yelp منتشر شده اقتصادی تاثیر گزارش که اشاره کرد که خود را “فوقالعاده خوانش” کسب و کار دسته بود تا 140 درصد بیشتر آمریکایی ها تبدیل شده به کارت های تاروت خوانندگان رسانه و دوامدار.

تبلیغات:

لسلی حال ارائه شده است طالع بینی خوانش از اواخر 1990s. او پیوست Keen.com آنلاین “مشاور روحانی شبکه” در سال 2001 و گفت: سالن که در حال حاضر کسب و کار خود را تا حدود 30 درصد است. (به همین ترتیب Keen.com گفت: سالن آنها در حال تجربه گسترده ای افزایش ترافیک از اواخر سال.) هیل گفت: معمولا او تا به حال 10 تا 15 تماس در روز اما در طول همه گیر آن شده است در هر نقطه بین 20 و 30. او به اتهام $3.53 یک دقیقه.

“شده است وجود دارد هرگز یک زمان مثل این” حال گفت: سالن از او 21 سال منجم حرفه ای. “من فکر می کنم هر کس می خواهد بدانید که اگر زندگی خود را در حال رفتن به, و اگر وجود دارد هر چیزی در آینده آنها را به نگاه به جلو به.”

آن را حس می کند که مردم به طور متوسط به دنبال وضوح در زمان نامشخص است. عصر جدید شیوه های معنوی مانند کارت های تاروت, طالع بینی و ریکی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در طول چند سال گذشته در بخشی از آن به دلیل حمایت از سلامتی صنعت و کاهش در دین در میان جوان های آمریکایی. با توجه به تحقیقات پیو اطلاعات از سال 2018حدود 6 نفر از 10 بزرگسالان آمریکایی پذیرش حداقل یک “عصر جدید باور” یک لیست که شامل psychics.

تبلیغات:

جالب است که هرج و مرج لحظات تاریخی به نظر می رسد در ارتباط با افزایش محبوبیت روحانی, اعتقادات. اعتقاد به عالم ارواح دولتی در ایالات متحده در طول جنگ داخلی. بعد در اواخر 1880 و در طول اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا اعتقاد شاهد تجدید حیات. با توجه به مقاله ای در گاردین در مورد مورخ رابرت Murch پژوهش به Ouija هیئت مدیره میز روانی بازی کرده بود “در خصوص فروش خوب” در اوایل قرن بیستم درست پس از جنگ جهانی اول و اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. در سال 1920 مقاله نیویورک تایمز در مقایسه محبوبیت Ouija هیئت مدیره که از آدامس بادکنکی و در سال 1927 the Baltimore Sun گزارش داد که ویلیام Fuld the Ouija هیئت مدیره را popularizer بود “شخصا ساخته شده $1m از فروش از هیئت مدیره است.”

این تجدید حیات در اعتقاد به عالم ارواح در نهایت در مواجه با واکنش تا حدودی به رهبری هری هودینی. در سال 1926 او تلاش برای تصویب یک لایحه H. R. 8989 که اعمال 250 دلار جریمه یا شش ماه زندان برای “هر فرد تظاهر به بخت و اقبال برای پاداش و یا جبران خسارت” با توجه به فوق العاده مبین از هودینی ضد طرفدار اصول روحانیت ومعنویت جنبش منتشر شده در اطلس تاریک.

در حالی که در گذشته به معنای اعتقاد به عالم ارواح به دنبال ارتباط با مرده امروز از آن است که بیشتر در مورد به دنبال تضمین. آلیشیا ساقی 38 ساله و نویسنده مستقل معمولا نوبت به خوانش کارت تاروت برای راحتی. او گفت: سالن در طول همه گیر آنها شده است به خصوص مفید است.

تبلیغات:

“این قطعا یک منبع آسایش در حال حاضر” ساقی که quarantining با پدر و مادرش گفت: سالن. “اگر همه چیز نمی بازگشایی و ما لازم نیست که یک واکسن یا چیزی من فقط 13 دوباره و زندگی با پدر و مادر من و نه رشد عاطفی و یا حرفه ای تا کنون دوباره؟”

“منظورم این است که آن را اساسا کسی به شما می گویم که همه چیز را gonna be okay” ساقی اضافه شده است.

تبلیغات:

Nathalie تئودور, JD, LCSW یک روان درمانگر در شیکاگو گفت: سالن آن را حس می کند که برخی از خواهد به نوبه خود به psychics یا خوانندگان کارت تاروت در طول این زمان.

“عدم قطعیت چیزی است که بسیاری از ما مبارزه با و, برای برخی از, آن می تواند مقدار زیادی از اضطراب” تئودور گفت. “ترس از ناشناخته ها می توانید با ما ارسال به یک مارپیچ رو به پایین از تفکر منفی و تصور بدترین سناریو مورد.”

تئودور اضافه شده که یکی از سخت ترین بخش از این بیماری همه گیر است نه دانستن اینکه چقدر طول خواهد کشید و یا آنچه زندگی ما را مانند پس از آن به پایان می رسد.

تبلیغات:

حال روانی گفت: تعداد یک سوال او می شود از مشتریان زمانی که آنها پیدا کردن یک شریک رمانتیک.

“بزرگترین نگرانی بسیاری از افرادی که با من تماس است و هنوز هم ارتباط خود” هیل گفت. “مردم می خواهند بدانند که وقتی من می خواهم به قادر به بیرون رفتن و دیدار با کسی که خاص دوباره؟'”

او معتقد است که پرس و جو به تنهایی.

تبلیغات:

“در طول این زمان از انزوای اجتماعی, من فکر می کنم مردم تنها هستند . . . . البته ما, تکنولوژی, اما آن را به همان چیزی که به عنوان نشستن در سراسر جدول از کسی” حال گفت.

سارا سرمه که آیا “مشاهده از راه دور” برای Keen.com گفت: بسیاری از مردم می خواهم بدانم در مورد امنیت شغلی ، “من تا به حال بسیاری از مشتریان دریافت furloughed,” سرمه گفت. “و به طوری که آنها در حال تماس… تعجب اگر آنها در حال رفتن به رفتن به کار و زمانی که.”

Fortuitously, سرمه یکی از این افراد نادر است که عدم نگرانی در مورد امنیت شغلی در حال حاضر.

“آن بوده است شلوغ ترین من تا کنون دیده ام” او گفت:. “مردم خواستار در droves.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>